January 2013

První rozhovor s Adél :)

27. january 2013 at 9:00 | Hančí ;)) |  Rozhovory
Ahoj :) Toto je můj první rozhovor! Je s výherkyní soutěže Adél :)(adecinblog.blog.cz), otázky jsem pokládala já (Hančí - hanienes.blog.cz) doporučuji přečist! :)


1, Co tě navedlo k tomu, aby sis založila blog?
1,Dívala jsem se na youtube na ty videoodpovědi atd. a chtěla jsem taky něco takového :)

2, Co si myslíš o Lady Vanilce a její 'slávě'?
2,Mno,dřív jsem ji ráda měla,ale teď?Myslím si že ten její blog je čím dál tím víc trapný...A ta její videa?Pokouší se tam ze sebe dělat drsňačku.Bohužel se jí to nedaří...

3, Jaké máš s blogem plány?
3,Hm...O tom jsem ještě nepřemýšlela :D

4, Kdy budou videa?
4,Kdy budou videa?Doufám že brzy,ale po tom co jsem zjistila že se to musí dát i na youtube...No nwm,to mě moc neláká.Jo,na mím blogu by mi ty videa nevadili,ale že by je viděl každej?Ledaže bych je hned po nahrátí smazala :)

5, Pozvi čtenáře rozhovoru na svůj blog (použij jednu větu)
5,Nevím...Myslím si,že je každého věc jestli se na můj blog podívá...

6, Co bys nám řekla nakonec? :)
6,Zase nevím :D Težký otázky :-D No tak asi:Mějte se všichni fajn a žijte v míru :)


Adél a její pejsek Maxík :)
(-Doufám, že se nebudeš zlobit, že jsem jí sem dala :D :P-)

Na otázky odpovídala: Adél (adecinblog.blog.cz)
Otázky kladla: Hančí (hanienes.blog.cz)

Změny

26. january 2013 at 16:10 | Hančí ;)) |  Téma týdne
Změny mohou být tělesné a životní. Já budu mít životní změnu...A nebudu jediná... Nedovedu si představit Zemana na postu prezidenta a podle mě tam nepatří. Náš stát určitě zažije velkou změnu. Tu jsem zažila i teď... Velká změna nastala když jsem poprvé zažila opravdové zklamání - Karel prohrál. To bude zase hrozných pět let -.-.

Možná se pletu, ale tak to cítím já. Zeman mi je nesympatický a musel by se moc snažit, aby se to změnilo<3

Volba prezidenta 2013

26. january 2013 at 9:40 | Hančí ;)) |  Diskuze
Ahoj :)
V tomto následujícím článku bych chtěla rozjet debatu o dvou finalistech - Karlovi a Zemanovi. Pokud jste plnoletí, chtěla bych abyste volili někoho kdo si to zaslouží. I přesto, že ti ještě není 18 let, byla bych ráda, kdybys podporoval/a toho, který nekandiduje kvůli penězům. V následujícím článku, se dozvíš, proč studenti včetně mě podporují Karla!

Vyhlášení soutěže č. 1

19. january 2013 at 14:45 | Hančí ;)) |  Soutěže
Ahoj :)
Na mém bývalém blogu jsem udělala soutěž. Soutěžící odpovídali na otázku: "Jak blogger docílí toho, aby jeho blog byl oblíbený?" Dnes nastal den, kdy vyhlašuji výsledky. Takže...:)

Problémy a jen kvůli vším!! :'''(((

19. january 2013 at 12:00 | Hančí ;) |  Deníček
Víte jak jsem vám psala, že mám vši? Tak mamka jela pro žehličku na vlasy, tím se ničí hnidy a nabourala! Hrozně se o ní bojím! Táta zuřil, křičel, nadával a jede pro ní. Achjo, to doma zase bude hádka! A kvůli posr.aným vším! No řekněte! Že by vás to naštvalo?! Ani nevím, jestli je máma v pořádku! :'''(((((
Co byste dělali na mém místě? :'(

Vztah Justina Biebera a Seleny Gomez

19. january 2013 at 9:30 | Hančí ;) |  Diskuze
Na různých webech, ať už na bravowebu vznikají hádky. Proč?! Týká se to rozchodu Biebera a Sel. Při nich vznikají různé hádky. A ani se nedivím, fanynky se snaží bránit své oblíbence, ale nerespektují názory druhých. Nechápu, ale ty šílené Beliberky, které si myslí, že je v tom Justin nevinně. To opravdu není! A v následujícím článku, vám povím svůj názor, a budu ráda, když to uděláte i vy, do komentářů :)

Vši!

18. january 2013 at 17:30 | Hančí :) |  Téma týdne
Ahoj, podělím se svámi o to, co se mi stalo.
Když jsme včera odcházeli ze šatny, zastihl nás spolužák a že máme všem vyřídit od našeho třídního, že máme ve třídě vši. Samozřejmě jsem mamce řekla, ať mi zkontroluje hlavu. A hádejte co nešla! Veš! A pěkně nacucanou! Pak postupně našla i hnědy a prohlásila, že nepůjdu do školy. Byla jsem skleslá, protože jsme měli dnešní den na hudebce tancovat, ale byla jsem ráda, protože jsem tím přišla o zkoušení ze zemáku (což znamená, že budu mít dvojku, ale co s tím nadělám). Dneska k nám přijela, nás se ségrou ,,hlídat,, a já jsem dělala dess (tento nový). Pak máma přijela s šamponama, k mému překvapení psíma. Prý to pomáhá víc, než normální šampon, proti vším. Pak jsem si je umyla, ale hodinu klečet před vanou a mít zavřené oči není nic příjemného. Také to vyčesávání, ale cítím zlepšení. Nikdo předtím jsem neměla vši a ani mít nechci. Tak doufám, že je už je nedostanu. Docela mě štve, že musím všude vysávat, uklízet oblečení všude... Prostě musím vyhodit všechno, co jsem s všima používala. Ani nevím, jak dlouho, je mám. Asi tak od úterý.. ale je stejně jedno, jak dlouho je mám, mě záleží na tom, že se jich ZBAVÍM, protože jedeme v pondělí na muzikál a ján chci být ČISTÁ. Tak prosím, DRŽ PALCE!
Měli jste někdy vši? Jak jste se léčili?

Dess X dess

18. january 2013 at 10:09 | Hančí :) |  ___X___
ahoj :) Mám pro vás první seriál __X__ ! Jaký dess by vám sem seděl? :)


Nebo:
Nebo:


Nebo:Nebo nějaký jiný? :)

Není růže bez trní...

18. january 2013 at 8:00 | Hančí :) |  Téma týdne
Ne nadarmo se říká, že růže je královnou květin. Je krásná, vonící. A trny? Když o ně zavadíme, snadno se zraníme. Ale jsou také nedílnou součástí krásné a spanilé růže.
Nikdo není dokonalý, ani rostliny, ani lidé, notož květny a mezi ně patří i růže. Ten kdo nepochopil, pochopí v následující krátké ukázce, v celém článku:

Není růže bez trní!

Byla jednou jedna dívka, říkali jí Rose. Nenadarmo jí tak říkali! Byla totiž spanilá, jak ta růže! Byla nádherná, měla modré oči, blonďaté vlasy po pas a líčka, jak a růže! Všichni jí obdivovali, mysleli jsi, že je D.O.K.O.N.A.L.Á.! Ale brzy se dozvěděli, že nikdo není dokonalý, ani ta růže!
Rose měla spoustu přátel, ale nikdy nevěděla, jestli s ní nekamarádí, jen kvůli vzhledu... Rose měla spoustu zálib, od zpěvu po květiny, ale její největší zálibou bylo - vyšívání! Rose zbožňovala vyšívání! Šila kapesníčky, rukavičky, klidně i šaty! Jednou se u nich zastavila hraběnka s tím, že by chtěla, aby jí udělala kapesníček. Rose ráda souhlasila, maminka jí hned nastříhala látku, aby mohla začít! Když šla na chvilku na sluníčko, našla tam růži. Bylo an ní napsáno: ,,Pro Rose". Rose byla dojatá a pustila se do nemilosrdné práce! Šila celou noc, až se jí zavíraly oči. Byla tak unavená, že by usnula i ve stoje. Uchopila růži, aby si jí ještě jendou prohléla, ale ouha! Píchla se! Vyjekla a pokapala krví kapesníček! V tu chvíli se nedokázala ovládat! Začala ječeta a brečet. Všichni sousedé se vzbudili a běželi k ní, zda - li se jí něco nestalo. A když jim povyprávěla a ukázala kapesníček, sousedé utrousili: ,,To je toho!" a nechali tam Rose a její maminku samotnou.
Další den to věděla celá vesnice a kamrádky se Rose smáli. Rose jen odpověděla: ,,Není růže bez trní!"
Ano, všechno má své trny (chyby), ale máme i své dobré stránky! Pracovitost, usměvavost... Jen stačí na chvíli na trní zapomenout!

Vítej! :)

13. january 2013 at 11:49 | Hančí
Ahoj! :)
Vítám Vás na mém novém blogu! Měla jsem kdysi blog (mysuperfirstblog.blog.cz), ale i přesto nejsem tak zkušená... Doufám, že mě podpoříte a napíšete názor :).
Vaše Hančí :)