Vztah Justina Biebera a Seleny Gomez

19. january 2013 at 9:30 | Hančí ;) |  Diskuze
Na různých webech, ať už na bravowebu vznikají hádky. Proč?! Týká se to rozchodu Biebera a Sel. Při nich vznikají různé hádky. A ani se nedivím, fanynky se snaží bránit své oblíbence, ale nerespektují názory druhých. Nechápu, ale ty šílené Beliberky, které si myslí, že je v tom Justin nevinně. To opravdu není! A v následujícím článku, vám povím svůj názor, a budu ráda, když to uděláte i vy, do komentářů :)

Podle mě měla Sel k rozchodu důvod. Justin se za jejich vztah hodně změnil.
Kupříkladu začal kamarádit s rapperem Sean Kingston, jehož dobře zná FBI jako nezletilého zloděje. Bieberovi učaroval také bývalý zločinec Lil Wayne či násilník Chris Brown, jenž zmlátil Rihannu. Divíte se, že se o něj bála?! "Selena mu řekla, aby se s těmi špatnými lidmi přestal stýkat. A když přivedl Seana na její koncert na Floridě, byla bez sebe vzteky. Nechtěla, aby jí zničili vystoupení. Hodně se pohádali. Tak si dali aspoň po dobu jejího turné pauzu," svěřila kamarádka Seleny.Vím, že Selena, mu možná kdecos zakazovala, ale nedělala to pro sebe. Dělala to pro něj a pro ! Jak myslíte, že by se váš idol choval po kamarádství s bývalým (doufejme) zločinci? Bieber prý na to zareagoval jako sedmnáctiletý chlapec. Rozplakal se. "Je těžké vidět ho plakat a říkat, jak ji miluje," cituje The Sun zdroj blízký Seleny. Podle přátel Justin důvěryhodně a času společně stráveného bylo stále méně.
Navíc se divým, že si tak brzy otřepal , po tom breku, a našel si někoho jiného:
Ale jsem ráda, že Sel se také směje… A ne jen tak s někým!
Já osobně přeji štěstí Sel. Selena štěstí v životě moc neměla, ale teď se to změní! Jí neproslavil song na youtube! Ona na své práce tvrdě pracovala, přes reklamy až na filmy! Ale podle mě ještě v jejich vztahu hrály roli ty šílené Beliberky! Některé jeho fanynky jsou normální, ale některé vážně ne! Opravdu nechápu, jak někdo někomu může posílat výhružné dopisy kvůli tomu, že někoho miluje?! Blbost na druhou!!! A také se divím, jak si myslí, že by o ně měl Bieber zájem! Vždyť on má "navíc" (ironie, ale myslí si to). Anebo, jak píší o Seleně, že jí nenávidí! Je mi jasné, kdyby ho nemilovala, chválily byste jí. Vyhrožovat budete stejně, každé holce, kterou si Bieber přiveze, v tomhle ho lituji, vždyť i on má svůj osobní život! V tomhle je podobný vztah Taylor se Stylesem.
Doufám, že si Sel najde někoho stabilnějšího a rozumnějšího než je Bieber, ale i Bieberovi přeji, aby měl lepší fanynky! Možná to bude Josh, možná někdo úplně jiný, ale myslím si, že nás překvapí!
Doufám, že mi napíšeš názor na můj článek a zapojíš se do diskuze! :)
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement