Pravdila mého blogu!

4. february 2013 at 21:15 | Hančí ;)) |  New!
Při návštěvě mého blogu MUSÍŠ dodržovat tato pravdla! Pokud je nedodržíš, budeš zablokován! Jinak jsou zde i zajímavosti, které by se ti mohli hodit vědět.

1) Kopírování a přivlastňování!

Jestliže okopíruješ nějaký můj článek, nebo nepovolenou grafiku, trest tě nemine! Nejen, že tě zablokuji a informuji čtenáře, ale také tě nahlásím na blog.cz ! Pokud je u grafiky nápis "kopíruj se zdrojem" budeš kopírovat se zdrojem, ale ještě předtím mě informuješ! To neplatí u článků, ani rubrik, ty se nesmějí nikdy kopírovat, ani napodobovat!


2) Vulgarity!

Čtenáře blokuji, v případě, že píše vulgární vzkazy. Pokud se chce čtenář omluvit a nechat se odblokovat, nechť mi napíše na můj blogový mail omluvu. U Diskuze je povolen vulgarismus, ale jen na dané téma v Diskuzi a to jen mírné vulgarismy. Pokud budete nadávat mně, dobře si to rozmyslete, neboť se nic nezmění.


3) Uzavírání komentářů!

Zásadně neuzavírám komentáře, ale to se teď ve většině případech změní. Třeba Diskuzi budu uzavírat jednou za týden (do diskuze budu přispívat jednou za týden a než vydám další díl diskuze, uzavřu minulý díl). Někdy budu uzavírat v rubrice New!. Pak budu uzavírat komentáře v případě, že jich bude mnoho.

4) Designy

Budou se měnit docela často, prtože mě baví si s tím pohrávat. Bude to čím dál tím víc lepší a kdyby měl někdo časem zájem, ráda vám dovolím zkopírovat design (opět ale po oficiálním požádání přes mail).

5) Soutěže

Byli a budou! Kdyby někdo nějakou speciální chtěl, udělám, ale problém by byl v hmotné výhře. Jinak soutěže budou, ale většinou o rozhovor, nebo článek na přání.

6) Zveřejňování článků

Články budu zveřejňovat určitě maximálně každý druhý den, někdy i denně. Budu psát kolem ranních hodin, nebo večerních. Vyjímečně i o hodiách poledních. Zaměření blogu je různé.. Hlavně deníček, fotografie a grafika. Již brzy možná i krása.


To je zatím vše z pravidel, kdybyste měli nějako připomínku, nebo opravu, napište. Budu časem dál rozvíjet pravidla mého blogu.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 anonunm anonunm | 6. february 2013 at 19:52 | React

:-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-) :-)  :-) :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-) :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)

2 Hančí, hanienes Hančí, hanienes | 6. february 2013 at 20:00 | React

:-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)

3 Adél Adél | 5. april 2013 at 18:03 | React

:-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  ;-)  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D i love this blog

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement