Realita

6. february 2013 at 10:00 | Hančí ;)) |  Téma týdne
Realita - co to vlastně je? Někdo má vidiny a nedokáže rozlišit, jestli je to reál, nebo halucinace. Realita, je něco, co se skutečně děje. To, co je doopravdy. Internetu se nedá říkat realita. Tedy aspoň podle mě. V realitě se můžeme zamilovat a skamrádit. Ve virtuálním světě sice také, ale už to není ono....

Jak přenést sen do reality... To bych chtěla umět! Zdálo se mi, že jsem krásná... Že mám že jsem spisovatelka a novinářka, jak jsem si vždycky přála a že se mi nikdy nestalo to, co se bohužel stalo. Bude ti stačit, když budeš třeba cvičit (doporučuji jógu). Pak si napustíš vanu, dáš si do ní pěnu, pustíš si hudbu a relaxuješ. Poté si jdeš třeba číst a surfovat na netu. Nebo prostě jednoduše usneš. Proto, aby ses přenesla z realita, nepotřebuješ nějaké drogy, které stejně vyprchají a akorát ti ničí tělo a psychiku. K tomu ti stačí obyčejný relax.

Jak si realitu ověřit ... Na veřejných webových stránkách (třeba na Bravowebu) a píšeš si s někým, kdo tvrdí, že je ve tvém věku... Po seznámení se chcete setkat.. Jak ale ověřit, že je opravdový/á? ve virtuálním světě je možná "Kluk", ale v reálu to může být někdo úplně jiný, kdo má jediné přání... Před návštěvou osoby z internetu informuj rodiče. Rodiče tě na místo seznámení musí odvézt - přece nechceš přijít a vidět na místě srazu starého chlapa, místo holčičky ve svém věku. Také ti dotyčný může dokázat svou totožnost fotkou (to ale není moc spolehlié, nebo videem. Neriskuj!

Prostě a zkrátka, reál je velmi důležitý - bez něho bychom logicky nebyli. Ale snít je také důležité! Pomocí toho se ti rozvíjí fantasie! Ale zase nesmíme do fantasie naplno ponořit. Nezapomínej, jak na tom náš svět je! Buď reálná! Po světě jsou války, teroristi, zkorumpovaná politika.. Ale zase to nesmíš tak prožívat. Vždycky bude lépe (tedy snad..), jen musíme věřit, ale opět být v reálu!

- Ale já reálná jsem! :)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 snoppygirl5 snoppygirl5 | 6. february 2013 at 16:58 | React

Bud´ se mnou chodíš do školy a na dramaták,nebo se jmenuješ stejně a přesně tak i vypadáš O.o !?

2 hanienes hanienes | Email | Web | 6. february 2013 at 19:12 | React

[1]: ?! :DD

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement