Užij si léto bez nudy!

1. july 2013 at 16:56 | Hančí ;)) |  Tipy
Prázdniny jsou konečně tady, vy jste plní nadšení, ale stejně se někde v hloubi duši bojíte, že bude nuda. Znáte to, na prázdniny máte miliony plánů, není možné abyste všechno stihli? Pak se stejně polovina nekoná a vy se zase nudíte a zkysnete na facebooku nebo doma v posteli. Ano, tohle zná snad každý znás. Po přečtení tohoto článku se o prázdninách nudit nebudeš :)

Co dělat při nudných letních dnech


Koupačka - K létu samozřejmě patří koupání a opalování. Je jedno, jestli máš bazén na zahradě, u kámošky, nebo chodíš na koupák, prostě popadni plavky, kámošky a vyraž do bazénu a pořádně se opalte!

Party - Je nudný a teplý letní večer, slunce zapadá a vy s kámoškami máte dlouhou chvíli... Uspořádejte party! Pozvěte kámoše a známe na zahradí party!

Akce, festivaly - Léto je čas fesťáků, tak někam vyraž! Ze široké nabídky hudebních stylů si určitě vybereš!

Fitness, cvičení - Máš v plánu přes léto schodit pár kil? Tak neváhej a do toho! Pozvi si kámošky a zasportujte si spolu!

Brigády - Určitě každému by se nějaká ta koruna šikla! Vydělej si peníze pomocí brigád!

Založ si blog/stránku - Při špatném počasí se toho moc dělat nedá, ale psát na svou stránku je (aspoň pro mě) zábavné a aspoň si zopakuješ Český jazyk!

Uč se dopředu! - Máš nahnáno, jak to další školní rok zvládneš? Neboj, následující školní rok můžeš prožít v pohodě, jen se na něj musíš připravit!

Čti si! - Ráda čteš, ale nestíháš, takže knížky jdou stranou? To můžeš dohnat!

Kreativita - Můžeš dělat i jiné činnosti, které nestíháš! Maluj si, poslouchej písničky (můžeš nějakou i vymyslet :)), také můžeš vymyslet příběhy a zfilmovat je, vymysli parodii ....

Udělej si "holčičí den" - Aneb. Vyražte nakupovat, jděte do cukrárny, jděte na fesťáky, udělejte pyžamovou party, nebo beauty den...

Navštívit příbuzné, známé - Máš někoho, s kým se přes rok nevidíš? Prostě ho navštiv a pokecejte :)

Úklid - Přes rok jsi moc času na uklízeni neměla, ale teď máš na zrealizovaní představ na tvém pokoji čas, tak šupem na to!

Hraj hry - Ať už stolní, nebo venkovní, zkus být zase dítě(pokud nejsi:D), jestli máš mladší ségru, pohraj si s ní, budete mít lepší vzat a rodiče budou rádi, že jí zabavíš :)

Věnuj se koníčkům - Každý má nějaký koníček. Někdo rád hraje na klavír, někdo sportuje, někdo si čte.. A co ráda děláš ty? ;)

Relax - Relaxu jsi si přes rok asi moc neužila, tak si koukej užívat, uteče to jako voda ;)
Tady máš z fleku 15 tipů, jak se zabavit v létě. A co vymyslíš ty? ;)

 

5 people judged this article.

Comments

1 Eliška Eliška | Email | Web | 1. july 2013 at 21:26 | React

super nápady tak si prázdniny uží :-)).

2 Hančí, hanienes Hančí, hanienes | 3. july 2013 at 7:21 | React

[1]: Děkuju. ty taky ;-)  :-D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement