September 2013

Trapná videa na youtube (#děti, líčení a youtube 2)

20. september 2013 at 0:00 | Hančí ;)) |  Diskuze
Tady jsou další vtipná videa na téma "děti a líčení". Když nad tím přemýšlím, tak je to v celku smutné, že se líčí i tak malé děti, co si mají hrát s hračkama, ne přidávat na youtube videa typu "kosmetika" a "krása", ale tady to máte.- pochybuji, že se takhle líčí :D-


Další její videa :D


Hrozné video: :DDTohle sice není na líčení, ale to je jedno :D:


Je tohle normální? :DDDD


Devítiletá kosmetička :D
"Jak se nalíčit se" :DD

Co si myslíte o holkách vystupujících v těchto videích?

Jaké vás nejvíc pobavilo?


Pravé přátelství.

19. september 2013 at 0:00 | Hančí ;)) |  Život a já
Snad každý má nějakého kamaráda/kamarádku. Ale ne každý má BFF. Aspoň si myslí že má, ale nemá. Pravé přátelství neumí nikdo zničit. Nikdo nemůže rozdělit BFF, pokud jsou opravdové BFF. BFF je best friend forever. Je ale forever každá BF?Podle mě by BFF měla být:

  • spolehlivá
  • nikdy se na tebe nevykašle
  • podobné povahy jako ty
  • naladěná na stejnou notu
  • měla by si na tebe vždycky najít čas
  • plakat když pláčeš ty, smát se když se směješDneska se BFF těžka hledá. Jestli jí hledáš, určitě si nemysli, že to je krátký proces. Někdy BFF najdeš ve své známé, někdy dokonce v holce, kterou pomlouváš. Nikdy nevíš, kdy se zjeví ta osoba, která ti do života vnese smích a zajímavost. Teď něco o mých BFF.

Já teda měla tři. Nevím, jestli to je málo, nebo hodně, ale ty dvě minulé jsou pořád jedny z mých nejbližších lidí.

BFF č.1: S touhle holkou se znám odmalička. Naše mámy jsou totiž kámošky. Hodně jsme se sblížily, když jsme spolu jely na dovolenou. Máme toho hodně společného (třeba obě milujeme koně a hudbu), ale už od 3. třídy BFF nejsme....

BFF č.2: S touhle holčinou jsem byla BFF od 3. třídy do 4. třídy. Byla šikanována když jsem se jí zastala, stihla šikana i mě. Všichni se jí smáli, že je tlustá, dnes už z toho ty debilové vyrostli a kdyby se o ní zmínili křivým slovem tak je po nich, protože na narážky na tohle super holku už jsem vážně alergická. Obě milujeme zvířata, hudbu a český jazyk... Tahle holka se vážně neztratí, je chytrá a vždycky se hrozně nasmějeme.

BFF. č.3: Tak tahle holka je mi snad šitá na míru! Obě dvě jsme vystřídaly jako BFF stejné holky až jsme to zkusili a jsme BFF dodnes. Hádem, že od 4. třídy dodnes. A zjistily jsme zajímavou okolnost - je o den starší, ale narodili jsme se ve stejnou hodinu, měsíc, rok a porodnici. Naše mámy se prakticky znají s porodnice. S touhle holkou se vlastně znám od porodnice (:D), pak ale odjela do Irska, šla k nám do třetí třídy a je s náma už napořád. Taky miluje hudbu, sport, koně, záleží jí na stejných lidech...;D Naše výtlemy při hodinách, provokování spolužáků, nabalování a další blbosti...:DD


My jsme prostě čtyřka! :3 Vzpomínám, jak jsme si hrály na mořské pany z H2O(:DD) a já byla Cleo. Jak jsme to braly úplně vážně a lidi se nám za to smály... Mohla bych se tady rozespisovat do nekonečna... Nemluvě o naší třídě, která je celá zajímavá, vtipná a talentovaná. Nepíšu to sem jen tak nadarmo, jsme třída sportovců, hudebníků, malířu atd... Hlavně teda sportovců, no. Málokterý sportovní tým se skládá z celé třídy a málokterý takový tým vyhraje MS ČR ve florbale a fotbale, je známá po celém městě, a ani nebyla v televizi jen tak... Ani nemá cenu vám to sem psát, kdo nezná, prostě nepochopí (;DD)


Pravé přátelství je vážně důležité. Nemluvě o přátelství vůbec. Člověk bez přátel je tak sám, vážný a nudný... Já když jsem sama, vůbec mi není do smíchu. Naopak, když jsem s kámošema, tak se prostě směju a nikdo to neumí zastavit. Ostatní, co mě znají ze třídy, kde jsem se ze začátku, by mě vůbec netipl na ve třídě tichou, ale v úzké skupině vtipnou a ukecanou holku. Moje ukecanost teď začíná mojí ukázněnost trochu předhánět, takže je se mnou i sranda(:DDD), což když jsem bez přátel prostě nejde...
Další věc je ale mít takové přátelství ještě pravé. Já vím, že mé přátelství pravé je. Proč? Zkus se kámošky někdy zeptat, jestli by ti mohla vysvětlit fyziku, že je to nutný? Řekne : ,,Pokusím se si najít čas.". nebo ,,Sama to neumím, takže..." ? To víš jenom ty. Mít podle mě nemít spíš žádné kámoše a vědět o tom ne, než si myslet o svém kamarádství, jak je čisté, přitom není. A to nejhorší na tom je, když se pohádáte, nebo ani ne a ona prostě tvoje tajemství, cos jí svěřila vyprskne celé třídě. Asi by to nebylo moc příjemné, co? Ale já sázím spíš na moudré přísloví: ,,Jak prověří oheň zlato, tak prověří čas přátelství...". A ne snad?!


A co ty? Máš BFF?

Znáš ještě nějaké příslové o přátelství?


18.9.2013

18. september 2013 at 20:59 | Hančí ;)) |  Deníček
S tou školou jsem to zakřikla... Jen za tenhle začátek jsem schytala už 2 trojky z matematiky...! A myslím, že není konec. Fyzika mi zatím jde, jen se hodně učím ruštinu, ale to se asi na začátku učí každý... Takže se učím, učím a učím, ale to se asi dalo čekat...:( Zítra píšeme v přírodopisu, kterému absolutně nerozumím. Vím, že to zní divně, ale je to učitelem. Mě příroďák baví, ale tenhle učitel v tom má trochu guláš, protože nám dává na zápis věci, co už umíme, nebo na nás valí nějaké vědecké názvy a vzorce aniž by nám to vysvětlil a my vlastně nevíme, co se učíme... Takže blbý.. Ale na druhou stranu se ani tak o známku nebojím, protože naše "tahákové mise" vždycky vyšli a je jedno, jestli je papírek v penálu, nebo ve prostřed lavice...;DD

Velká zpráva - PŘÍŠTÍ ROK V ZÁŘÍ JEDU DO ANGLIE!!!!
Dnes ráno jsme se jen tak s mámou bavili o tom, jak byla dva roky au-pair v Anglii, zmínila se o tom, že její studenti jsou na zájezdu v Anglii a nově různě cestují i po USA a že jede příští rok a může si sebou vzít rodinného příslušníka - bylo to jasné! :) Ještě to není úplně jisté, ale já věříím!

Takže držte palce ať to vyjde! :)

,,Po tom, co můj táta umřel jsem byla týraná máminým přítelem..."

18. september 2013 at 0:00 | Hančí ;)) |  Příběhy, které napsal život
,,Tátu si nepamatuju... Byly mi tři roky, když mi umřel na rakovinu plic. Jediné, co si teď vybavuji je to, že kolem něj byl vždycky nesnesitelný kouř. Vůbec se tam nedalo dýchat! Když umřel, maminka pořád brečela. Nevěděla jsem co se děje, až asi v pěti mi došlo, že táta už nežije... Tak tři roky po jeho smrti si máma našla přátele. Vypadal mile, byl hodný a kupoval mi hračky. Ale o tom, že ani jedno není jsme se přesvědčily, když se k nám nastěhoval. Nepracoval a máminy pečlivě vydělávané peníze kradl a utratil ho v hospodě. Když to takhle to udělal poprvé, máma ho pěkně seřvala, co si to dovoluje a on jí zmlátil. Ne tak, jako opilec. On věděl, co dělá. Nedal jí facku, ale dal jí pěstí do nosu a kopal do ní. Snažila jsem jí bránit, ale taky mě skopal. Měla jsem veliký monokl pod okem a ve škole jsem se musela vymluvit, že jsem narazila do otevřeného okna. Máma už nebyla silná se mu postavit a byla pro něj jako fackovací pana, když vystřízlivěl a vzpomněl si na to, jaký má mizerný život, kopl si do ní a já jsem byla nucená se na to dívat. Bylo to hrozný. Do školy jsem chodila špinavá a se spousty modřin. Myslím, že to byla moje třídní, která si všimla, že je něco v nepořádku... Byla to ona, co zavolala sociálku a policii. Zavřeli ho a sedí tam dodnes. Samozřejmě, že za domácí násilí se dnes (bohužel!) nesedí tak dlouho, ale pak se zjistili, že je to nebezpečný celorepublikově hledaný šílenec a maniak, asi si tam posedí. Tím to horší končí... Máma si našla nového přítele, který není ani šílený kuřák, ani maniak, je to úplně normální a tentokrát opravdu hodný a milý pán. Říkám mu táta, protože už s námi žije šest let. Je dokonce táta mého brášky... No, ikdyž šest let úplně ne... Před rokem se rozešli, protože si máma našla jiného, se kterým teď čeká miminko... Jenže zjistila, že ten přítel za to ehm...nestojí. Takže se s ním rozešla. A teď jsem zjistila, že je máma zase s tátou! Sice není úplně nadšený, že máma čeká dítě s jiným, ale já jsem ráda, že jsou zase spolu! Až odjedu z tábora, tak budu mít pokoj u táty a budeme počítat dny do porodu sestřičky. Co si víc přát?"

Selena Gomez: Stars Dance

17. september 2013 at 0:00 | Hančí ;)) |  Showbyznys
Selena Gomez konečně vydala desku, na kterou my, fanoušci, tak dlouho. Je to sice dva měsíce zpátky, ale stejně vám sem dám skladby z její alba Stars Dance. Songy mě docela překvapily, protože jsou trochu jiné než předtím. Nedokážu říct proč, ale příjde mi (aspoň to tak cítím z její aktuálních songů), že se změnila. Ani nevím, jestli se mi to líbí, nebo ne, je to něco nového.... A co vy? Jak se vám to líbí?


Track by track


1) Birthday2) Slow Down


3) Stars Dance

4) Like A Champion5) Come And Get It


5) Forget Forever

6) Save The Day


7) B.E.A.T.


8) Write Your Name


9) Undercover10) Love Will Rember11) Nobody Does It Like You

12) Music Feels Better13) Lover In Me14) I Like It That Way


15) Sad Serenade


(omlouvám se, jestli jsem na něco zapomněla)

Jaký song se ti líbí a naopak nelíbí?

Líbí se ti album?


ladyvanilka.blog.cz

16. september 2013 at 12:00 | Hančí ;)) |  Ostatní blogy
Blog ladyvanilka.blog.cz snad všichni, co se pohybují v blogovém světě znají. Je to blog bláznivé sedmnáctileté holky jménem Michaela Vančurová známá jako LadyVanilka.


5angels

15. september 2013 at 12:30 | Hančí ;)) |  Diskuze
V dnešní době 5angels všichni znají. Je to skupina pěti holek, které si myslí, kdovíjak nejsou talentované. Mají fanynky a hatery, spíš hatery než fanoušky. Já jsem ignorant. Jejich hudbu nevyhledávám, protože mě vždycky polije stud. Kam ten svět spěje?
Jak ZDRAVĚ zhubnout?

14. september 2013 at 12:40 | Hančí ;)) |  Krása a kosmetika
Vím, že tohle téma je už opotřebované, píše o něm každý druhý blog, ale stějně se mě spousta lidí ptá; ,,Jak to děláš, že jsi tak štíhlá?!" Já štíhlá rozhodně nejsem, nikdy jsem nebyla, vždycky jsem byla někde mezi, taková akorát. Nikdy jsem nedržela diety a nikdy jsem neměla v úmyslů nějak hubnout, takže následující článek je o mém "zdravém životním stylu", ale pro některé být cesta ke zdravému hubnutí....Jak se stát...malířkou!

8. september 2013 at 14:59 | Hančí ;)) |  Tipy
Jsi umělecky talentovaný/á ? Je tvůj sen se stát malířkou/kreslířem? Tenhle článek, je přesně pro tebe! :D

Jak se na to připravit
- zeptej se třeba kamarádů, co máš nakreslit a jak to máš nakreslit, tím se naučíš kreslit na přání
- Kresli, kresli a kresli!
- Maluj, maluj a maluj!
- Jestli to chceš vážně někam dotáhnout, musíš se malování věnovat - aspoň 1 hodinu!
- Choď do nějakého malířského kroužku, nebo do umělecké školy!
- Popros vaší učitelku(učitele) výtvarky, ať Ti s tím pomůže!

Jak se dostat do "obrazu"
- udělej si blog a tam vkládej své obrazy!
- Zúčastni se nějaké soutěži, ať už celorepublikové, nebo školní!

Jak být dobrou malířkou
- VŽDY se zeptej, toho koho maluješ, jaký výraz, nebo v jakém prostředí chce být!
- Pečuj o své umělecké potřeby! Ať už štětce, tužky, vodovky, nebo tempery!
- Nenech se malířstvým naplno pohltit! Musíš myslet i na jiné věci! - vyhlídni si nějakou vysokou školu, se soustředěním na umělectví

Škola je tady!... Jak obstát?

6. september 2013 at 22:00 | Hančí ;)) |  Tipy
Určitě to znáte. Na začátku školního roku si řeknete, že tenhle rok bude bezchybný, že se budete učit a budete mít dobré výsledky. Ale na konci je to stejně fiasko. Jsem v sedmé třídě a mé nejhorší vysvědčení byly dvě dvojky. Oproti tomu, co měli na vízo spolužáci to vůbec není špatné, podle nich jsem dokonce šprt a prý jsem měla jít na gympl na které se mi vážně nechce, ale může to být ještě mnohem lepší. A já chci, aby to bylo lepší. Mám dokonce i "plán", jak to uskutečním. A protože určitě nejsem jediná, která o to usiluje, podělím se o něj s vámi...

1.) K tomu, abys měla dobré známky se musíš hlavně učit a soustředit se na to, co učitel říká. Možná to zní nudně,ale je to lepší než mít špatné známky a šprtat se hodiny navíc, když budeš poslouchat, něco se ti v hlavě uchytí a bude se ti líp učit. Já se kolikrát ani učit nemusím, nevím proč, ale já si to prostě pamatuju....

2.) Učení mám uspořádané podle toho, co mi jde a co budeme mít následující den. Samozřejmě, že se učím na každou hodinu, nikdy nevíte, kdy na vás vytasí písemku, nebo ústní zkoušení. Pro mě je problémový předmět matematika a fyzika. Matematiku máme prostě v rodině, mámě šla, tátovi ne, tak proto jsem tak napůl, podle toho,jak jsem se učila.Taky máte nějaký předmět, který vám nejde? Tak na co čekáte? Jestli vám něco nejde, tak se učte dopředu, mě to vždycky pomohlo.

3.) Pro mě je důležitý přehled v sešitě. K tomu, abych si něco zapamatovala, musím to mít na papíře. Určitě si ve škole vedete sešity, kam si zapisujete ty stručné poznámky. Mně vždycky pomáhá, když mám hlavní informace zvýrazněné, nebo potržené, protože to upoutá mojí pozornost a pak si to lépe pamatuji. Do školy byste si měli nosit aspoň základní pastelky, nebo zvýrazňovače, protože se to vážně hodí a mě osobně to pomáhá. Tady je ukázka mého sešitu z šesté třídy, i když nepíšete hezky jako já, je dobré mít v sešitě pořádek a přehled. Já se naštěstí ve svém sešitě orientuju...

Na zvýraznění používám zejména žlutý a zelený zvýrazňovač, obyčejnou tužku, propisku, fixu a pravítko. Mně to bohatě stačí....

4.) Znáte to, je pololetí, vaše známka je tak mezi a poslední dny vám jde o všechno... Mnohdy stačí jenom jedno... Hlásit se. Aktivita je velmi důležitá, u nás je spousta učitelů stejně důležitá jako písemná práce. Mně třeba aktivita pomohla zlepšit známku. V příroďáku jsem měla stejně jedniček a dvojek a učitel mi dal nakonec jedničku, protože jsem se pořád hlásila. Někdy vážně nejde o to, mít vždycky odpověď správně, za pokus nic nedáte, aspoň to zkusíte, učitel uvidí, že se snažíte a to bude plus.

5.) Další věc, která je pro mě důležitá je dobrý vztah s učitelem. Samozřejmě, že by každý dal přednost sympatickému dvacetníkovi, před přísnou důchodkyní, ale co se dá dělat, musíte se snažit s nimi vyjít. Vážně je lepší mít s učitelem dobrý vztah než s ním být na kordy. Kecat při hodině se vážně nevyplácí a přesto, že jsem hrozně ukecená, o hodině se radši držím zpátky. Dobrý vztah s učitelem si zajistíte jednoduše - při hodině buďte zticha a poslouchejte učitele, když bude něco potřebovat, dělejte zadané úkoly, nabídněte se, projevte snahu a usmívejte se. Překvapí vás, jak se takový dobrý vztah s učitelem může odrazit na vaší známce a výsledcích...

+ snad každý předmět se dá udělat zajímavým! Pokud vás obyčejná hudebka nebaví, udělejte třeba referát na vaší oblíbenou star!

+ určitě dodržuj pitný režim a místo brambůrek si dej k svačině třeba celozrný chléb a jablko. Bude ti to lépe myslet...


To jsou moje tipy. Mně osobně to pomáhá, nevím, jak vám, ale mně vážně ano a doufám, že jsem vám aspoň trochu pomohla :)

Nezapomněla jsem na něco? Jaký je tvůj tip?

Jak se učíš ty?