5angels

15. september 2013 at 12:30 | Hančí ;)) |  Diskuze
V dnešní době 5angels všichni znají. Je to skupina pěti holek, které si myslí, kdovíjak nejsou talentované. Mají fanynky a hatery, spíš hatery než fanoušky. Já jsem ignorant. Jejich hudbu nevyhledávám, protože mě vždycky polije stud. Kam ten svět spěje?

Když se mi něco nelíbí tak to, logicky, nevyhledávám, nevšímám si toho, prostě to ignoruju. Ale teď už vážně dost! To jsou lidé slepí? Jak můžou české "teenagerky" prorazit do Anglie? Nebo vůbec prorazit? A ještě s tak průměrnými hlasy? Zpívat umí, to ano, ale hlasy jsou průměrný, nezajímavé. Když jsem slyšela o tom, že by měly dělat předkapelu hvězdám jako je Rita Ora, nebo se dokonce mluvilo o 1D, nebo JB to se mnou vážně málem seklo. To bude ostuda, někdo by si řekl, že lidé už vážně nemají uši. Existuje tolik jiných talentů, lidí s tolika zajímavými hlasy, kteří nemají až takové sebědomí. Holky se nesou jak pávice, skromě mluví o tom, jak jsou normální teen holky, co si plní sen, ale každému je jasný, po čem jdou. Sláva.

Jejich ,fanynky, by na tohle odpověděly, že kdyby neměly talent, tak by nebyly tam, kde jsou. Snahu a píli mají, ale... Bohužel je to vážně průměr. A další důvod, proč jsou teď v Londýně, je jejich manažer, který musí být vážně dobrý. Víte, kolik lidí (a talentovanějších!) se snaží prorazit do zahraničí a prostě...to nejde? To mě na tom štve. Třeba moje kámoška - vypadá, jako anděl, má i takový hlas, zazpívá sebetěžší song bez námahy a úžasně tancuje, umí všechny styly, od latinsko-amerických, přes balet po aerobic a když slyšela World Domination, tak měla záchvat smíchu. S holkama se sboru jsme natočili video, kde to zpíváme a upřímně - je to mnohem lepší než od 5angels. A z naší hudebky má lepší hlas každý druhý....

Když jsem slyšela o tom, že by měly dělat předskokana JB, nebo 1D, spadla jsem ze židle. To bude ostuda! Už nejsou malé holky, některé jsou starší než já, ale stejně! Příjde mi, že se od počátku jejich kapely prezentují, jako "velké holky". Třeba jejich "hit" Pusa tě láká mě vždycky rozesměje. A teď do mě, jak jim závidím, jak bych chtěla být jednou z nich atd... Nezávidím, nechci, ani nic jiného. Já zpívám, a jsem ráda, že v našem hudebkovém sboru, nechtěla bych být v nějaké dívčí kapele, která zpívá o vztazích, přitom o tom absolutně nic neví. A to je stejné i s jejich songem v angličtině. Výslovnost je hrozná, ale to se dá zlepšit. Pochybuji, že vůbec ví, o čem to vlastně zpívají.


Pak mi na nich vadí Nikola. Chápu, že když je to dcera jejich manažera, tak bude víc vidět, ale stejně. Když se kouknete jejich videoklipy, tak je všude vepředu a všude je slyšet její hlas. Přitom je úplně průměrná.

Mám malý vzkaz pro fanynky 5angels...
Dobře, budu respektovat, že se vám líbí holky s průměrným hlasem, ale vy mě taky respektujte. Tohle je můj svobodný názor a vy ho nezměníte. Chcete slyšet talent? Sestry Cimorelli, Christina Grimmie a určitě spousta češek, které se mi teď nechce hledat :D :P Jestli vám není mezi šesti a jedenácti, tak vážně máte můj obdiv.


A teď malý vzkaz pro holky z kapely, jestli si to čtou, i když o tom pochybuji...

Holky, chápu, že jsi jdete za svým snem (aspoň to tak tvrdíte) a snažíte se obstát, ale upřímně? V refrénu je úplně slyšet síla vašich hlasů, zvlášť Niky a je to průměr. Máte vážně dobrého manažera, ale já znám mnohem lepší zpěvačky, a upřímně je to moje každá 3 známá, je fajn, že si věříte, ale doufám víte, že děj videa se ve vašem případě nikdy nestane. Tohle je názor holky, která žije hudbou, sama zpívá a hraje na x nástrojů. My, kritici jsme to sice nedotàhli tak daleko, jako vy, ale mohli bychom :)


Jaký máš názor na 5angels ty?

Líbí se vám jejich song "World Domination"?

Co byste jim vzkázali vy?

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Viv Zombie Viv Zombie | Web | 15. september 2013 at 19:42 | React

Nevím, jestli litovat jejich rodiče nebo právě je. No hnus. Bez talentu, army styl? OMG - poslat je na bojiště, možná by se vzpamatovaly.
Zeťová, Farná, Veselovská - tolik lepších lidí.
Žádná dívčí kapela nemá našlápnuto lépe?:DDDDD

2 hanienes hanienes | 16. september 2013 at 18:23 | React

[1]:
Taky nevím -.- :D Většině lidem jsou akorát k smíchu, nechápu jak se tam vůbec mohly dostat :'D
To jich asi moc neznají :D

3 Eliška Eliška | Email | Web | 17. september 2013 at 20:47 | React

tak jako když jsem byla menší tak 9 let tak se mi líbí jedna písnička od nich ale jak postupně rostu tak se mi líbí jiná hudba a ani mě přestali bavit nějak mě ani neoslovujou tím jak zpívá nebo tancují!!!

4 hanienes hanienes | 18. september 2013 at 18:24 | React

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement