krasna-sluchatka.blog.cz

4. september 2013 at 16:00 | Hančí ;)) |  Ostatní blogy
Rozjíždím novou rubriku "Ostatní blogy", ve které píši o mých oblíbených blozích, které navštěvuji. Chceš být jeden z nich?

Blog krásná-sluchátka.blog.cz, začíná být v poslední době dost populární. Nany, dvanáctiletá holka a jeho adminka je vážně fajn a sympatická holka a píše vážně dobré a zajímavé články a nejsem jediná, která si je ráda čte.
Téma: Nany má různé témata. Deníček, fotky, tipy a rady, móda a začala točit videa. Pro mě to jsou celkem zajímavá témata.

Jak jsem na blog narazila: Už na něj chodím přes rok, byla jsem jedna z jejích prvních čtenářek a velmi mě zaujala. Už nevím, jak jsem na něj narazila, jestli přes Vanilku, nebo jsem zkoukla nějaké z jejich starých videí... Také je možné, že jsem na ní narazila přes bravoweb, pro který píše.

Proč na blog chodím: Zaujala mě zapálenost a píle, kterou do toho Nany dává. Je málo blogů, které přidávají pravidelně (a ani já bohužel mezi nimi nejsem), ale Nany se vážně snaží přes školu a další povinnosti prokousat na blog. Kromě toho, že píše o tématech, které mě zajímají, Nany je mi velmi povahově velmi podobná.

Něco o admince: Nany je dvanáctiletá sebevědomá holka, která chodí na gymnázium, miluje vodu, trampolínu, tanec a mnoho dalších věcí, jako mnohé puberťačky. Ráda bloguje, píše povídky, prostě jí to baví stejně jako mě. Je velmi inteligentní a spisovná, a proto si jí vážím, protože takové holky v dnešní době těžko najdete..

Hodnocení: Články jsou kvalitní, pravidelně přidávané, čtené a zajímavé. Nany hledá pravý desiign, což chápu, ale předchozí lososově růžový se mi líbil víc, než aktuální, takže kvůli designu dávám Nany 4 body z 5:

˙ ˙ ˙ ˙ °Takže shrnutí... Proč vám blog doporučuji? Tento blog je velmi zajímavý, dívky od 11 do 15 let se tam určitě nudit nebudou, protože tam najdou spoustu tipů, zážitků a úvah, je to prostě typický dívčí blog. Já se tam tedy vůbec nenudím. Nany přidává většinou každý den, takže si ráno vždycky počtu. Teď by měla vyjít její show, takže se určitě máme na co těšit. Jestli hledáte nějaký kvalitní a zajímavý dívčí blog, určitě k ní zavítejte, zárukou toho, že píše kvalitně je už to, že o ní píšu článek, přes její oblíbenost, až po to, že píše pro bravoweb. Tak na co čekáte?

>> krasna-sluchatka.blog.cz <<

Znáte tento blog?

Jak ho hodnotíte vy?

Znáte nějaký jiný blog, o kterém bych se mohla zmínit v dalším článku?

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Viv Zombie Viv Zombie | Web | 4. september 2013 at 20:01 | React

11-15?:O Kruci.:( Koukala jsem a je to i pro staré osly, jako jsem já.:D Je zajímavý.:) A zajímavá rubrika.:)

2 hanienes hanienes | 5. september 2013 at 19:48 | React

*No, je fakt, že ta věková hranice, co jsem napsala by mohla být větší :-D
Děkuju :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement