October 2013

Vtipy ze školy #2

31. october 2013 at 20:20 | Hančí ;)) |  Vtipy
Jsem tu s dalším dílem vtipů ze školy :D

Ředitel jedné menší střední školy měl velké problémy s dospívajícími slečnami, kterým se zalíbilo používání rtěnky. Když si ji na dámských toaletách patlaly na rty, vždy potom zanechávaly obtisky na zrcadle. Když už se situace stávala neudržitelnou, ředitel se rozhodl razantně zakročit. Zavolal si všechny dotyčné slečny a odvedl je na toalety. Tam už čekal školník. Ředitel dívkám vysvětlil, že si asi neuvědomují, kolik práce školníkovi dá každý večer zrcadla umýt. Poprosil jej, aby slečnám svoji namáhavou práci předvedl. Školník vytáhl ze skříně dlouhé koště, namočil jej v nejbližší záchodové míse a začal pucovat zrcadlo. Od toho dne se už žádný obtisk na zrcadle neobjevil.

Přijde paní učitelka do třídy a ptá se dětí, jestlipak vědí, kdo včera umřel. Přihlásí se Pepíček a povídá: ´Tomáš Marný.´ ´Jak to víš, Pepíčku? Toho pána neznám.´ ´Když jsem šel včera kolem ložnice našich, tak tatínek zrovna povídal mamince: Tomáš marný, ten už

Ke studentovi se vloupe zloděj.
"Nebojte se, hledám jen peníze", uklidňuje ho.
"Moment", říká student, "tak to se k vám přidám."

Ve škole:
"Píši ti za pět. Zase jsi zapomněl tahák."

Baví se dva malý kluci:
"Jdeš si dneska ven hrát?"
"Ne, musím pomáhat tatínkovi s mým úkolem."

Paní učitelka chce po dětech, aby vymysleli nějaký rým, přihlásí se Pepíček:
"V moři stojí kokrhel, vodu má až po kolena."
Učitelka na to:
"Ale pepíčku, to se přece nerýmuje!"
"Jen počkejte až přijde příliv!"

"Paní učitelko, chutná vám ten bonbón, co jsem vám dal?"
"Ano, chutná."
"No vidíte a náš Azor ho vyplivl."


Víte proč Pavel Dvořák ve fyzice leží se zakloněnou hlavou?
.
.
Snaží se vnímat probíranou látku z jiného úhlu pohledu.


Jak se stupňuje slovo chudý?
.
.
Chudý, chudší, totální chudoba, žebrák, učitel…


Po prázdninách se paní učitelka ptá dětí.
Děti, kdo mi poví, jak se říká muži, který by se rád miloval, ale nemůže?
Ty se horentně hlásí, až někdo vykřikne "impotent".
"Ano správně! Děti a jak se říká muži, který se milovat může, ale nechce?"
"Nikdo neví? Tak já vám to teda povím. Hááájzl je to děti, hájzl."

"Řekni mi, Honzíku, kolik noh má blecha?"
"Propánajána, paní učitelko, vaše starosti bych chtěl mít."

Povídá učitel žákovi při předávání vysvědčení:
"Raději jsem ti dopsal na zadní stranu vysvědčení i telefon na LINKU BEZPEČÍ."


Sedí si tak profesor ve veřejné knihovně a sbírá jakési informace na svou další přednášku matematiky, když najednou překvapen vykřikne:
"Překvapivé! Zvláštní!"
"Co se stalo?" optá se jeden ze studentů.
"Věřil byste, že při každém mém výdechu zemře jeden člověk?"
"Opravdu zajímavé," opáčí student.
"A zkusil jste jinou zubní pastu?"


Děti ve škole dostaly za úkol napsat slohovou práci na téma "Chudá rodina."
Dcera milionáře chvilku přemýšlí a potom na papír začíná psát: "Byla jednou jedna chudá rodina. Otec rodiny byl chudý, i matka byla chudá. Chudá byla i jejich služka, a taky řidič a zahradník. I jejich kuchař byl chudý…"

Přijde holčička do školy. Přistihne ji ředitelka a říká:
"10 minut zpoždění."
A holčička říká:
"Z toho si nic nedělejte, já taky, paní ředitelko."


Paní učitelka píše do žákovské knížky:
"Umývat, smrdí."
A druhý den táta napíše:
"Nečuchat, učit."

Paní učitelka první den ve škole nechce být na žáky příliš náročná a tak se ptá:
"Pepíčku, co nám dává ovce?"
"Vlnu"
"A co nám dává slepička?"
"Vajíčka."
"A co nám dává kráva?"
"Domácí úkoly."

Otec si prohlíží vysvědčení se samými jedničkami a jeho dítě mu k tomu říká:
"Tati, prý jsi chtěl vidět hezké známky, tak jsem ti přinesl vysvědčení kamaráda Matěje."

Učitel: "Namísto Sázava se vlévá do Vltavy můžeme obrazně říci, že Vltava pije Sázavu. Může mi někdo z vás, žáci, uvést podobný příklad?"
Žák: "Prosím, ano. Místo tatínek pije Plzeň můžeme říci Plzeň se vlévá do tatínka."


U maturity:
"Jak se jmenujete?"
"František Vopička."
"A čemu se smějete?"
"Jen tak, mám radost že jsem hned první otázku zodpověděl tak dobře…"


Jaký vtip se vám nejvíce líbil? :)


Seriál: The Vampire Diaries - 1. série

30. october 2013 at 10:42 | Hančí ;)) |  Tipy
Myslím, že tenhle seriál snad všichni znáte, nebo jste o něm aspoň slyšeli. V televizi na Nova Cinema dávají už začáteční díly 2. série od 10:40, ale dnes vyjímečně od 12:50, opakují díl z minulého dnu a v 18:05 nový díl. Pokud je to na vás už moc složité, stahnete si díly na uložto.cz, nebo je slédněte zdarma na http://serialy.kinotip.cz/serial/upiri-deniky.

Je to seriál původně o dvou upířích bratrech, hodnému Stefanovi a jeho staršímu zlému bratrovi Damonovi, kteří se nemají moc v lásce a Eleně, jejich lidské lásce. Stefan se náhodou prochází kolem mostu, když zmerčí potápějící se auto v jezeře a snaží se zachránit lidi ve vnitř. Zaujme ho dívka, která se nápadně podobá jeho ex Katherine, která ho proměnila v upíra a vytáhne jí jako první, ale ostatní se v autě utopí. Elena a její mladší bratr jsou tedy sirotci a stará se o ně teta Jenna. Elena svoje starosti řeší psaním si deníku a Jeremy úlety s drogami a s problémou Vicky. Stefan chce dívku poznat a tak se zaregistruje na její školu a snaží se s ní seznámit. Dají se dohromady? Co bude Elena dělat až zjistí pravdu? Jaký bude mít vztah s Damone? A co Jeremy, drogy a jeho nešťastná láska k Vicky?

Nahoře Katherine v roce 1864 a v součastnosti a dole Elena :)

Damon!! :33Trailery

Damonovy hlášky :D :3


0:44 :33

Já ti jednu fláknu ;3 XD1. série - (pokračování úvodu) Po té, co se dá Elena dohromady se Stefanem a pozná jeho staršího divokého bratra Damona, Bonie, potomek čarodějky Emily z doby Stefana a Damona (1864) , z nich cítí negativní sílu a po zjištění, že jsou upíři, se jim i Eleně vyhýbá. Její bratr, Jeremy Gilbert, má mezitím problémy s drogami a Vicky, která ho pořád odmítá. Damon Vicky jednou při jeho úletu promění v upíra a následně zabít, kvůli hrozícímu prozrazení a na Elenino přání mu vymazat pamět, protože už tak na tom není psychicky dobře. Ale pak se seznámí s Annou, která mu pomůže s projektem na dějepis a navrhne upíry, dozví se Jeremy spoustu důvěryhodných informací, které mu nedají spát. Najde i deník jeho předka, Jonathana Gilberta, co se zabýval upíry a o tento deník projeví zájem jeho učitel Rick Saltzman, utajený lovec upírů, který v něm hledá odpověd na smrt své manželky Isobel, co se zabývala upíry o které ví, že jí zavinil Damona a Anna - z doby 1864 stejně jako Damon a Stefan - a chce spolu s Damonem otevřít hrobku, kterou zřídil sám jeho otec.Anna chce svou matku, nejlepší kamarádku Katherine, Pearl a Damon právě Katherine, kterou pořád miluje. Boniina babička dá do otevření hrobky všechno a následně zemře, ale Katherine ve hrobce stejně není a Pearl Damonovi prozrazuje, že Katherine si omotala kolem prstu kastelána, který ji pustil na svobodu. Damon se s tím těžce smiřuje, ale čím dál tím více se zaměřuje na Elenu, což se nelíbí Stefanovi. Damon se Stefanem diskutují o Elenině původu, musí být adoptovaná, protože je potomek Katherine Pierce, která nebyla Gilbertová. Elena se na to zeptá Jenny - a ta jí prozradí všechno, co ví - do ordinace její strýc, mladší bratr jejího ,,otce,, (John Gilbert) přivedl do ordinace jejího ,,otce,, dívku jménem Isobel (stejně jako Saltzmanova žena!), která po porodu utekla. Damon tvrdí, že Isobel Saltzmanová, kterou přeměnil na upíra je Elenina matka a otec její ,,strýc,, John, který přijede a je obeznámen o upírech, i pro upíry smrtelným nástrojem, který má Pearl od Jonathana Gilberta. Bonnie dělá, že ho deaktivuje a když ho John spustí, málem zabije všechny upíry, včetně Pearl a Anny, ostatní upíry z hrobky, dokonce i starostu, který upír není... A jeho syn Tayler při cestě domů s Caroline a Mattem nabourá. Caroline ztratí hodně krve. 22. díl končí tím, že Damon políbí Elenu a poté Elena uřízne ruku svému ,,strejdovi,, a biologickému otci ruku. Nebo to není Elena?!


Trochu delší shrnutí, no :D Brzy napíšu shrnutí 2. série :)

Slyšela jsi někdo o tomto seriálu?

Zaujal tě?

Co si o něm myslíš?

Podíváš se na něj?


Nominace

27. october 2013 at 10:44 | Hančí ;)) |  Ostatní
O co jde?
Nominace se pohybuje od blogu k dalšímu blogu, od toho k dalšímu atd... Nominovaní odpoví na otázky a dají dalším blogerům nové otázky.
Pravidla
 • Řekněte o sobě 10 věcí.
 • Odpovězte na 10 otázek blogerky, která Vás nominovala.
 • Vymyslete 10 otázek pro ty, které budete nominovat.
 • Nominujte 5 blogerů, kteří mají méně než 200 pravidelných čtenářů.
 • Informujte blogery o tom, že jste je nominovaly.
10 faktů o mně
 1. Miluji čtení, psaní, vymýšlení příběhů a článků, ruština - prostě miluju jazyk!
 2. Žiju na vesnici - a nestydím se za to -__-
 3. Mám 2 zvířata - devítiletou sestru a morče
 4. Poslouchám všechno možné
 5. Mám astma a alergie
 6. Hraji na klavír a zpívám a kdysi jsem hrála i na flétnu
 7. Nejsem od přírody sportovní typ, ale miluju florbal, fotbal a basket :)
 8. Miluju seriál TVD :)
 9. Nejsem spokojená s českým prezidentem -_-
 10. Právě poslouchám Mišíka ;3
10 otázek od Nany
 1. Jaké jméno se ti nejvíc líbí (holčičí i klučičí)? Z holčičích asi Anet a z klučičích asi Martin..:)
 2. Kdyby jsi do konce života měla říkat jen jedno slovo, které by to bylo? Těžká otázka o.O :D Ježiš, tak to teda opravdu nevím :D
 3. Máš oblíbené Youtuberky?Ježiš, těch je :D Třeba GetTheLouk, petralovelyhair, MacDeny Mac, Makyna016, Teri Blitzen, TheTeenGirlLook, Lucie Dolejší, pavlinna17, TheMistaFashion, Nici Ko, Anette380, Nany J...;)
 4. Jaký máš notebook? notebook hp 650
 5. Kdyby jsi mohla volit, jakou stranu bys zvolila?To nevím, ale vím, koho bych nevolila -_- Babiše - protože si kupuje lidi, byl u StB a donášel na lidi(a můj děda byl kvůli němu zavřenej, protože k nim nechtěl přestoupit - a máma musela místo Karlovy Univerzity studovat Pedagogickou...) a utekl ze Slovenska do Česka a nedostavil se k soudu, zbabělec jeden. Taky bych nevolila Zemanovce - WTF? Co tam budou dělat?! Lejzt do zadečku Zemanovi a chválit každý jeho názor -__- a pak bych asi nevolila Bobošíkovou - vy stojíte poslouchat její řeči o ,,báječném ex prezidentovi Klausovi,, ?
 6. Kde nejdál jsi byla (země, oblast...)? Jako malá v Londýně, ale často jezdíme do Francii....
 7. Jsi se svým blogem spokojená? Mohla bych být aktivnější, ale vcelku ano :)
 8. Co si myslíš o Lady Gaga? Takhle vypadá talentovaný člověk! Je geniální, úplně jako Mozart - ujetá se svým osobitým stylem :)
 9. Zajímáš se spíše o budoucnost nebo minulost? Spíš o budoucnost, koho by nezajímalo, co bude za 100 let? Ale nadruhou stranu - teď se hodně zajímám o rodokmen, protože to, co zažívali moji předci je jako z nějakho historického filmu :)
 10. Co máš zrovna na sobě, jaká barva u tebe převažuje? Pořád jsem v pyžamu, fialová ;)
Nominováni
-
-Otázky ode mě, na které nominovaní odpoví(každý si otázky vymyslí sám a dá je tomu, koho je sám nominuje)

 1. Jaká je tvoje nejhorší vlastnost?
 2. Jak jsi spokojená s výsledky voleb? -_-
 3. Když jdeš na internet, jakou stránku si jako první otevřeš?
 4. Jaký je tvůj jeden NEJ youtube kanál?
 5. Co si myslíš o JB a 1D?
 6. Co si myslíš o řezání?
 7. Jaký máš názor na českou hudbu?
 8. Jakou plánuješ budoucnost?
 9. Co si myslíte o šikaně?
 10. Kdybyste si měli vybrat mezi nesmrtelností a smrtelností, co byste si vybrali?

! Zpátky už mě nenominujte !

Ahoj :))

25.10.

25. october 2013 at 21:53 | Hančí ;)) |  Deníček

We are the champions!

Mám se skvěle - mám se skvěle! :) Ano, už to tak bude! Nejsem šťastná proto, že jsme včera všechny z kraje porazili a jedem na republiku (jo, to taky :D), nebo proto, že mám dvě stránky jedniček (tfuj, tfuj)... Ale jo, i to na tom má podíl! Já nevím.... Prostě jsem šťastná! :D Škola je celkem v pohodě, akorát angličtina na nic a na .... O tom se ale zmíním příště. Jsem šťastná hlavně proto, že jsou prázdninyyyyy! :D Ano, můj sen se splnil <33Co budu dělat? :D Pojedu za kámoškou, přijedou tety (ano, i z Ameriky!! :D), budeme slavit babiččiny 60. - půjdem do pizzerky a pak pojedem na tetin koncert v ,,Nároďáku,, a...? Budu psát na blog! Dnes už se mi nechce, chápejte, mám těžký den, jsem unavená a vyšly nové TVD :)

Tak zejtra :)

Vtipy ze školy #1

23. october 2013 at 20:20 | Hančí ;)) |  Vtipy
Ahoj :) Jsem tady s dalším dílem vtipů, tentokrát ze školy. Nejsou vtipné, umírat smíchy u nich nebudete, je to spíš pro zlepšení nálady..:)


Učitelka: "Jak se zdraví lidé v Německu?"
Žák: "Německy?

Do profesorova kabinetu přišla na konci úředních hodin mladá slečna. Usedne naproti němu do židle, poodrhne si vlasy a povídá:
"Udělala bych cokoliv, abych tu zkoušku získala."
Pak si upraví výstřih, nakloní se víc k profesorovi, hluboce se mu podívá do očí a říká:
"Myslím tím, že bych udělala úplně cokoliv."
Profesor jí oplatí hluboký pohled a říká: "Cokoliv?"
"Cokoliv." odpoví slečna.
Kantor zašeptá: "A nemohla byste se to naučit?

Otec se rozčílí na syna:
"Zase jsi dostal pětku z dějepisu!"
Syn se brání:
"Táto, ale to zavinil Alexandr Veliký!"
Tu vykoukne maminka z kuchyně:
"Tak si najdi jiného kamaráda!"

Učitel se ptá Pepíčka:
"Máš v kapse korunu, dvoukorunu a dva padesátníky. Když vytrousíš padesátník a korunu, co budeš mít v kapse?"
"Díru!"


Tři žáci stojí za trest na chodbě.
"Co jste provedli?" ptá se inspektor.
První povídá: "Já jsem chtěl hodit houbu z okna."
Druhý: "Já také."
"A co Ty?"
"Já jsem Josef Houba."

Paní učitelka se ve škole ptá: "Pepíčku, jestlipak víš, kde leží Trója?"
Pepíček odpoví: "Prosím, mezi dvójou a čtýrou!


"Co jste dnes dělali ve škole?"
"Připravovali jsme výbušné zařízení."
"A co budete dělat zítra ve škole?"
"V jaké škole?"Povídá máma Pepíčkovi: "Tak už konečně vstávej, nebo přijdeš pozdě do školy!"
"Jen klid, mami. Škola je otevřená až do večera!"


Studenti dostali za úkol napsat slohové cvičení na téma: "Lež má krátké nohy."
Jeden ze studentů byl hotov za pět minut. Učitelka byla proto velmi zvědavá, co za takovou chvíli stačil napsat a tak čte:
"V sobotu odpoledne jsem se vydal s kamarádem Karlem do lesa. Bylo krásně, slunce svítilo a tak jsme si lehli do mechu. Za chvíli se objevila na kraji lesa dívčí postava. Chtěl jsem se zvednout a podívat se na ní, ale kamarád řekl: Lež, ta má krátké nohy!"


Ve škole povídá paní učitelka: "Venku tak krásně sněží, co kdybychom začali s koulováním?"
"Ano, ano!" křičí žáci.
"Dobře, tak k tabuli půjde Pepíček."


Ve čtvrté třídě se píše písemka z matematiky.
Franta pošeptá Karlovi: "Ten učitel je ale debil."
Učitel na to zareaguje slovy: "Nenapovídej Franto, Karel na to musí přijít sám!"


Na výletě najde jeden ze školáků granát.
Učitelka ho okřikuje: "Nehraj si s tím, nevíš, co to je! Okamžitě to zahoď!"

Učitel povídá: "Honzo, vyjmenuj mi alespoň tři zvířata žijíci v Africe."
"Prosím, slon a dvě žirafy!"


Učitel vysvětluje dětem škodlivost alkoholismu.
Jako příklad jim uvádí zvířata.
"Kdybyste před osla postavili dvě vědra, v jednom by byla voda a v druhém alkohol, ze kterého by se napil?"
"Z toho, co je v něm voda," křičí děti.
"A proč?" ptá se znovu učitel.
"Protože je osel," hlásí malý Honzík.


Zloděj poučuje svého syna před odchodem do školy: "Nezáviď spolužákům, když se chlubí, co všechno doma mají. Raději si zapamatuj kde bydlí."


Studenti medicíny mají přednášku o rozmnožování. Profesor vykládá: "Kupříkladu takový býk zvládne tento akt i třicetkrát za den."
Z první řady se ozve studentka: "Třicetkrát!? Mohl byste to, prosím, zopakovat, aby to slyšeli i ti studenti, kteří sedí vzadu?"
Přednášející tedy zopakuje hlasiteji a v poslední řadě se zvedne student: "Prosím vás, a dělá to stále se stejnou samicí?"
"Ne, to samozřejmě ne, pokaždé s jinou," odpoví profesor.
"A prosím, mohl byste to zopakovat, aby to slyšeli i studentky v první řadě?"

Tag: 15 podivných faktů o mně

22. october 2013 at 20:10 | Hančí ;)) |  Ostatní
V poslední době jsou hitem na youtube tagy. Je jich spoustu, hlavně ve formě videa, ale já začnu tímto, který bude zatím ve článku, viděla jsem tenhle tag už spoustu blogerek, i ve článku, takto prosím neberte jako kopírování :)

1. Jak ti přezdívá tvoje rodina?
Normálně jméně - Hani, Hanko, Hanino, Hančí, Haničko...:DD

2. Tvůj nejpodivnější zvyk?
Před každou písemkou si koušku nehty a je jedno, jestli jí umím, nebo ne o.O Nebo
3. Nějaké podivné fobie?
Moje 'normální' fobie je fobie z hadů. A moje 'podivná' fobie? :D Asi z injekčních stříkaček a pilulek o.O :D
4. Kterou píseň tajně miluješ a zpíváš si jí když si sama?
Teď mě chytilo Lolly od Justina Biebera (je to hrozně chytlavý), I was wrong od Spirita a Buckingham a Cesta od Krajča a Kluse
5. Jaká maličkost tě vytočí?
Úplně nesnáším, když někdo nezavírá dveře. To mě dokáže tak hrozně vytočit a vystresovat, že jsem z toho úplně hotová! Nebo když moje sestra pořád kontroluje, co dělám na notebooku a hlásí to rodičům -__-

6. Co děláš když si nervózní?
Koušu si nehty, buším prstama do stolu, klepu se a furt si zpívám nějakou písničku :D

7. Na které straně postele spíš?
Na pravé, čelem ke zdi a na břiše :D

8. Tvůj první plyšák?
Když jsem se narodila, tak mi táta dal růžovýho medvídka, kterej byl zabalenej s plínama. Mám ho až doteď :3

9. Co si dáváš ve starbucks?
Muffiny ;3

10. Jaké beauty pravidlo kážeš a sama ho nedodržuješ?
Já nevím, asi že se neodličuji :D

11. Jakou stranou se otáčíš do sprchy?
Směrem ke dlaždičkám :D
12. Zvláštní tělesné dovednosti?
Nevím, jestli to je umění, ale hýbu ušima a obočím :DD
13. Jaké nezdravé jídlo máš ráda?
Všechno ;3
14. Jaké fráze stále opakuješ a používáš?
Jako a takže :D
15. V čem spíš?
Že by v pyžamu? o.O :D

Jaký tag mám udělat příště? :)

Jak byste odpověděli vy? :D


Česká hudba <3

21. october 2013 at 17:27 | Hančí ;)) |  Diskuze
Dnes je asi trendem poslouchat jen zahraniční hudbu. Každý si pustí písničku, která je všechno, hlavně ne česká. Řekněte mi upřímně, kdy jste si naposledy pustili nějakou českou nebo aspoň slovenskou písničku? Ptala jsem se na to deset lidí a dva z nich aktivně sledují nějakého českého interpreta a těch osm zbylých samé americké interprety. A proč? Prý je v Americe větší výběr a tím větší pravděpodobnost na lepší muziku. Je jasné, že když je ve americkém světadílu 52 státu, tak se ani nedivím, že je tam větší výběr, ale lépe se tam člověku prosadí. Za to Čechy patří mezi nejmenší státy, a tak je logicky výběr menší - ale nadruhou stranu, je tu těžší se prosadit, pokud tvůj fotr není milionář a nemáš známosti...takže většinou jsou zde vážně kvalitní zpěváci..Byli jste někdy hrdí na to, co předvedl ,,náš,, zpěvák? Já tedy ano. Vždyť i rakušané jsou rádi a prý dokonce i hrdí, že jsou naši sousedi. Když jsem se jich ptala proč, tak prý, že jsme ,,uměleckej stát,, že máme Dvořáka, Smetanu, Svobodu, Gotta, Farnou, Bílou na které máme být hrdí. A já jsem! Tak nachvíli vypni americkou hudbu a zkus nějakou "rodnou" hudbu.

❤️


Cesta - Kryštof a Klus
- song k novému českému filmu. Je vážně nádherný, dali do toho srdce a chvíli mi trvalo, že se v tom zpěvu střídají, protože mají podobný hlasZimní královna - Arakain a Lucie Bílá
- starší ale neva :) Nádherná hudba a nádherný hlas jedné z nejlepších zpěvaček světa:)Ewa Farna - Maska

- Starší písnička, ale pořád dobrá. Ewa Farna byla porovnávaná i s Miley, poté co jí Miley ukradla melodii z písničky ,,A kdo víc dá" a bylo prohlášená, že Mileynin hlas je oproti Ewiným chcípáček. Video pod tímto videem.

I was wrong - Celeste Buckingham ft. Majk Spirit
- název písničky a část jeho textu je sice anglicky, ale je to vlastně slovenská hudba, protože oba pochází ze Slovenska :)


Zombie - Lucka Vondráčková

-musíte uznat, že je to chytlavé :)


Schody do nebe - Tereza Kerndlová
- Další talentovaná zpěvačkam kdyby to bylo anglicky, tak je z toho hit :)Nenávratná - Tomáš Klus
- V Americe by z něj šíleli.


Ztrácíš - Marek Ztracený
- nádherná!


Petr Muk - Tančíš sama
- Kdyby byl američan, tak se vsadím, že by ho celý svět oplakával... Takoví lidé jako on odchází brzo.... R.I.P. :'(


Karel Gott - Být stále mlád
- bezkonkurenčně nejlepší zpěvák!


Jedno přání - Sharkass
- teď něco modernější... Musíte uznat, že má talent... Kdybychom byli v Americe tak by to byla nová star...Se zbláznim - Johny Machette
- I když hudba není jeho, má dobrej text a je sympaťák :)Teď královnou jsem já - Monika Absolonová

- další božský hlas!


Pri oltari - Kristina
- další nádherná slovenská píseň a interpretka.


Tak co? Pořád si myslíš, že Česko a Slovensko nemá dobré interprety? Já myslím, že jo... Jen kdybychom byli v Americe...


A co ty?

Kdo se ti z těhto interpretů líbí?

Jaký máš názor na českou a americkou hudbu?

Jaký je tvůj český/slovenský oblíbený zpěvák?


Jsem hrdá na to, že jsem Češka!

20. october 2013 at 20:10 | Hančí ;)) |  Diskuze
Už to není jako předtím..., slyším od svých prarodičů. A už taky nikdy nebude! Minulost je minulost, přítomnost ne moc dobrá a budoucnost? Kdoví. Já ale doufám, že náš stát má budoucnost. Jen by to chtělo změnit politiku... Žádnou korupci, žádné podvodníky, jen upřímné lidi, kteří chtějí naši zemi opravdu nezměnit, ne že ukradnu peníze a odstěhuju se do Ameriky a nějaké Česko je mi ukradený . Vím, že jsem naivní, ale já radši budu naivní a optimistická, než pesimistická. Česko pro mě hodně znamená. Je to místo, kde jsem se narodila a chci tu žít. Kdybych chtěla, tak už jsem někde jinde, rodina z druhého kolena je v Americe, třeba jedna sestřenka bydlí v Canadě, ve městě Justina Biebera a další sestřenka bydlí v L.A. u Beverly Hills... A Ameriku milují hlavně kvůli tomu, že tam mají rodinu, kamarády a je to místo, kde se narodily. Tak to mám i já! Češi jsou moje rodina, ikdyž to jsou vrazi, zloději a kdoví co ještě... Nechci být za neonacistu, který tvrdí, že je Česko nejlepší, ale pro mě je! To je stejné jako se sebou, dokud se nebudeš mít ráda, nikdy nebudeš spokojená, ikdyž víš že nejsi úplně nejlepší....
Někdo si řekne: ,,Až budu dospěla tak se odstěhuju do Ameriky, Česko je sračka!" Sračka? Je to stát ve kterém žije skoro 11 miliónu lidí, který má Smetanu, Dvořáka, Gotta, Matušku, Buriana, Wericha, Němcovou, Erbena, Masaryka, Havla, Karla IV., Jánského, Vichtrleho, Jágra, Lendla, Kvitovou, Sáblíkovou - a bylo by tady tisíc řádků, kdybych to měla vyjmenovat. Tohle je malá ukázka lidí, kteří jsou známí po celém světě a tak nějak ,,reprezentují,, náš stát a jsou (byli) na něj hrdí! Tak proč ne i ty? Řekneš si ale - Canada má Biebera a třeba Anglie Rowlingovou. No a? Všechno má svoje pro a proti. Všechno! Česko má možná v poslední době politiku na hovno, korupce všude kam se podíváš... Ale to tak nějak bylo vždycky, ne? A třeba bude líp... A nebo taky ne. Ale na druhou stranu - máme talentované umělce, úžasné vědce, výborné doktory a sportovce! Máme hroznou dálnici, ale máme historii na kterou bych měli být hrdí a bohaté památky. A chcete vidět bídu? Koukněte se na bezďáky a feťáky v Americe, válečné nepokoje v Sýrii a africké děti a teď mi řekněte - je Česko sračka?!

Taky tě zaplaví pýcha, když slyšíš naší hymnu třeba po výhře v hokeji? Tak to jsi hrdý Čech!
Stejně nejlepší :D

A co ty?

Jsi hrdý/á na to, že jsi Čech?


Playlist mého dětství

19. october 2013 at 20:10 | Hančí ;)) |  Život a já
Snad každý má něco, co mu připomíná dětství. U mě je to hlavně hudba. Jsou to buď songy, které nechybí v našem CD přehrávači v autě, který posloucháme už sedmým rokem, co projíždíme Chorvatsko a ostatní přímořské státy. Také se tam najdou z pohádek, ale i od Seleny Gomez, Demi Lovato, Hannah Montana, nebo Jonas Brothers. Ale nejvíc asi stejně rock, metal a beat a to, že je doma poznáte vždycky podle toho, že mu z pracovny vyhrává hlasitá hudba. Ale také písně od Smetany.

Dívka s perlami ve vlasech
- to poslouchám až dodnes, někomu to přjde nudné, ale tohle si určitě pusťte, s tímhle songem jsem vyrostla a je nesmírně krásnej


Nothing else metter
- když to slyším, úplně se mi derou slzy do očí. Tohle by mohla být hymna mého dětství.Dál jen vejdi
- s touhle písničkou jsem projela snad celou Evropu


Tublatanka - Dnes
- Asi jsem staromódní, ale tyhle písničky jsou narozdíl od většiny dnešních kvalitní a ráda je poslouchám.Bigbítový pánbů
- Tátova nejoblíbenější skupina a písnička, už jí mám plné zuby, ale nejde jí nemilovat!Včelka Mája
- nejoblíbenější seriál nazpívaný Karlem Gottem. No co si víc přát? :)


Už to vím
- písnička k neoblíbenjší pohádce
Tři oříšky pro Popelku
- nedomyslitelná píseň k Vánocům


Barbora píše z tábora
- nejlepšíí :33


Bang, bang
- tohle byla moje nejoblíbenější písnička od Sel a dodneška si pamatuji, jak na to spolužáci natáčili parodii :D


When I loked in your eyes
- to byly časy, když byli Jonas Brothers něco jako JB! Kdyby do toho Joe 'prásknul' znovu, byl by podle mě lepší než on. Tohle je vážně čistý talent!


Land, land
- no řekněte mi, kdo v tu dobu neznal Demi Lovato z Disney Channel? V tu dobu byla ještě v roli Sony šťastná. Tenhle song výborně vystihuje období, když jí to začalo vadit...VltavaTohle je jen malá ukázka toho, co mi připomíná dětství, bylo toho samozřejmě víc :)

A co vy?

Jak to máte vy?

Máme něco společného?


Falešní lidé.

19. october 2013 at 15:59 | Hančí ;)) |  Přemýšlím na téma...
Žijeme v době, ve které žijí spolu s námi, ,,normálními,, lidmi žijí i ti falešní. Dělají, jak vás mají rádi, ale za vašimi zády vás pomlouvají. Ale i tito lidé k tomu možná mají důvod (aspoň by měli mít, nenávist se nebere jen tak z razu). Takové lidi já sice nesnáším, protože dneska se se svým rivalem na oko přátelíš, místo aby ses mu vyhýbala a oba jste věděli, jak to s vámi opravdu je? Kdysi, když se dva lidé neměli rádi, tak se sobě vyhývali a bylo po problému. Ale dnes? Věříte člověku, říkáte mu vaše tajemstvé, ale pak zjistíte, že vaše už ne ,,tajemství" šíří vesele dál? What fucq? Určitě se vám to stalo a asi víte, že to není nic příjemného. Ale zamyslete se - všechno má svůj důvod. Neublížilas tomu člověku? Neuděla jsi mu někdy něco podobného? Nepřebralas mu kamarádku? Kdoví.
YES!
V dnešní době můžeš na 100% věřit JENOM sobě! Bohužel. S každým se můžeš někdy pohádat a bůhví, co ten nešťastlivec ze vzteku udělá. Ale na druhou stranu, lidé jsou jen lidé a každému něco může ujet, ne? To že kámoška omylem někomu vyslepičila např. že sbírás plyšáky, nemusíš tak vyhrocovat. Tím chci říct, že i člověku co to s tebou myslí upřímně, to může ujet.

A tímto se přesouváme na opak zvaný ,,kámoška na baterky". Když něco potřebuješ, tak se kolem tebe motá, chváli tí nové tričko a pak se obratem zeptá, jestli jí dáš opsat úkol. A když něco potřebuješ ty, buď se vymluví, že nemůže, nebo ti do očí řekne ,,Naser si, krávo!" za což se ti další den omlouvá. Ano, i tak může vypadat falešná verze tvé ,,kámošky". Zamysli se, nemáš ve svém okolí někoho takového? Nestalo se ti to někdy? Upřímně, mě jo a byla jsem z toho vytočená. Ale co, život je život a karty se nakonec otočily proti ní, když všichni poznali, jaká je! A proto to nikdy nedělej, ani jako odplatu, pak se to otočí proti tobě a ty budeš ta špatná!

Tak tenhle tip falešných lidí já vyloženě nenávidím - zažila jsem to tohle léto a mám z toho noční můry. Budu jim říkat holka A, holka B a holka C. Holky A a B, šestnáctky a největší borky, že to svět neviděl. Holka C, stejně stará se stejnými zájmy, ve které jsem se zkalmala...Tyhle fifleny se daly proti nám, ale pak dělaly, že je všechno v pohodě. B a C šly na záchod a A se s námi bavit o tom jaké jsou A a B krávy, já jsem jí přikývla a v tu chvíli zrovna vyšly a šly rovnou za vedoucí. C tvrdila, že to byla náhoda, ale když si nás pak vedoucí zavolala, byla proti nám. Není nic nejhorší, říkáte pravdu a nikdo vám nevěří, ty nány se vám smějou (přitom vám říkají krávo, když něco poděláte) do ksichtu a vy byste jim nejradši vlepily. A nejhorší bylo na tom, že zmanipulovaly i malé holčičky, které si navíc protiřečí a ta debilní vedoucí samozřejmě věří starším šestnáctkám, co jí furt podlézají. Ale díky nim jsem získala 4 úžasné kámoše(

To je tak malá ukázka ,typů, falešných lidí, kdybych měla vyjmenovat všechny, tak je tenhle článek metrovej a tenhle článek už je rozsáhlej dost.

A co vy?

Jaký máte názor na určité typy falešných lidí?

Jaký je vaše nejhorší zkušenost s nimi?