Seriál: The Vampire Diaries - 1. série

30. october 2013 at 10:42 | Hančí ;)) |  Tipy
Myslím, že tenhle seriál snad všichni znáte, nebo jste o něm aspoň slyšeli. V televizi na Nova Cinema dávají už začáteční díly 2. série od 10:40, ale dnes vyjímečně od 12:50, opakují díl z minulého dnu a v 18:05 nový díl. Pokud je to na vás už moc složité, stahnete si díly na uložto.cz, nebo je slédněte zdarma na http://serialy.kinotip.cz/serial/upiri-deniky.

Je to seriál původně o dvou upířích bratrech, hodnému Stefanovi a jeho staršímu zlému bratrovi Damonovi, kteří se nemají moc v lásce a Eleně, jejich lidské lásce. Stefan se náhodou prochází kolem mostu, když zmerčí potápějící se auto v jezeře a snaží se zachránit lidi ve vnitř. Zaujme ho dívka, která se nápadně podobá jeho ex Katherine, která ho proměnila v upíra a vytáhne jí jako první, ale ostatní se v autě utopí. Elena a její mladší bratr jsou tedy sirotci a stará se o ně teta Jenna. Elena svoje starosti řeší psaním si deníku a Jeremy úlety s drogami a s problémou Vicky. Stefan chce dívku poznat a tak se zaregistruje na její školu a snaží se s ní seznámit. Dají se dohromady? Co bude Elena dělat až zjistí pravdu? Jaký bude mít vztah s Damone? A co Jeremy, drogy a jeho nešťastná láska k Vicky?

Nahoře Katherine v roce 1864 a v součastnosti a dole Elena :)

Damon!! :33Trailery

Damonovy hlášky :D :3


0:44 :33

Já ti jednu fláknu ;3 XD1. série - (pokračování úvodu) Po té, co se dá Elena dohromady se Stefanem a pozná jeho staršího divokého bratra Damona, Bonie, potomek čarodějky Emily z doby Stefana a Damona (1864) , z nich cítí negativní sílu a po zjištění, že jsou upíři, se jim i Eleně vyhýbá. Její bratr, Jeremy Gilbert, má mezitím problémy s drogami a Vicky, která ho pořád odmítá. Damon Vicky jednou při jeho úletu promění v upíra a následně zabít, kvůli hrozícímu prozrazení a na Elenino přání mu vymazat pamět, protože už tak na tom není psychicky dobře. Ale pak se seznámí s Annou, která mu pomůže s projektem na dějepis a navrhne upíry, dozví se Jeremy spoustu důvěryhodných informací, které mu nedají spát. Najde i deník jeho předka, Jonathana Gilberta, co se zabýval upíry a o tento deník projeví zájem jeho učitel Rick Saltzman, utajený lovec upírů, který v něm hledá odpověd na smrt své manželky Isobel, co se zabývala upíry o které ví, že jí zavinil Damona a Anna - z doby 1864 stejně jako Damon a Stefan - a chce spolu s Damonem otevřít hrobku, kterou zřídil sám jeho otec.Anna chce svou matku, nejlepší kamarádku Katherine, Pearl a Damon právě Katherine, kterou pořád miluje. Boniina babička dá do otevření hrobky všechno a následně zemře, ale Katherine ve hrobce stejně není a Pearl Damonovi prozrazuje, že Katherine si omotala kolem prstu kastelána, který ji pustil na svobodu. Damon se s tím těžce smiřuje, ale čím dál tím více se zaměřuje na Elenu, což se nelíbí Stefanovi. Damon se Stefanem diskutují o Elenině původu, musí být adoptovaná, protože je potomek Katherine Pierce, která nebyla Gilbertová. Elena se na to zeptá Jenny - a ta jí prozradí všechno, co ví - do ordinace její strýc, mladší bratr jejího ,,otce,, (John Gilbert) přivedl do ordinace jejího ,,otce,, dívku jménem Isobel (stejně jako Saltzmanova žena!), která po porodu utekla. Damon tvrdí, že Isobel Saltzmanová, kterou přeměnil na upíra je Elenina matka a otec její ,,strýc,, John, který přijede a je obeznámen o upírech, i pro upíry smrtelným nástrojem, který má Pearl od Jonathana Gilberta. Bonnie dělá, že ho deaktivuje a když ho John spustí, málem zabije všechny upíry, včetně Pearl a Anny, ostatní upíry z hrobky, dokonce i starostu, který upír není... A jeho syn Tayler při cestě domů s Caroline a Mattem nabourá. Caroline ztratí hodně krve. 22. díl končí tím, že Damon políbí Elenu a poté Elena uřízne ruku svému ,,strejdovi,, a biologickému otci ruku. Nebo to není Elena?!


Trochu delší shrnutí, no :D Brzy napíšu shrnutí 2. série :)

Slyšela jsi někdo o tomto seriálu?

Zaujal tě?

Co si o něm myslíš?

Podíváš se na něj?

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Viv Zombie Viv Zombie | Web | 30. october 2013 at 13:40 | React

Stefáááán!

2 Kitti Cotoure Kitti Cotoure | Web | 30. october 2013 at 14:26 | React

[1]:nápodobně :-D

3 hanienes hanienes | 30. october 2013 at 18:13 | React

[1]: ;3

4 krasna-sluchatka krasna-sluchatka | Email | Web | 30. october 2013 at 20:35 | React

Jo slyšela, ale nesleduji ho ;)
Moc ne
Nějak na ně nemám názor
Asi ne

5 World by Jane World by Jane | Web | 27. september 2014 at 17:07 | React

Ty Damonovy hlášky jsou nej! :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement