Borci z asku.

24. november 2013 at 20:00 | Hančí ;)) |  Diskuze
Snad každý, kdo má ask a trochu se v něm ,,pohybuje", zná Makynu, Doduš, Uly, Káju, Aydee Taylor, Kubíka, Alexe, Prokopa, Vlčka, Kapusťáka, Schmieda... Je jich spoustu. Mají tisíce až miliony lajků. A hlavně mají ,,fanynky", což nechápu. Kdyby byli slavní herci, zpěváci, malíři, vědci nebo doktoři... Tak fajn. Ale oni nejsou ani jedno z toho. Tak jak dokázali mít tolik fanynek a obdivu?

V dnešní době je asi vzhled všechno... Proč má třeba Makyka tolik fanynek? Zachránila někomu život? Prodělala rakovinu? Ne, jen si založila ask a proslavila se zpěvem, který také jen tak mimochodem, není nic extra. Ale proslavila se aspoň něčím. Ale čím se proslavila třeba Doduš? Nebo Alex? Vzhledem, focením fotek s Makykou, scházením se s ostatními ,borci' v "Paládku"... Ty lajky bych ani tak neřešila, ale co Dodušker, Kolibříkers, nebo Asagniers? Člověk, který si zaslouží obdiv jsou podle mě třeba doktoři, kteří denně zachraňují životy, policisté, kteří se nás snaží ochraňovat, nebo hasiči, kteří klidně obětují vlastní život pro ostatní. To jsou podle mě lidé, kteří by si obdiv zasloužili.

Kája ještě s dlouhými vlasyAlex a Doduš...

Denis a Alex

Alex a Makyka.. Ještě když byli přátelé..

Prokop

Podle mě ask celkově ztrácí pointu. Ask znamená ,zeptat se' ne ,nadávat'. Z 10 otázek jsou stejně 3 otázky, 3 spamy a 4 hejty. Nemluvě o tom, když jsi známější. Kvůli asku se už nemálo lidí zabilo kvůli zamindrákovaným hejtrům, co se skrývají pod anonymem, kteří si na nich vybíjí vztek, takže ask je vlastně 'sociální síť' naprd.

Kdo ask opravdu aktivně sleduje ví, že ,,Kája" už ask dávno nemá. Kvůli hejtům se řezala a poté to vyvěšovala na facebooku. Její logiku fakt nechápu, ask si zruší, aby jí ty nadávky nechodily a přestala se řezat, ale ona to ještě pak i vyvěsí na jinou sociální síť! A co teprve hádky Alexe a Makyky? Jde jim jenom o lajky a reální život je asi už nezajímá. Oni tvrdí, že ,,nežijí askem" ale když se kouknete na jejich aktivitu, tak vidíte, jaký zhruba žijí život... Ale zpět k důvodu jejích hádek - Makyce se někdo dostal na její starý ask a ten hacker údajně olajkoval všechny Alexovi odpovědi. Oba ukázali své fotky z chatu s jednou holkou, která je údajně ten hacker nebo co, takže se navzájem podezřívají a všichni to řeší. Ne, vůbec jim nejde o lajky!

A co vy?

Znáte je? Věříte Maky nebo Alexovi?

Jaký máte názor na ask a nadávající anonymy?

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Viv Zombie Viv Zombie | Web | 25. november 2013 at 14:51 | React

Buzeranti ti kluci.:D To jsou prostě kloučkové...:D

Btw, chodím do Mladý Boleslavi.;)

2 Raina Raina | Web | 26. november 2013 at 18:48 | React

Je zajímavé, jak taky všichni ty "kluci" mají vlasy jako přes kopírák, rovné bílé zuby a za každou větou píšou takové;)** smajlíky, aby byli "roztomilí".
Pak k tomu ještě přidají "jsem Boybelieber nebo Boy1directioner" a najednou jim všichni (dobrá, všechny*) začnou psát "Ty jsi tak sladkeeeeej:*".
Jsou to věci, které se snad ani pochopit nedají.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement