Desatero dívčích filmů

10. november 2013 at 18:00 | Hančí ;)) |  Tipy
Je neděle večer a škola je to poslední, na co chceme myslet. A proto není na škodu se mile odreagovat nějakým dívčím filmem! Tady je jsem namátkově vybrala desatero filmů z mých oblíbených :)

LOL

- Tento film přesně vystihuje vztahy dnešních teenagerů. Děj je vlastně o Lole (Miley Cyrus), které říkají Lol. Prožívá první zklamání, zažívá první úlety s kámoškama a zamiluje se do svého nejlepšího kámoše a má problémy s matkou, která si přečetla její deník a ví tím pádem všechno... Jak tohle jenom dopadne?!

Deník princezny 1,2

- Představte si, že jste nudná, zašprtaná a ošklivá jinak normálně žijící teenagerka, které babička, kterou jste nikdy neviděly, vám oznámí, že jste princezna Ženovie a že máte nastoupit na trůn. Jak zareagujete? A jak zareaguje okolí, když se ze stydlivé, nudné a kudrnaté šprtky stane sebevědomá, vtipná a rovnovlassá mladá dívka?


Radši to nečti!

- Která třináctiletá holka si dnes nepíše deníček ve kterých se popisuje jako úžasnou, dokonalou a oblíbenou modelkou, kterou každý chce a ostatní jako úplné nuly? Jamie to má stejné. Ale její kniha se omylem dostala na veřejnosti, když kamarádce pošle špatný soubor na literární soutěž, kde vyhraje a její kniha se stane bestesellerem, no komu by se to nelíbilo? Ale pak Jamie kvůli autogramiádám a výstupu v různých show zanedbává své přátele a poté, co její rivalka na ni práskne, že ta kniha je o nich, obrátí se všechno proti Jamie. Bude všechno jako dřív? Stane se z namyšlené Jamie, ta stará, kterou měli tak rádi? Kdy už si konečně uvědomí, že kluk, které ho hledá, je před ní? Tento příběh je mi hodně blízký a můžu vám ho opravdu doporučit!

A zase jedna Popelka

- Marry(Selena Gomez) je odmalička talentovaná tanečnice, ale její nevlastní matka a sestry jí úspěch nepřejí.Když však do města zavítá star Joey Parker a hledá novou tanečnici do svého videoklipu a Marry ho okouzlí, pak však zmizí a zbyde mu po ní jen MP3 přehrávač. Dívka, které přehrávač patří mu musí říct všechny písničky, co tam jsou. Naneštěstí na to Marryiny sestry a Joeyho ex příjdou a najdou Maryin seznam oblíbených songů a Joeyho a Marry se snaží, co nejvíce rozdělit. Jak tohle jenom dopadne?!

Slečna Drsňák 1,2

- Agentka FBI, Gracie udělá vše pro svojí práci opravdu všechno a její jedno, jestli kvůli teroristické hrozbě riskuje život, nebo dokonce výstup jako jedna z adeptek na Miss USA. A proto, že Gracie není zrovna stoprocentní ženská, musí si projít změnou chování a vzhledu. Jak si na novou image zvykne? Pak se ale všechno nějak zkazí a Gracie tento případ odeberou. Riskuje vyhozov? Zachrání Miss USA, která dostane korunku s výbušninou? V druhém díle se Gracie musí kvůli svému proslavení a titulu Miss Sympatie musí odříznout a snate se z ní mluvčí FBI. Ale její nejlepší kamarádka, Miss USA a moderátor Miss byli uneseni a jestli se nepošlou peníze do termínu, oba je zabijou a FBI to pořád odkládá, vloží se do toho Gracie sama, ikdyž riskuje skandál a vyhazov. Gracie pak zjistí, že Miss USA použila obranou techniku, aby moderátora zachránila a ocitla se tam náhodou, protože od začátku šli po moderátorovi. Co udělal? Není už pozdě?


Holka na hlídání

- Jenny právě vystudovala vysokou školu a má přítele. Jediné, co jí chybí ke štěstí je práce, kterou nemůže nikde sehnat. Omylem se dostane k řediteli společnosti a stane se malé nedorozumění - místo práce u kopírky se má Jenny sbalit a odjet hlídat jeho děti, Alexe a Kate, do Francie. Jenny, která nemá s dětmi žádné zkušenosti, je z práce nadšená, ale pak se ukáže, že není nejlehčí hlídat rozmazelné děti miliardáře bez matky, jejiž otec se jim nevěnuje. Jako třešnička na dortu jde proti Jenny i snoubenka otce dětí, která je nemá příliš v lásce. Jenny si začíná s dětmi rozumět a razí s nimi na nákupy, kde si projde přeměnou, což mile překvapí ředitele a nemile snoubenku. Po čase Jenny odjíždí do městečka, kde se má sejít s jejím přítelem, k jejímu překvapení se před jejím prahem objeví i děti a ona je musí hlídat. Když příjde na to, že jí přítel podvádí, chtějí odjet pryč, ale budou okradeni a musí se nějak dostat domů. Snoubenka zatím plánuje svatbu jako překvapení, v tomto maželství jí jde totiž jenom o peníze. Když Jenny s dětimi přijede, snoubenka ředitele proti Jenny poštve a ředitel zuří. Kdy už si ředitel uvědomí, že má rád Jenny? Kdy pozná, že jde jeho snobence jenom o peníze?


Znovu 17

- Kdyby vám bylo přes 40, měli zpackanej život - manželku v rozvodu, problémy práci, děti které vás nenávidí...- kdo by nepřijmul nabídku mít zase 17 let? Sice není lehké být teenager 21. století, ne 70. let, ale když to zvládne, skamarádí se s vlastním synem, zjistí, že je šikanovaný a pomůže mu s holkama a svoji dceru poštve proti jejímu klukovi a ta se obratem zamiluje do něj. Tím se všechno začne kazit. Jeho manželka má přítele a osudný basketballový zápas se blíží. Dostane Mike šanci být zase s rodinou?


16 přání

- Abby už si odmalička schovává svých 16. přání na své 16. narozeniny. Když ale její den nastane, není to vůbec tak, jak si představovala....Jejich dům je plný vos a rivalka Kitty, která slaví stejný den, dostane auto. Zdá se, že je vše ztracené, ale víla Cilka, která jí plní narozeninová přání, jí daruje svíčky sirky. Číslo svíčky odpovádá číslu přání a tak si Abby začne plnit vše, co si přeje. Pak se ale ukáže, že některá přání z dětství nejsou dobrý nápad, ale už to nejde vrátit zpět...10 důvodů, proč tě nenávidím

- Film popisuje dvě sestry, které jsou naprosto rozdílné. Bianka je jemná a křehká dívka, o kterou všichni stojí a Kat je drsná a tvrdohlavá a nikdo se k ní nechce znát. Jejich staromódní otec nechce, aby Bianka randila, dokud nebude randit Kat. Bianka dá Kat dohromady s místním drsňákem a podivínem, které ho kluk, který chce Bianku podplatí a záhy se sbližují. Pak ale Kat příjde na to, že ho podpláceli, aby mohla mít Bianka kluka, ale mezitím se do ní opravdu zamiluje. Jak jí to dokáže? A proč nepodporuje Kat vztah Bianky a jejího kluka? Proč se Kat změnila, když byla kdysi milá?


Divoška

- Rozmazlená Američanka Poppy nemá v oblibě svojí novou matku a tak se známými ,,přepadne" její stěhovák a její věci vyhází do moře. To už je pro jeho otce moc a pošle jí do internátní školy v Angii, kam chodila její matka a kde mají jiné zvyky a na rozmazlenou Američanku nemají nervy. Poppy odtud chce vypadnout a její spolubydlící jí s tím pomáhají. Pro její vyloučení se chce Poppy sblížit se synem ředitelky, ale není jediná, která po něm touží...Znáte tyto filmy?

Který se vám líbí nejvíce?

 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement