Dnešní politika?

2. november 2013 at 21:27 | Hančí ;)) |  Diskuze
Snad všichni, i "děti" v mém věku jsou jaksi obeznámeni s aktuální situací politiky. A nejsem zdaleka jediné "dítě", které se o to zajímá. A myslím, že je to najednu stranu dobře, ale i špatně. Dobře proto, že jsou pak vyspělejší a náš stát jim není ukradený. Ale špatně, protože jsou právě vyspělejší a místo, aby běhali venku sledují televizi, televizní zprávy - a tam i politiku. Takhle to bylo u mě. Odmalička v době půl osmé, kdy byly zprávy, šly pohádky stranou a MUSELY být televizní noviny, rodiče se na ně ani nedívali, jen já jsem je prostě musela vidět.

Já ani nevím, koho bych volila... Ale vím, koho bych nevolila! A vybrala jsem TOP trojci. A vždycky k tomu mám pádné důvody, které odůvodním. Neberte si to osobně, vím, že do toho nijak extra nevidím, což je v mém věku pochopitelné, ale je to můj názor - a vy máte svůj, tak bych byla ráda, kdybyste se vyjádřili vy, vy prosím respektujte můj názor, stejně jako já budu respektovat ten váš:)


vystihlo ;)

Ano!
Je to "nová strana", moc toho ,neprovedla, takže chápu, že jí lidé logicky volili. Ale zjistili jste si někdy něco o Babišovi, tváři této strany? Věděli jste, že Babiš prchl ze Slovenska do Česka, když mu nevycházely obchody a zjistily se jeho podvody? A že byl u StB? A že se pak nedostavil do Slovenska k soudu? Můj praděda kvůli svému názoru na komunisti proseděl na Slovensku několik let, právě protože ho Babiš prásknul, kde taky následně zemřel. Takže asi chápete, proč nemám Babiše v lásce, kor když lidé nevolili Fischera, který byl u komunistů, ale neuděl tolik škod na lidských životech jako Babiš. A jak obhajuje to, proč byl u komunistů? Maminka ho donutila. A on měl taky možnost studovat a to měl v té době málokdo, jen protože měl kontakty. Kdyby byl můj děda u komunistů, mámu by vzaly na Univerzitu Karlovu a mohli jsme být bohatí... A mimo to mám spoustu dalších důvodů, ale dost musím se dostat i k jiným stranám. >>výstižný článek!<<

KSČM
,,Rozhodně bych nevolil stranu, v jejíž vládě lidé nesměli říct svůj názor aniž by je odsoudili a z které měli lidé strach." tak nějak to řekl Nejfake ve svém video koho by rozhodně nevolil. A já s ním musím souhlasit. Moji předkové s komunisty nikdy neměli dobré vztahy a já si neumím někdy v budoucnu představit, že by budoucí kariéra mých dětí visela na tom, zda jsem v komunistické straně, nebo ne.

Zemanovci
WTF? Upřímně, na čem je tato strana založena a má vůbec budoucnost? Tuto stranu podle mě volili ti, kteří ještě nezjistili, jaké je Zeman, s prominutím, jelito. Jeden Zeman nám snad stačí, ne? Nebo ještě chcete jeho klon se třema bradama, co bude na každý jeho názor kývat a chválit ho? O této straně sice naprosto nic nevím, ale název mluví celkem za vše.


A co Zeman? Jste s jeho vládou spokojení? U mě mluví fotky za vše :D


Fotka: Citát s velkým C

Fotka

Vzhled nedělá člověka, ale v dnešní době vzhled něco, bezesporu , znamená...


A co vy?

Taky ,odmalička, sledujete politiku?

A koho byste rozhodně nevolili vy a proč? :)

Jste spokojeni s naším prezidentem?

Rozepište se, prosím :)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 krasna-sluchatka krasna-sluchatka | Email | Web | 2. november 2013 at 23:25 | React

Já volit také nemůžu, ale kdybych měla, tak bych asi hlasovala pro ODS nebo TOP 09. TOPka je mi sympatická jen díky Karlu S., který má fajn názory, líbí se mi jeho motta a tak. Třeba když jsme jeli k babičce, tak byly na dálnici bilboardy s politiky. Všichni slibovali úžasný stát bez potíží, jen K. řekl: "Tentokrát to nesmíme zvorat" (nebo něco v tom smyslu). A jelikož to je jediný pravdivý bilboard, tak má u mě plus.
ODS volili moji rodiče a díky tomu mi jsou prostě také sympatický. Teda... sympatický... to se asi v politice nedá použít :D Takže jednu z těchto dvou stran.
Politiku jsem nikdy moc nesledovala, ani nesleduji. Nezajímá mě, nebaví mě a když se na ní dívá táta, tak jsem třeba na notebooku. Nic pro mě.
Máme to stejně :D Zemanovci jsou vlezdoprdelky Zemanovi, takže určitě ne. KSČM mi vždycky nějak "vadilo" a ANO mi nesedlo. Pak ještě strana zelených, nebo jak se to jmenuje... i když prakticky mi kromě tamtěch dvou nesedla žádná strana :D
Zeman mi přijde pro smích, nejsem ráda, že ho máme za prezidenta, tolik bych chtěla Karla S., ale bohužel. Myslím, že Zeman si to prostě nezasloužil! Je v politice už hodně dlouho a co udělal? Ho*no! Tak proč ho volit? Nepřijde mi jako správný prezident. Jasně, každý (dospělý) by si tu skleničku měl jednou za čas dopřát, ale on je prostě ochlasta  -_-

Jinak pěkný článek, tvého dědy je mi líto :(

2 Viv Zombie Viv Zombie | Web | 3. november 2013 at 1:03 | React

Já bych ty komunisty možná i volila...K totalitnímu režimu by se to tu snad už nevrátilo.
Strana zelených nebo Dělnická strana.

3 hanienes hanienes | 3. november 2013 at 8:13 | React

[1]: Přesně tak! U mě bodují strany, co mají bilboardy reálným obsahem! Třeba Ano! má ,,Aby tu chtěly žít i naše děti." Myslím, že tomu, že se většina lidí odstěhuje do zahraničí oni těžko zabrání a lidé si to uvědomují pozdě. Kdyby měli náš stát zařídit ,,aby tu chtěly žít i naše děti,, tak by se musela většina věcí změnit, o čemž pochybuji, že jí změní.
Karel to podle mě bere jako povinnost státu a v zahraničí ho mají rádi. Kdežto Zeman toho jako premiér napáchal dost, tak zalezl na Vysočinu, teď vylezl a myslí si, že bude dobrej prezident a vzor pro všechny. S tím jeho životním stylem tedy rozhodně dobrý vzor není -_-
Děkuji :)

[2]:
Já do toho nevidím, snad ne, možná by naší zemi pomohli, ale nevím, jak by vycházeli s lidem.
To jsou taky připadi :D

Děkuji za názory :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement