hogreta.blog.cz

21. november 2013 at 15:00 | Hančí ;)) |  Ostatní blogy
Jsem tu s dalším dílem rubriky Ostatní blogy. Mohly jste si přečíst doporučení na LadyVanilku , Nany nebo Anet. Tentokrát budu psát o takovém taky známějším blogu, o kterém jste určitě něco slyšely....


Téma: Hogreta píše o všem možném, ale hlavně asi o jejích zkušenostech a zážitcích, kterých má opravdu hodně.

Jak jsem na blog narazila: Už je to delší dobu, přes krásná.cz. Přečetla jsem si pár článků, zaujmula mě, ale po čase jsem na její blog přestala chodit. Nedávno jsem jí zase našla přes Nany.

Proč na její blog chodím: Hogreta není jediná, která píše o svých zážitcích, ale je jediná blogerka, od které mě to baví číst. Umí úžasně vyprávět, prostě celkově dobře píše a její blog je zajímavý už jenom tím, že v něm má rubriku ,,Vietnam-ština", která mě velice zaujmula a ráda si jí čtu.

Něco o admince: O Hogretě moc nevím, jen to, co jsem si přečetla v popisu... Takže že jí jen dvaadvacet, studuje 3. ročník vysoké školy, bydlí v Ostravě, ráda cestuje, zajímá se o přírodu, baví ji tanec, hraje na různé nástroje, učí se vietnamsky a má přítele Vietnamce.

Hodnocení: O téhle blogerce můžu 100% říct, že její blog je kvalitní, zajímavý a poutavý, nevím jak vás, ale mě osobně docela cestování bere a baví mě sledovat její články o tom, jaký Vietnam vlastně je. Hogreta je jedna z mála blogerek, která má přirozený talent na psaní a píli, jinak si totiž neumím představit, jak tvoří tak zajímavé a dlouhé články. Design má zvláštní, jiný než každá jiná blogerka a to se mi líbí. Proto jí dávám 5 bodů z 5.

˙ ˙ ˙ ˙ ˙Takže shrnutí... Proč vám blog doporučuji? Tento blog je úžasný proto, že je autorka originální. Má originální design a originální nápady. Nebo znáte někoho jiného, kdo takhle krásně líčí své zážitky z Vietnamu? Tento blog je určen spíše pro (dovoluji si říct 'vyspělejší) holky, které baví cestování a objevování nových věcí. Hogreta je sympatická dvaadvacetiletá blogerka, která píše i pro krásná.cz a jezdí za přítelem do Vietnamu a své zážitky si píše na blog. Má zajímavé i typy a úvahy, takže DOPORUČUJI!


>>hogreta.blog.cz<<

Znáte tento blog?

Jak ho hodnotíte vy?

Znáte nějaký jiný blog,

o kterém bych se mohla zmínit v dalším článku?

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 hogreta hogreta | Email | Web | 16. january 2014 at 23:48 | React

Na tento článek jsem narazila úplnou náhodou. A strašně mě potěšil:). Jsem strašně ráda, když vidím, že se můj blog čtenářům líbí, protože pro čtenáře to přece také celé dělám, no ne? :)

Fakt si moc vážím toho, že jsi vlastně celý článek věnovala mi a mému blogu. Moc děkuji :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement