Myluju tě Aneb. Láska dnešní dětí

17. november 2013 at 20:00 | Hančí ;)) |  Diskuze
Nechápu a nerozumím! Chápu, že se děti sobě můžou také líbit, rozumím, že si v tu dobu myslí, že se vezmou, ale to je láska ze školky! Tu prožil snad každý... Ale pak je tu rozmezí věku 5-11 let, kdy se děti dávají dohromady a myslí si, kdovíjak nejsou vyspělý, když mají kluka! Vždycky to tak bylo a vždycky to tak bude, ale úplně miluji, když mi moje sedmiletá sestřenka vypráví, jak hrozně ,miluje' jednoho kluka a pak dělá scény, že ,má jinou' a další den je další scéna, protože jí máma nepustila v osm hodin večer do kina s jejím novým klukem.

Cože?!

Proč se v dnešní době děti tolik snaží být dospělí?!


Místo aby běhaly s míčem venku, běhají s kluky. A pokud neběhají s kluky, akorát běhá tak myš počítače. Vážně se netroufám říct, jestli je lepší sedět u počítače, nebo střídat kluky jako ponožky... Zatímco moje sestřenice vystřídala za tenhle měsíc tři kluky, já neměla tolik kluků ani za život. A v tomhle věku už vůbec ne! Proč chtějí být tak vyspělé? Vždyť si mají užívat dětství, ne řešit jejich ,vztahy'. Co budou dělat za pár let?

Nejvíc mě dopálil dotazy malých holek Poradně v Alíkovi:


Ahoj Alíku. Už sem píšu druhý dotaz. Je mi 9let. Ve třídě je jeden kluk a mě se strašně líbí. On ale flirtruje ze všema holkama a skoro všem se líbí. Je kamarádskej a líbí se nám stejný věci. Jedna kamarádka mu podlejzá a nechutně mrká atd..... Do toho se domě zamiloval jeden kluk kterýho nesnáším. Nemůžu se ho zbavit. Pořád za mnou chodí a podlejzá atd....... Brzdí mě v tom abych se bavil s tím fajn klukem. Kamarádka ho pomalu dostává a já jsem v koncích. Co mám dělat?

Holky a láska

ahoj vsicni!Mam problemy s klukem .Muj kluk je super,rek mi ze me myluje.V kine se spolu drzime za ruku a tak.Ale muj problem je ze si mevubec nevsima.Pred skolou jsme si udelali ttakovej ukryt a tam spolu s kamaradkama a snim cekame.Alle proste si me vubec nevsima.P.S:Chodime spolu 4roky a je mi deset let.Predem diky

Holky a láska

Ahoj Alíku! Je mi 9 a zamilovala jsem se do jednoho kluka já ho miluju ale všichni si myslí že on mě taky normálně chtěl být semnou v týmu.Předváděl se předemnou,Je na mě hodnej,už mi nenadává,a když jsem mu řekla u skřínek co si o mě myslí? Tak řekl že to neřekne.Mám jeho číslo od kámoše ale chci mu napsat ale nevím je si bych byla vlezla tak trošku možná je na mě naštvaný!...Samozřejmě že sním chci chodit !!! Ale jak zjistit že o mě stojí?? Děkuji ! Poraďte mi co nejdřív..
Jako vážně?!

A co si o tom myslíte vy?

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 krasna-sluchatka krasna-sluchatka | Email | Web | 17. november 2013 at 21:47 | React

Jo máš pravdu. Moje dětské lásky byli o tom, že jsme se jen drželi za ručičku a posílili si dopisy se srdíčky, hráli si na maminku a na tatínka, ale nic víc.
Já zrovna ve vztahu jsem, ale i tak si myslím, že vystřídám hodně kluků, než najdu toho pravého. Ten vztah... no neberu ho příliš vážně. Prostě jen kamarádi s výhodami (tedy ne těmi sexuálními, kdyby někdo špatně pochopil :D) Je vtipný, vždycky mě dokáže rozveselit, máme se spolu o čem bavit - prostě jako kamarádi, akorát si občas dáme nějakou tu pusu atd. :)
I tak - pořádné vztahy vznikají až kolem dospělosti a na to mám času dost.

No, dneska už je ten svět stejně nějaký divný. Sedmileté holky se oblékají a malují jako ku*vy, v devíti mají miliardu kluků, v jedenácti kouří a chlastají. Nu, co naděláme?

2 hogreta hogreta | Email | Web | 17. november 2013 at 23:05 | React

Tak zamilovat se člověk může v každém věku, o to nejde. Jenomže to je jen zamilovanost, pobláznění. V takhle mladém věku ale zamilovanost ještě neumí přejít v lásku, takže po pár dnech nebo týdnech zaniká.

Ale nemyslím si, že to, co popisuješ, se děje až poslední dobou. I já jsem měla "dětské lásky" a i moje mamka je měla. A i moje babička mi jednou vyprávěla o nějakém tajemném klukovi z autobusu, když jí bylo třináct. Prý s ní pravidelně jezdil a pokaždé, když se drželi stejné tyče, ji v rukavičkách pohladil po ruce. A její spolužačky si jí za to dobíraly a dělaly si legraci typu "tak co, kdy bude svatba" a "oni se strašně milujííí". Ale všichni jsme z takových lásek vyrostli. Takže věřím, že i holky, které psaly ty příspěvky do poradny z Alíka, z toho prostě a jednoduše vyrostou :). O to vůbec nemusíš mít strach :).

3 Viv Zombie Viv Zombie | Web | 18. november 2013 at 16:38 | React

Mně ke vztahu prostě patří sex a hádám, že o tomhle ty děti nemají ani zdání.
Kdyby to byly takové ty dětské lásky, pusu na pusu a psaníčka a tak podobně...
A ten kdo říká "láska kvete v každém věku", tak prosím, určitě je v pořádku, když si 12letá zašuká s 50letým.

4 Kitti Cotoure Kitti Cotoure | Web | 19. november 2013 at 18:15 | React

Áj,no jo no,hold,naše generace jde do sraček,upřímně :-D

5 hanienes hanienes | 19. november 2013 at 18:44 | React

[1]: Přesně tak! :-D Všichni chtějí být za každou cenu co nejdřív dospělí a kvůli tomu vystřídají za měsíc x kluků -_-

[2]:
To s tebou souhlasím :) Ale to už je taková láska v období dospívání, mě jde o to, že děti ve věku 7-11 vystřídají klidně 3 kluky za měsíc, jako třeba moje sestřenice :D Takové posměváčky nesnáším  -_- :D :)

[3]: Naprosto s tebou souhlasím :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement