Oblíbení youtubeři (Beauty) #1

13. november 2013 at 15:00 | Hančí ;)) |  Ostatní
Youtuberů, které odebírám, je spoustu, tohle je úryvek Beauty blogerek, které sleduji.

- Myslím, že Lucku snad všichni znají. Je prostě bezkonkurečně nejtvrdší kritička, ,vlastnice, velkého beauty ,kufru, notorická shopalholička, která vás naučí a pobaví zároveň! Její videa nejsou moc pro začátečníky, ale na začátku kanálu se najdou videa, které pochopí i začátečníci. Nejradši mám od ní asi úvodní video, kde je malá ukázka jejích trefných poznámek a This or That Tag, u kterého jsem se nakonci v nepovedených záběrech(od 4:21) vážně válela smíchy!

- Další taková ,známější' youtuberka. Petra je moje 2. nejoblíbenější beauty youtuberka! Je krásná, sympatická a milá, její videa v sobě mají něco chytlavého, že si je pouštím pořád dokola. Miluji její tagy s manželem, nejlepší je asi Chubby Bunny Chalenge, u toho jsem se hrozně nasmála!- Tahle úžasná vietnamská youtuberka vás zaručeně pobaví a zasvětí do světa lehkého líčení. Ve videích je hrozně milá a zábavná. Prostě taková ,,zábavná kosmetička". Nejlepší je Tag nejčastější chyby v líčení!


- Tuhle youtuberku sleduji asi nejdéle. Je hrozně sympatické a hodná, určitě jste o ní už někdy slyšely.- Tato youtuberka žije v Anglii, točí videa jak o kráse, tak i životnímu stylu a je opravdu hrozně chytrá a hodná. Nejradši od ní mám asi video ,,Jak zdravě zhubnout".

Další díl za týden.

Sledujeme v tomto díle stejné youtuberky?

Jaké video máte u své favoritky nejradši vy?

Která je z nich podle vás nejlepší?

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 krasna-sluchatka krasna-sluchatka | Email | Web | 13. november 2013 at 19:52 | React

O všech jsem (kromě krystalky) slyšela, ale sleduji pouze GTL a PLH :3

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement