17.12. 2013

17. december 2013 at 16:50 | Hančí ;)) |  Deníček
Tak, konečně po dlouhé době deníček')

Jsem opět nemocná a dneska jsme byli u doktorky na odběru, protože už to fakt není možný. Mám totiž všechny náznaky infekční mononukleózy nebo také známé jako ,,polibková nemoc" (jak fakt?! o.O :DDD) při které se nesmí jíst sladké. Takže se modlím, abych to neměla, protože VÁNOCE BEZ CUKROVÍ je jako ŽIVOT BEZ VZDUCHU. Prostě nemožný!!!

Ze včerejška na dnešek jsem navíc vůbec nespala. A když říkám vůbec, tak myslím vůbec. A není to poprvé, co nemůžu na úplněk spát. Přísahám, že ani nevěděla, že nějaký bude! A přitom byly všechny závěsy zatažené. Já prostě nevím, co se to děje. Jestli to máte taky, určitě mi napište do komentářů...

A jako by to nestačilo, krev mi z rány po odběru téct nepřestala a já jsem nějak spadla... A nejednou jsem se objevila na lehátku... Nikdy se mi nestalo, že bych po odběru krve omdlela... vlastně jsem nikdy neomdlela. A jako by toho váážně nebylo dost, celé dva dny mě nesnesitelně bolí hlava, ale Paralen si opravdu brát nebudu, už tak beru dost práškůa 23 prášků za den mi příjde opravdu už jako vrchol.

Vánoce se blíží, ale vánoční atmosféra se mi nějak vyhýbá. Do školy už tenhle týden nebudu, takže o rozdávání dárků asi příjdu... Dárky mám zatím jen pro mámu a to tři věci a jednu věc pro ségru... Jinak nic, takže musím zamakat :X :D
A co vy? :D
Jak se máte, taky jste nemocní? :/
Už máte dárky a napečené cukrová? :D
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 krasna-sluchatka krasna-sluchatka | Email | Web | 17. december 2013 at 18:51 | React

Ty jsi fakt chudák.. mě dneska zase začala bolet noha, ale jde to, jinak mám silnější rýmu a stala jsem se závislá na heřmánkovém čaji, kterého jsem za půl hodiny vypila 1,5 l.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement