5.12.

5. december 2013 at 18:00 | Hančí ;)) |  Deníček
V poslední době si čtu na každém svém oblíbeném blogu deníček a proto mě napadlo, že ho udělám taky :33

Jak jste si asi všimli, tak jsem nemocná... Zase! Už se to fakt nedalo a máma se mnou zašla za doktorkou, která mi oznámila, že mám strašně slabej puls a dala mi úplně nechutný pràšky se škumpou smrdutou, což mluví za vše.Kdybych to brala aspoň 1 prášek 3x denně, tak fajn. JENŽE JÁ MUSÍM MÍT 3x DENNĚ 6 PRÁŠKÚ!!! Help :( a taky mi radikálně změnila jídelníček - nesmím mlíko, ráno jím kaši z vody, žeru úplně nechutný celozrný sušenky a musím jíst slepičí :( jestli mi tohleto má zvětšit energii, tak já jsem Ámos Komenský!

- ne, tohle nejsou blitky, ale moje mňamózní kašička bez mléka a cukru ^^ -

- Dá si někdo prášek se škumpou smrdutou? :XX -

Ta doktorka podoruje čínskou medicínu a prej mi namíchá čaj speciálně pro mě a jestli tam bude jenom gram škumpy smrdutý, tak se na to vyseru! Protože 18 hnusnejch tabletek za den + nechutnej čaj a tohle *jídlo, co m dodá energii*.... Fakt se cejtim jak feťák a ani ten nespolykáná 18 TABLETEK DENNĚ!!! Nejhorší na tom je, že nejsem ani v polovině balení a musiím to vyzobat všechno! WTF?!?

Až tento článek v 18:00 vyjde, nebude to asi úplně aktuální, protože ho píšu v osm hodin :D Za tři hodiny mi sem přijede babča -_- Ne, že bych jí neměla ráda, nebo tak, ale asi nikomu není příjemný, když jste doma v klidu posteli na notebooku a přijede babča a - ,,Ahoj Haničko, jak se máš? No, nebuď na tom noutbůku, pojď si se mnou povídat.. Já ti uvařim čajíček, jo?" Je to fakt nutný? :/ :DD

Já ale fakt bez notebooku nevydržím - televize nefunguje, všechny knížky mám nejmíň 3x přečtený a spát se mi vážně nechce... Radši bych šla do školy. Jinak - články na prosinec mám nastavené na měsíc do předu už od začátku listopadu. Čím víc článků mám dopředu, tím víc jich musím mít!

V článku ze včerejška jsem uvedla i NaNy, kterou jsem tím údajně inspirovala k točení o.O O:) Jsem moc ráda, že má zrovna tato blogerka chuť do točení, protože jí už snad rok sleduji na blogu a asi proto mě její videa hrozně zajímají a baví :) Takže NaNy, mojí podporu máš vždycky ;) :) Btw. Já jsem TVOJE favoritka? :OO Děkuju moc :))*

To je asi vše :D Určitě mi napište, jaký den jste měly vy :)

Sbohem.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Kitti Cotoure Kitti Cotoure | Web | 7. december 2013 at 15:07 | React

Chudáku :-) Kašička vypadá mňamózně :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement