Názor: Justin Bieber

1. march 2014 at 7:00 | Hančí ;)) |  Showbyznys
Tenhle článek plánuji už dlouho, tak jsem se ho rozhodla napsat, když má dneska Justin ty dvacáté narozeniny. Chci si totiž ujasnit, co si o něm myslím, protože už ani sama nevím... Doufám, že budete můj názor respektovat a v komentářích se podělíte zase o svůj názor.

Justin se mi nikdy nelíbil. Bylo mi asi devět, když začal být slavný, spolužačky po něm šílely, ale mě prostě mi jeho vzhled ani hlas nic neříkal. NIKDY jsem nebyla hater, ale štvaly mě všechny ty ,Forever Beliebers', jeho plakáty, co zaplňovaly časopisy, prostě Bieber všude. Ale pak se dal dohromady se Selenou Gomez, kterou mám odmalička ráda a já jsem ho začala respektovat. Dokonce jsem začala poslouchat některé jeho písničky, protože tak špatný hlas neměl.
Pak ale nastal zlom - Selena se s ním rozešla (sice už po x kráté, ale myslím tenhle poslední rozchod) a začal mít průšvihy, brát drogy a všelijaké svinstva a já jsem ho začala nenávidět. A do teď to ve mě je, ikdyž ne tak docela. Pořád jsem poslouchala některé jeho písničky, protože já prostě poslouchám všechno (:D).

Až nedávno na horách, mě ségra donutila se dívat na Never say never, kde je ve stručnosti zachycen Justinův život, když mu bylo šestnáct let. Myslela jsem si, že to bude nějaký nudný film, který mě bude chtít donutit, abych byla jednou z těch fanynek. Ale ten film mě celkem zaujal - docela mi i otevřel oči. Vždycky jsem si myslela, že je nafoukaná star (teď možná je, ale předtím nebyl), ale v tom filmu byl úplně v pohodě, normální kluk. Musím říct, že má talent a umí zpívat. Docela se mi i začal líbit, ikdyž na takový ,sladký' vzhled nejsem. Začal se mi líbit Justin Bieber, ale ne ten nafoukaný borec, co plive na sousedy a fanoušky a má jeden průšvih za druhým. Ale ten šestnáctiletý skromný kluk. Až teď si uvědomuju, jak moc se změnil.


Předtím:
Dnes

Upřímně, šestnáctiletého Biebera jsem měla radši než teď. Neříkám, že takový opravdu je, ale příjde mi namyšlený. Sláva ho nejspíš zhýčkala tak, že si myslí, že může všechno... Jinak si prostě jeho chování nedokážu vysvětlit. Jeho písničky mám ráda a někdy mu to sluší, ale jinak mi teď nějak není sympatický.
Ale docela nechápu, proč o něm haters říkají, že to je gay. Podle mě není, možná měl hlas jako holka a měl takový ,něžný' (:DDD) vzhled, ale to bylo ještě předtím, než začal mutovat. Je až neuvěřitelné, jak se mu změnil hlas!


Justin je rozhodně důkaz toho, že se nám sny může splnit a všechno je možné, ale bohužel také toho, že sláva mění. Ale i přesto musím uznat, že má talent. A co si o něm myslí ostatní?

Dotazník: Co si myslíš o JB?

Nany: Nemám ho ráda, jsem antifanoušek. Jeho hudba mi přijde strašná a hlas se mi také nelíbí. A už vůbec ne to, jak vystupuje. Možná se vzhledem změnil k lepšímu, ale chová se teď jako úplnej pitomec... kdyby nebyl slavnej a prachatej, už dávno hnije NA DLOUHO ve vězení -.- Ale jediné, co neříkám, je to, že je gay. Možná vypadá trochu teple, ale je mi už jen podle jeho holek jasné, že sexuální orientaci má "normální" Prostě ho nemám ráda, ale nejsem ten typ člověka, který by šel na koncert jenom kvůli tomu, abych na něj házela vajíčka -.- Když se mi nelíbí, tak je mi jedno, poslouchám si svoje věci a těm, kteří ho mají rádi nějak nenadávám. Jo, některé jeho fanynky to dost přehání, ale tak když mi ho nebudou vnucovat, jak je skvělej a tak, je to v pohodě... TOŤ VŠE :D

Odpověď 2: Byl talentované dítě, ale sláva ho zkazila.

Odpověď 3: Líbil se mi, když mu bylo tak 16, teď vypadá strašně. Ty svaly mu narostly hrozně rychle, je jasný, že bere steroidy... Má talent, ale spadl do drog a alkoholu a jestli se z toho v čas nedostane, nedopadne dobře.

Odpověď 4: Je to idiot. Rozmazlenej fracek!

Odpověď 5: Je úžasnej :*


A co si myslíte o JB vy? Rozepište se prosím...
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Stylí* Stylí* | Email | Web | 1. march 2014 at 7:35 | React

nikdy jsem ho neřešila, vzhledem ani ničím jiným mě natolik nikdy nezaujal abych se o něho začala zajímat, neříkám že není hezký, že nemá krásnej hlas, ale asi to není můj typ. A to jak se teď změnil,.. sláva ho změnila. Upřímně lituju faninky které v něj věřily a jsou na něm závislé a on se takhle chová.. doufám že mu to dojde a aspoň se omluví za všechny blbosti co udělal. Já jsem directionerka a doufám (věřím) že tohle kluci nikdy neudělají. :-)

2 Hoshi Hoshi | Email | Web | 1. march 2014 at 9:19 | React

Hmm... Co si o něm myslím, to je velmi těžká otázka. Asi.. Vlastně nemohu řict, jaký na něj mám názor, protože ho neznám, neposlouchala jsem ho a ani se o něj nezajímala. Nemám žádný nároz.. Je možné, kdyby nebyl slavný, byl by to kluk v pohodě, který by si všeho vážil, ale pokud bere drogy a kdo ví co ještě?  Ale když si to tak vezmeme, koho sláva nezměnila? Každý se změní, jelikož na každého je velký tlak z okolí a je možné, že to prostě přeslat všechno řešit co o něm píše buvlár ..

3 Natka :D Natka :D | Web | 1. march 2014 at 9:58 | React

Justin se od dob jeho začátků změnil hooodně. Co se vzhledu týče tak se určitě zlepšil k lepšímu a už nevypadá tolik jako dívka a urážky o tomto trošku ustoupily,ale pořád je tu to jeho chování no :/ Drogy,alkohol,večírky,tetování apod...i vězení ze kterého ho teda pustili a nevím to ted přesně ale myslím,že i předčasně. Ale je pod tlakem kvůli svému okolí. Jeho fanoušci ho brání což je správně ale někdy to už přehánějí s tou jejich péčí. To samé haters...ty když sem tam napíšou/vytvoří nějakou urážku tak se nic neděje,protože s tím se počítá,že bude mít nějaké negativní ohlasy (myslím jeho vystupování a hudba),ale když z ho pořád urážím a on se chudák rozplakal kvůli tomu v televizi v přímém přenosu? :-( To je smutné-pořád píšou že je gay a další tyto věci...nemůžou ho nechat být. Možná je ale štve chování Belibers,které je občas přehnané. Takže at se Belibers uklidní a Haters at začnou myslet :) Já osobně nejsem Beliber ae nic proti němu nemám a sem tam si jeho písničku poslechnu :-)Ale možná i kvuli haters začal brát drogy atd...nikdo neví :) možná s hudbou skončí úplné a možná bude ještě pokračovat...who knows? :-)

4 Elík Elík | Web | 1. march 2014 at 10:59 | React

Ahoj upřímě Justina nemám ráda.V jednu chvíli se mi docela líbil...jedna písnička od něj ale to je tak vše.Když koukám na fotky kde byl ještě malí tak si tak řikám byl jinej byl malí a možna měl ještě rozum.Ale jak už tady bylo sláva ho změnila!!!On začal brát drogy začal mít prušvihy.Jak si tady psala hanienes když začal chodit ze Selenou brala jsem ho přála jsem jim to.Protože Selenu mám ráda:).Abych to nějak schrnula Justin mi nevadí když si čtu to co děla v posledni době štve mě to ale je to jeho věc a mě je takoví kluk někde....Plive na fanoušky na svoje fanoušky a když čtu komentáře na to že plive na fanoušky a tam nějaká holka napíše budu citovat,,nechte ho bejt vždyť dispívá".A když jsem si tohle přečetla tak jsem si řekla to jsou úplní cvoci!!!!Jako každý dospívá a proto budeme plivat na fanoušky nebo na nějaký lidi fakt logika!!!No Justina nebudu řešit jeho fanouškem nejsem a nikdy nebudu moje poslední slovo jinak hezký článek;).

5 with-sonia with-sonia | Web | 1. march 2014 at 11:04 | React

Já Biebra opravdu nemusím... Ne kvůli písničkám, ne kvůli vzhledu ale mně prostě vadí to jeho chování. Co jsem zaslechla, že přijel na svůj koncert s dvouhodinovým zpozděním jenom kvůli tomu, že doma pařil hry, to už si teda dovoluje. Taková drzost :-) Každopádně taky se nepovažuju za haterku, Justina moc neřeším. Ale co naprosto nechápu jsou ty Belieberky. Ty jejich reakce (neříkám že všechny se tak chovají) jsou někdy naprosto přehnaný. Taky nechápu hatery... Hejtujou ho jenom proto, že je slavnej. Kdyby nezačal brát ty podělané drogy a trochu zlepšil svoje chování, myslím, že bych ho začala mít i ráda a že by se z něj mohl stát úspěšný a pracovitý člověk. Ale očividně to tak asi nebude :/

6 krasna-sluchatka krasna-sluchatka | Email | Web | 1. march 2014 at 11:51 | React

Hej, tos mi neřekla že to bude pod mým jménem :D Ne že bych se za svůj názor styděla, ale takhle tam je Odpověď 2, 3 a nahoře tomu korunuje Nany -.- :D

7 Desirée Lydon Desirée Lydon | Web | 1. march 2014 at 15:56 | React

Já sjem Justina nikdy moc nemusela. Prostě se mi ta hudba nelíbí, nikdy nebudu fanynka, co bude líbat jeho plakát :D Když začínal, tak vypadal opravdu hrozně, teď už vypadá alespoň jako chlap :D Taky mi vadí jeho chování. To je samé "Justin Bieber zmlátil paparazziho" nebo "Justin Bieber dostal pokutu za...". Nemám ráda arogantní hvězdy, kterým sláva stoupla do hlavy.

8 clair-clary clair-clary | Web | 1. march 2014 at 16:26 | React

Já Justina měla ráda když začínal od té doby co se ostříhal se i změnil a už to  není ten kluk co byl předtím.
Některé písničky se mi líbily ale teď už se mi moc nelíbí.

9 Nikol Nikol | 1. march 2014 at 17:15 | React

Musím souhlasit s Tebou, co si napsala, Hani. Je zase pravda, že se opravdu dost změnil, teď je to jen namyšlený frajírek, co si myslí, že plivne na lidi, že je "IN"!!! Já ho neměla ráda nikdy, protože jeho hlas se mi nelíbil, připadal mi, že ho má takový ,,dětský". Víceméně by se neměl ničim chlubit, sice je to hvězda, která něco dokázala-ale nemusí dělat to, co dělá :) Toto je pouze můj názor.

10 reveriedreams reveriedreams | Email | Web | 1. march 2014 at 18:39 | React

Já jsem ho nemusela nikdy, ale je pravda, že poslední dobou se chová jako idiot. Přijde mi takový příliš umělý a také se mi nelíbí způsob, jakým přišel ke slávě- videa si na youtube může dát každý.
Jeho hudbu jsem zkoušela poslouchat, ale příšerně mě z ní vždy bolela hlava.
Z toho čiší, že můj názor na něj je rozhodně negativní. Ne, nemám ho ráda, ale haterka nejsem. Nepřeji mu nic špatného, ale nemyslím si, že je něčím vyjímenčný, natož opravdu dobrý....

11 Adeel Adeel | Web | 1. march 2014 at 20:47 | React

Vůbec nevím co k tomu napsat..Dříve jsem ho nesnášela ,všichni si dělali srandu z Baby apod..Potom nevím kdy jsem si poslechla pár písniček a asi 3 se mi zalíbily ,takže jsem ho chvíli poslouchala a považovala se za Belieberku /WAT?/ a pak mě to přešlo ,stejně tak Directionerství..k tomu filmu -viděla jsem ho ,asi jsem i brečela..je fakt úžasný ,dokonce i rodiče to říkali.Hodně toho dokázal ,hateři by ten film měli vidět a pak něco říkat.Tím ho nějak neobhajuji.A k momentální situaci s tím vězením ,drogami atd.. radši ani nekomentuji -docela si to posral.ale je mladý a kdyby nebyl slavný ,tak je to každýmu jedno.Toť můj menší názor ,nechce se mi tu nic moc vypisovat :)

12 Drzoun-ka Drzoun-ka | Web | 3. march 2014 at 22:40 | React

Tak to řeknu asi tak, co si myslím o Justinovi- Je to nafoukaný fracek který neví co je to život a cpe si do hlavy jenom samé sračky, říká jak sou pro něj fanynky důležité, ale zapomněl se zmínit že jenom ty hubené a krásné. Už sem viděla i jak ponižuje slečnu co je trošku při těle, bezdůvodně.. Je to prostě fracek. A co si myslím o jeho hudbě.. Hudba je to jediné co je na něm dobré, já ho poslouchám, to jako ano, ale prostě jeho, jako osobu opravdu ne!

13 Beliberka Beliberka | Email | Web | 5. june 2014 at 8:44 | React

Justin Bieber je úžasný :-) mam ho od začátku ráda :-D ano poslední dobou dělá blbosti a td ale já věřím že se dokáže kuly belibers ovládat a že se konečně začne chovat normálně :)já ho miluji a tak to bude i napořád :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement