Nobody sees, nobody knows...We are a SECRET - 1.

22. may 2014 at 7:00 | Hančí ;)) |  Povídky na pokračování.
Prolog měl minule docela dobré ohlasy - tak jsem tu s dalším dílem. Plánuji na to udělat upoutávku, ale to je ještě dost daleko...Zde je odkaz na story na wattpadu. Už mám 54 reads, 4 votes a 2 komentáře a to jsem i s prologem vydala jenom dvě části... :O :3


,,...a ani si neumíš představit, jaká byla sranda, když začala Ash zpívat a trsat na stole...Dopadlo to nakonec tak, že si na něj stoupli všichni a začali jsme skopávat jídlo ze stolu! Bylo to jako z nějakýho filmu!" v záplavu smíchu mi Nicole nadšeně vyprávěla zážitky z včerejší party, na které jsem nebyla....Zase. Je přece normální chodit na party, když je mi 16, ne? Tak v tom případě já nejsem normální...Na tu party byh nešla, ani kdybych sebevíc chtěla...
Zvlášť když je to v hlavní roli mé báječné sestřičky Ashley, která musela ve velkém oslavit dotočení první serie Sonny ve velkém světě pro Disney Channel. Ano, moje sestřička je celebrita!
,,Hej! Sell?" mávala mi rukama Nic těsně před obličejem.
,,Hmm...?" snažila jsem se své přemýšlení zakrýt tím, že svůj pohled zapřela na otevřenou učebnici z fyziky, ale jaksi to nezabralo.
,,Ty mě vůbec neposloucháš!" vyjekla naoko zoufale.
,,Ale poslouchám..." řekla jsem polohlasem, ale asi byl znát můj nezájem.
,, Ale nene! Nad čím zase přemýšlíš?" nasadila Nic svůj vyčítavý tón. Díkybohu zrovna začalo zvonit na hodinu. Byla fyzika a měli jsme slečnu Adamsovou. Je velmi mladá a milá, ikdyž umí být přísná...ovšem - jen na někoho.
Opravdu nejsem ten typ, co se vyhýbá výuce, ale pan Somers, Butler, Flores a Twist v čele s Bieberem asi ano. a právě oni, i přes jejich průšvihy to u Adamsový měli dobrý.
,,Á, pánové! Kdepak jste se zdrželi tentokrát?"
,,Víte...on měl tady pan Twist...malou nehodu..." zasalutoval Somers načež se všichni, začali chechat jako cvičené gorily, včetně Twista, který se začervenal a ani Adamsová se neubránila úsměvu. No to ne! Ona jim to snad žere?!?
,,No dobře..Ale příště choďte včas!" poslala je do lavice a Somers si to zamířil ke mně.
Ano, na mé neštěstí s ním sedím. Přesně tak, s tím nevzdělaným pakem, kterému jsem dobrá ledatak na opisování úkolů. Místo, aby se věnoval výkladu a psal si otázky na test si normálně hraje na mobilu! Opravdu nikdy nepochopím lidi, co dávají přednost zábavě před vzděláváním! Jenom jsem nad ním zakroutila hlavou a dál se věnovala výkladu....
Za pár minut zazvonilo a všichni se snažili rychle opustit třídu, jako by mělo hořet. Nad tou myšlenkou jsem se v duchu zasmála, ale asi to nebylo jenom v duchu, protože se na mě otočila celá Bieberova parta, která stála přede mnou, včetně krále samotného, který jenom nadzvihl obočí a jeho pohled mi jasně říkal ,Je tu něco k smíchu, trapko?' Radši jsem na jeho pohled nijak nereagovala.
Je úterý, takže to nechodím na obědy a na Nicol, která má biologii, vždycky čekám před školou...
Jen tak stojím, pouštím si písničky a prozpěvuju si melodii...Ale najednou cítím něčí ruce na pase, jak se mě snaží otočit čelem k sobě. Je to...
.
..
..
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
On!
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Kerr Kerr | Web | 22. may 2014 at 18:54 | React

Krásný!! Těším se na další díl:)

2 mickeysweet mickeysweet | Email | Web | 22. may 2014 at 21:08 | React

napínavý už aby byl další díl nemůžu se dočkat :D

3 Nonsie Nonsie | Web | 25. may 2014 at 10:12 | React

Píšeš fakt úžasně... Já jsem chvíli taky psala, potom mě to omrzelo a přestala jsem. Už se těším na další díl :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement