R.I.P. Iveta Bartošová♥

8. may 2014 at 7:00 | Hančí ;)) |  Ze světa
Asi bych to nebyla já, kdyby se na mé narozeniny nic nestalo. Ano, už je to tak, tato slavná, talentovaná a také (bohužel) hodně depresivní zpěvačka se rozhodla odejít z tohoto světa zhruba 12 hodin před mým narozením. A zároveň narozením svého manžela, Rychtáře (a narozenin další mých dvou kamarádek, sestřenky a spolužáka...proč jsou všichni narozeni v dubnu?! o.O)

- asi takhle jsem se dozvěděla o její smrti. Nejdřív jsem si myslela, že to je jen hloupý vtip, to ale bohužel nebyl...

A jelikož bych se v budpucnosti chtěla věnovat psychologii lidí, rozhodla jsem napsat článek, co si o tom myslím... Nikdy jsem se o ní extra nezajímala, obdivovala jsem její hlas a nemohla jsem si nevšimnout titulků v bulvárních časopisech, kteým vždy korunovala ,přezdívka, Džambulka a nějaká ,opravdu zajímavá, věc o ní. Upřímně - vždycky jsem jí tak nějak obdivovala, jak dokáže žít s tím, že každá věc, kterou veřejně udělá, bude v novinách. A teď vidím, že nedokázala...

Dokážete si to představit? Jste závislí na lécích a alkoholu, nesete velikánské psychické problémy, máte za sebou tolik nevydařných vztahů, tolik pokusů o sebevražd, jednoho syna (chudák Artur..:/) a manžela, který (vás snad týrá) místo aby vás opravdu chránil (ne na oko!) akorát upozorňuje bulvár, jen aby Iveta byla na titulní stránce...Rychtář jí s tím nedá pokoj ani po smrti. Jenom dvě hodiny po tragédii dělá rozhovory, ukazuje na veřejnosti soukromý dopis určený Arturovi a plánuje jí velkolepý obřad pro veřejnost(včetně médií) přes to, že o to její syn a ani matka nestojí a v tom případě ani nepříjdou...Takhle podle mě rozhodně nevypadá milující manžel (zvlášť když jí snad dokonce týral a ty jeho rvačky...je psychicky nemocný a touží po slávě).

Slova Martucciho situaci vystihly: "Vážení přátelé,věci co se staly za poslední dva dny jsou tak nechutné,že je ani nejde komentovat. Člověk,který poskytuje rozhovory 2 hodiny po tragické smrti své manželky, který ukazuje soukromý dopis patřící jejímu synovi se zfalšovaným datem.. Člověk,který se popere před domem,kde by se měla dodržovat pieta a druhý den,aby vzbudil lítost,si objedná další fingovanou bitku… Člověk,který dobře věděl,že předmanželská smlouva je platná jen v případě rozvodu,nikoliv smrti… Člověk,který 4 dny předtím věděl,že jeho žena plánuje sebevraždu a NEUDĚLAL VŮBEC NIC… Rozhodl jsem se,že se z úcty a respektu k Arturovi a celé rodině nezúčastním pohřbu,který takový člověk organizuje,aby ztrapnil Ivetu ještě po smrti a pevně věřím,že i její rodina s mým rozhodnutím bude souhlasit," napsal Domenico a jeho vyjádření získalo velkou podporu.


Lidé měli (aspoň co jsem slyšela) v poslední době Bartošovou za trosku, která umí jenom chlastat. Ale tak to přitom nebyla - aspoň ne v takové míře. Táty kamarád, Jan Duchoslav (,,Viky Cabadaj") s ní natáčel v talk show a vyprávěl mu o jeho zážitcích (které někdy nebyli až moc dobré..Ukázka ze show zde). Iveta v tu dobu brala prášky proti stresu, na kterých byla závislá. A ty zapíjela sklenkou s červeným vínem - stačil jeden lok a zapití silných prášků vínem a byla opilá - aspoň se tak chovala, jako by vypila velké množství, přitom šlo o skleničku!

Já teď jenom přeju klid Ivetě (zaslouží si ho!) a její rodině. Umíte si představit, jak musí být bolestivé, číst si denně o smrti vašeho blízkého, kdy vychází na povrch tolik ošklivých věcí?! Když zemře ,normální, člověk tak se to v médiích neřeší (aspoň ne tak ,masově,) a blízcí mají možnost se s tím sami a v klidu vyrovnat, ne pořád číst/poslouchat ty diskuze, kdo za to může, když to její život nevrátí!


Život bohužel není pohádka..:/

4:43 - 6:47 - Její chování a mluvení..Příjde mi, jako by byla zhypnotizovaná, zmanipulovaná...

Tenhle film mně opravdu dojal...Zvlášť ty poslední věty (5:15)...z toho mě mrazí, ten pohled, ty oči..Ona to věděla.

A co si o celé té kauze myslíte vy?

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Ewelen Ewelen | Web | 8. may 2014 at 7:18 | React

Já se přidávám, opravdu se kolem smrti Ivety bartošové rozpoutalo peklo, ona chtěla mít klid, ale novináři s Rychtářem v čele jí ten klid nedopřejí.
Je kolem té "sebevraždy" tolik otazníků, ať už byla Iveta jakákoliv, tohle si nezasloužila a těší mě, že se našlo tolik lidí, kteří jí měli rádi.

Já si myslím, že měla něco s mozkem, možná krvácení po nějakém úrazu, stačí si poslechnout to poslední video před smrtí.

2 krasna-sluchatka krasna-sluchatka | Email | Web | 8. may 2014 at 11:18 | React

Nejdříve jsem k tomu tématu chtěla přidat článek, vlastně skoro se stejným názorem, jako je ten tvůj, ale řekla jsem si, že už se řeší více než dost, tak proč ještě přidávat?
Nikdy jsem jí neřešila, nikdy jsem jí neposlouchala, ale to, co se nyní děje je přímo odporné. V těchto chvílích si někdy říkám jediné: Ještě že nejsem slavná.
Je mi moc líto, že se všechny blbé věci dějí při zrovna výjimečných chvílích, jako jsou tvoje narozeniny :/

3 MrMarkii MrMarkii | Web | 8. may 2014 at 12:42 | React

Já nic proti Ivetě nemám, ale trochu trapný, jak novináři Džambulku ignorovali a házeli na ní špínu a nyní vyznávají v novinách, jaká byla skvělá žena a matka. Stejně tak i s ostatními známými osobnostmi, které už jsou v nebi. Věřím tomu, jako všichni ostatní, že je Rychtář je zrůda. Na veřejnosti se chová jako milující manžel a doma jako násilnická zrůda. Také tomu odpovídají i jeho činny. Jak správně říkáš, dvě hodiny po její smrti poskytoval rozhovory a zveřejnil dopis pro Artura. Nevím zda-li byl tento dopis určený jen a pouze pro Artura, ale podle mě není slušné, aby někdo zveřejnoval dopisy, které jsou pro rodinu, aniž by to dotyčný viděl jako první. Iveta Bartošová byla dobrá zpěvačka, ale já jsem jí bohužel neposlouchal. Jak říká Nanny J, to, co se právě děje je naprosto odporné.

4 Darkness ღ Darkness ღ | Web | 8. may 2014 at 14:56 | React

O Ivetu jsem se nikdy nestarala. Nic proti ní nemám a je jí vážně škoda. Byla to krásná a talentovaná žena, ale už mě rozčiluje, že zapnu televizi BARTOŠOVÁ, zapnu internet BARTOŠOVÁ, zapnu facebook BARTOŠOVÁ,.. Už jen čekám až se to konečně přežene a i ona bude mít klid.

5 Buddy Buddy | Web | 14. may 2014 at 17:44 | React

No tak podle mě.. Jako moc sem Ivetu nemusela ale zase sem protí ní jako nic neměla... Myslím že to na internetu trochu přeháněli s tím černým humorem, ale jakmile sem se dozvěděla že hned po její smrti šel Rychtář na pojišťovnu a zjišťoval kdo dostane to pojištění... mě docela vytočilo. Ted to bude ještě hodně dlouho kolovat netem, ale brzo bude mít už Ivetka od těch médií snad pokoj.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement