Celebrity, které v dětství zažily šikanu...

16. august 2014 at 7:00 | Hančí ;)) |  Showbyznys
Myslíte si, že to všechny stars měli v životě jednoduché? Že vždy žili, tak jak žijou teď? Že měli šťastné dětství a vždy byli oblíbení? Tomu tak vždy není. Právě naopak! Víš, že většina slavných, kteří jsou teď třeba velmi úspěšní a bohatí, byli ve velkém šikanováni, i když byste to do nich nikdy neřekli? Pojďme se kouknout, kteří to jsou!


Kate Middleton
Kdo by řekl, že tato šikanou trýzněná třináctiletá dívka, bude jednou manželkou britského prince? Už v dětství byla ,až moc dokonalá', až si jí spolužačky vyhlédly a dělaly jí každý den ze života peklo. Prý tam byla skupinka dívek, které na Kate každodenně nadávaly a kradly knihy....Když si přisedla k nějakému stolu, všichni odešli a nechali ji samotnou... Zašlo to až tak daleko, že Kate opustila školu, která ročně její rodiče vyšla na statisíce korun. A už proto s princem založili charitativní projekt proti šikaně ve školách.


Selena Gomez
Ano, i tato kráska zakusila krutost dětí a časy, kdy doma neměli ani cent! Vždycky byla krásná, talentovaná a vždy se dobře učila - asi proto byla ve třídě za outsidera. Právě když si začala jít za svým snem, začala se šikana stupňovat. Seděla vzadu ve třídě, dělala si v tichosti úkoly, bála se oslovit kluka, který se jí líbil a vůbec měla problémy se sebevědomím... a dnes? Je vzorem tolika dívek po celém světě, má 'vztah' s Justinem Bieberem a proti šikaně bojuje.


Zoey Deschanel
Tato herečka, která je velmi podobná zpěvačce Katy Perry, začíná slušnou kariéru. Ale v dětství to vůbec neměla lehké: ,,Na základce mě holky šikanovaly...plivaly mi do obličeje a všichni na mě byli hrozně zlí. Doma jsem brečela každý den."

Monika Bagárová
Ani tuto, jednu z nejkrásnějších zpěvaček z Česka, šikana neminula. A za všechno mohla závist - začalo se jí dařit v kariéře, ale nikdo jí nevycházel vstříc. Nikdo jí nepomohl skloubit studium a kariéru, spíše naopak. Učitelé neměli pochopení pro to, že potřebuje individuální plán učiva a spolužáci jí dávali jasně najevo, že ji neberou...Byla nucena školu opustit a v osmnácti letech se opět objevila v prváku, ale na jiné škole.

Tereza Kerndlová
I tato známá česká zpěvačka kdysi padla několika lidem v nemilost...Bylo to na základní škole, spolužačky na ni byly hnusné a deptaly jí všemi možnými způsoby...Ale dnes se na ně, stejně jako jiné šikanované stars, směje z obálek časopisů a plakátů.

Robert Pattison
Věděli jste, že tohoto krásného herce na základní škole šikanovali? A když začal s hraním, dokonce se to prý zhoršilo. Tvrdí, že ho v dětství zbilo tolik lidí, že už si ani nepamatuje jejich jména a v rodné Anglii chodí výhradně s ochrankou!

Justin Bieber
Málokdo by tipoval, že právě tento zpěvák mohl někdy v dětství být obětí šikany. Ale je to tak! Rozpovídal se o tom, když přispíval do dokumentárního filmu ,,Bully" (Šikana). ,,Myslím, že spousta lidí zažilo něco podobného...Nastal čas situaci změnit. Ano, byl jsem šikanován. Učitelé a studenti doteď nad šikanou mávli rukou. Myslím, že film je velmi silný a může změnit řadu životů..."

Kristen Stewart
Kristen byla také nucena svojí školu, kvůli chování spolužáků, opustit. ,,Nedokázala jsem s nimi vyjít, byli na mě zlí, nedali mi šanci!" tvrdí.

Lady Gaga
Málokdo to ví, ale Lady Gaga neměla vůbec lehký život...Nejen, že byla obětí opravdu závažné šikany, kdy několikrát skončila s hlavou v koši kvůli tomu, že chtěla něco dokázat a měla cíle, ale také prý prakticky celou střední školu prozvracela. "Chtěla jsem být hubeňoučná baletka, ale místo toho jsem byla kyprá malá Italka, které otec každý den servíroval masové koule. Pokaždé, když jsem přišla domů, ptala jsem se: Tati, proč nám pořád dáváš tohle jídlo? Potřebuju být hubená… Ale on mi jen odpověděl: Sněz ty špagety." Ale svůj boj vyhrála a dnes si žije svůj život!

Demi Lovato
Tato multi-talentovaná trpěla psychickými problémy už odmalička...Zažila sebepožkozování, anorexii, bulimii, i šikanu...Šikana byl vlastně začátek, který to všechno odstartoval. "Poznamenalo mě to víc, než kdybych byla ve škole šikanovaná tělesně," řekla Demi. "Vždycky jsem říkala, že sipřeju, aby mi prostě dali facku a nechali mě být, protože to, co říkali, nejde zapomenout ani dnes," dodala.

Lindsay Lohan
Toto jméno je ve světě dost známé, bohužel ale moc ne ve spojenosti s herectvím...Dnes má spoustu problémů a většina z nich - podobně jako u Demi - odstartovala právě šikana z dětství, z které si nese psychické problémy až dodnes... Šikanovali ji, když jezdila natáčet. Její táta byl ve vězení, takže se to ještě stupňovalo a nakonec se začala učit doma.

 

1 person judged this article.

Comments

1 mickeysweet mickeysweet | Email | Web | 17. august 2014 at 21:43 | React

zní to hrozně :(. Já jsem byla šikanovaná jednou holkou ve školce, ale protože jsem ještě byla malá nepřišlo mi to tak hrozný a i teď si myslím, že nebylo :D. Zní to sice divně, ale vážně. Bylo to obvzlášť tím, že jsem nebyla šikanovaná nějak hrozně jako třeba tyhle celebrity. Byla jsem na tom o dost líp.

2 Adel Adel | Email | 7. december 2014 at 17:14 | React

Ahoj. Taky jsem byla šikanovaná. Ve 3.třídě mě šikanovali 4 holky a byly na mě hrozně zlý a já už to nevydržela a tak jsem přešla na jinou školu, ale bohužel tady mě šikanovali taky, ale po roce to přestalo,ale to co mi všichni říkali se nedá zapomenout a tenkrát jsem se začala sebepoškozovat a ještě teď mám jizvy na rukách a několikrát jsem se pokusila o sebevraždu - předávkování.  Nikomu bych tohle nepřála a ještě teď mám psychycké problémy! :-(  :-|

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement