Nobody sees, nobody knows...We are a SECRET - 3.

14. august 2014 at 7:00 | Hančí ;)) |  Povídky na pokračování.
Už od rána, hned jak jsem se probudila, jsem věděla, že tento den bude něčím zvláštní...
Místo, aby mě ráno vzbudil otrávný tón budíku, který všichni tak nesnášíme, budila mě něčím ruka, co mi vzala polštář, který jsem až doteď měla pod hlavou a někdo se mnou začal dost nešetrně cloumat. Byla to Ashley. Na chvíli jsem doufala, že to není ona, ale normální, místy otravná - místy fajn starší ségra...Ale pak mi vzala deku a já zakusila neúprosnou realitu..
,,Seleno...Seleno! No tak, Seleno, vzbuď se!" začala jí pomalu docházet trpělivost.
,,Joo, jo, už jsem vzhůru. Co se děje? Hoří snad a ty potřebuješ pomoct s evakuací tvých výstavních bot?!" vztekle jsem zachraptila.
,,Ne. Nevíš, kde máme vajíčka? Potřebuju si udělat vyváženou snídanu, mám dneska natáčení a Polly má dovolenou." řekla vyrovnaným hlasem, jako by se nic nedělo. No jo, naše "služka" má dovolenou a slečně dokonalá si chce udělat svoje míchané vajíčka se slaninou a cereáliemi. Bože!!! Jako by mě budila pro nějaký smysluplný důvod, ale ona mi překazila můj poklidný spánek kvůli...vejcím!?
,,Nad sporákem, první polička, šuplík zleva..." zaskuhrala jsem v polospánku. Někdy se vyplatí dělat si snídaně sama a mít fotografickou paměť...
Když konečně odešla, své představy o dalších minutách spánku jsem předem vzdala. Vzbudila mě o půlhodiny dřív, do školy půjdu až za hodinu...Jak ten volný čas využiju? Nakonec jsem začala sprchou. Horká sprcha je prostě nejlepší. Nesnáším ledovou, brr. Když jsme byly s Ash malé, pamatuju si, jak nás táta vždycky ráno a večer nelítostně strčil pod studenou sprchu a my s Ashley ječely, jako kdyby nás na nože braly. Prý, abychom se otužily! I přestu sprchu, ty časy bych nejradši vrátila zpátky...
V tu dobu ještě Ashley nebyla světoznámá hvězda...Tím, že se stala mi změnila život. A to dost. Kdysi jste mohli jít na náměstí a dát si třeba zmrzku a smát se s práteli na veřejnosti. A dnes? Už od vašeho prvního kroku z vašeho pozemku vás obklopí roj papparazziů. Když si dáte zmrzlinu na náměstí, tak se veškerá pozornost přesune právě na náměstí a další den si o sobě přečtete, jak se přežíráte. A když se budete smát se svými přáteli na veřejnosti? Ve VIP reportáži vás nazvou uchechtaným puberťákem. Můj život už nikdy nebude normální. Měla jsem tolik kroužků a zájmů, které jsem musela kvůli Ash nechat padnout...Chodila jsem na tenis, tance, zpěv, klavír a dramatický kroužek...Ashley taky, jenže pak jí objevila hledačka talentů, její manažerka Lauren, která jí nasměrovala na casting...kvůli její rozjíždějící se kariéře jsme se museli odstěhovat z Texasu do Los Angeles...Ale to už nevrátím, takže stop vzpomínkám, zpět do reality...
Když jsem si sprchu dostatečně vychutnala, vypnula jsem jí, oblékla jsem si svůj měkký župan, který jsem si vzala z věšáku a sešla schody do kuchyně. Ashley se tam zatím pokoušela o (údajně!) míchaná vajíčka a 'tak trochu' si odskočila. Začalo se jí to připalovat...Chtěla jsem jí to říct, ale pak jsem si pro sebe řekla, že jednou nechám něco na ní. To, že připálí kuchyň nebude můj problém. Uchechtla jsem se a začala se cpát cereáliemi.
Najednou se z pánve začalo kouřit a v tu chvíli se Ashley přiřítila vesmírnou rychlostí. ,,Tos mi nemohla říct, že se pálí snídaně!? Teď si budu muset dělat novou. Děkuju!!!" začala na mě řvát, jako kdyby to byla snad moje chyba.
,,Co šílíš? Vždyť to stejně budeš muset vyzvracet! Neříkej mi, že nemáš spočítáno, kolik mají takové vajíčka kalorií!?" vrátila jsem jí úder naprosto klidným hlasem.
,,Za co mě máš?! Každý den dřu minimálně hodinu ve fitku a ty mě teď budeš mít za bulimičku a anorektičku? Tak to děkuju!" naštvaně si sedla vedle mě a vytrhla mi z ruky krabici s cereáliemi.
Musela jsem se pro sebe zasmát. Typická Ashley, ale obě dvě víme, jak to je doopravdy. Je posedlá svojí váhou a tím, aby byla dokonalá...i když musím upřímně říct, že od toho daleko nemá. Radši jsem odešla, opravdu si nechci tak krásné ráno znepříjemňovat hádkou, která mě stejně nakonec za dnešek nemine.
Vyběhla jsem schody nahoru a protože mi zbývalo už asi jenom 30 minut (ach, teprve teď jsem měla vstávat. Ještě jednou srdečné díky Ashley!) , rozhodla jsem se, že se po dlouhé době namaluji. Moc často se do školy nelíčím, naposledy jsem se malovala v první den tohohle semestru, ale když mám čas, tak proč ne? Mé kroky zamířili do části, která odděluje můj pokoj od mé koupelny. Ano, přesně tam mám zrcadlo a veškerou mou kosmetiku. A že jí mám dost! To víte, když jste sestra takové celebrity...
Nejdříve jsem si nanesla denní krém od Nivei, poté makeup od Rimmel, zapudrovala jsem pudrem od Essence a vykonturovala obličej tvářenkou a bronzerem v jednom od NYC. Na řasy jsem si jednoduše nanesla svojí oblíbenou Maybeline a tenkými linkami od Rimmel si ještě více zvýraznila oči. A protože jsem chtěla dneska všem vyrazit dech - nechala jsem si své přírodní, vlnité vlasy, které si každý den pečlivě žehlím. Párkat jsem si rukama projela vlasy a šla do šatny. Ano, mám i šatnu.
Výběr oblečení bylo vyloženě dilema. Zvlášť dnes, když si dávám na svém vzhledu tolik záležet! Nakonec jsem se rozhodla pro něžný, dívčí styl. A to bylo ještě těžší rozhodnutí. Nakonec jsem se rozhodla pro šaty, které jsem dostala od Nic, určitě jí udělám radost, když si je vezmu.. Byly takové, na první pohled nenápadné, ale lehké a kouzelné. Konečně jsem byla skojená.
Naposledy jsem se upravila, navoněla se svou oblíbenou vůní od Christiny Aquilery, podívala se do zrcadla, usmála se na svůj odraz, popadla klíče a vyrazila do ulic(http://weheartit.com/entry/124427953/search?context_type=search&context_user=hopelessm&page=6&query=selena+gomez+outfit)
Před školou už bylo spoustu lidí, každý se svými. Barbara s děvkama, Somers, Bieber, Butler a Dereck (hraje ho Austin Butler :3) a další s 'borcema', Ashley v kroužku zazobanců, šprti se šprtama...
,,Áááá!" začala jsem najednou křičet na celý dvůr, protože mě někdo překvapil ze zadu. Samozřejmě se veškerá pozornost přesunula na mě a seskupení 'borců' se začlo tlemit jak postižení.
,,Nicole Houstonová! Já tě tak nesnáším!" začnu se smíchem nadávat, ale ona mě pevně obejmula: ,,Taky tě miluju" uchechtne se Nic.
,,Gomezová, je pravda, že jsi dala Paulusovi, abys dostala za A v biologii?" vyruší nás v objímání se Somers, začne se hystericky chechtat a samozřejmě to řekl dost nahlas na to, aby přehlušil jejich 'borcovskej' shluk, který se už taky div neválel na zemi. Všichni se otočili směrem ke mně, kromě Ash. Nikdo si asi neuvědomil, že ,Gomezové' jsou tu dvě, ale říct to Ash, tak už by mu jedna přiletěla...asi proto si všichni myslí, že to je na mě. Ale počkat...je to na mě!
,,Hlavně nenápadně Somersi, holky jako Sel tímhle nesbalíš! Narozdíl od jiných..." mrkla na něj Nic a svůj pohled nápadně přesunula na Barbaru, která už otvírala pusu, aby něco jistě inteligentního řekla, ale hned jí zavřela. A dobře udělala, na Niciny stěry nikdo a nic nemá, to ví každý! Vděčně jsem se na Nic usmála a svůj pohled přesunula na Somerse.
,,Ta ti to nandala, bro." poplácal ho Bieber po zádech a pomalu se svojí tlupou vcházeli do školy. Jen Dereck stál na místě, jako by zmrzl. Jeho oči mě propalovaly skrz na skrz a já jsem se pomalu začínala červenat. Jak já nesnáším, když se na mě někdo takhle dívá!
,,Pojď!" vzala mě Nic za ramena a vrhla na něj vražednej pohled alá Dej jí pokoj, je jenom moje a já jsem jí byla neskutečně vděčná.
Došly jsme až ke skříňce a mezitím mi asi pět lidí řeklo, že mi to sluší...Lichotníci :3 :DD když v tu najednou někdo začal volat přes celou chodbu: ,,Gomezová??!" Zrak všech přítomných se soustředil (znovu!) právě na mě a na někoho nakonci chodby...
Pomalu jsem se otočila. Byl/a to...
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Nany Nany | Web | 15. august 2014 at 13:14 | React

Krásný pokračování, snad lepší než minulé a že jsem i z něj byla dost nadšená.
A tenhle díl skončil naprosto strašně. Teda, chci říct strašně napínavě -.- Ty umíš potrápit :D Těším se na další.

- promiň že jsem neobíhala, ale nebudu se vymlouvat, nebyla nálada, na blogu je článek, snad pochopíš

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement