Nobody sees, nobody knows...We are a SECRET - 4.

21. august 2014 at 7:00 | Hančí ;)) |  Povídky na pokračování.
Je tu další část, jak jsem slibovala, sice ne po týdnu, ale je tady :D abyste to pochopily, doporučuji přečíst předchozí části, abyste zhruba věděly o co jde. Příjemné čtení a určitě budu ráda za každý názor :)

Prolog <<


- * sees, vím o té chybě-
Byl to......Somers! O.o
Zvláštní, přála jsem, si aby to bylo tolik lidí...Damon Salvatore, Justin Timberlake, Dereck.... A on to je zrovna Somers. Co asi chce...?
Pořád se na mě všichni upřeně dívali. Včetně Derecka, který byl zvláštně opřený o skříňku a měřil si Somerse vražedným pohledem. Počkat, on vážně žárlí...?! Bylo mi jasné od koho ten postoj má. Od Biebera. Otočila jsem se napravo, směrem k místu, kde stojí Somers, za ním totiž stojí právě Bieber a spol. opravdu, má jako přes kopírák stejný postoj...! Ale co se stalo, že nestojí s nimi? Je přeci jedním z Bieberových "starých dobrých kámošů" i když nepatří do 'tlupy'... Zvláštní, kolik myšlenek vám prolétne hlavou během sekundy.
Mezitím Somers pomalými (a nebo rychlými? O.o nevím, jako by se čas zastavil...) kroky zamířil ke mně a nasadil ten svůj "i don't care" obličej.
,,Čau Gomezová, dáš mi opsat chemii?" zeptal se jako by o nic nešlo...
,,A to jako proč? Já myslela, že Pauluse uplácím tělem, abych měla za A..." pokrčila jsem nevinně rameny. Počkat, co jsem to právě udělala!? Nevím, kde se to ve mně bere, ale najednou jsem měla chuť mu vzdorovat, jindy bych si to nechala líbit...nedivím se, že se tvářil překvapeně.
,,No jo...Tak sorry. Měla to být sranda, ok?" začal mluvit dost nejistě.
,,Tak fajn..." polevila jsem a vytáhla ze skříňky sešit z chemie. Budu toho litovat, ale co.
,,Dík." vzal si sešit, usmál se a šel k tý svý bandě, otevřel ho a hned všichni vytáhli sešit chemie z tašky. Musela jsem se nad tím zasmát. Pak se můj pohled zaměřil na, v tu chvíli, dost žárlícímu ex, Dereckovi, který si to v tu chvíli štrádoval k nim. No copak? Že by si chtěl taky opsat úkol....?
,,Sel, tos neměla dělat...I tak si dost dovolujou. A navíc bych se nedivila, kdyby si ho Somers nebo Butler strčili do kalhot..." začala se smát jak pominutá a já se nakazila. U nich je to dost možné...
Jednou (no jo, bylo to víckrát!) jsem mu půjčila svojí tužku, protože jako vždy neměl. Ale neuvěříte, co s ní udělal! Namotal si na ní tahák a strčil do kalhot! R.I.P. tužka...Po hodině jí vyndal a prý takový "Aha, ona byla tvoje...Tady máš, vem si jí jako suvenýr." S 'díky' jsem odmítla tak cennou nabídku a tím přišla už asi o pátou tužku. Život je krutý... Ale docela by mě zajímalo, co s těma tužkama dělá, když je nenosí do školy...Fuuj, nechci to vědět!
Začalo zvonit na hodinu, ale nikdo moc nespěchal, protože naše učitelka je 'kapku' nedochvilná. První hodinu jsme měli hodinu zpěvu, který mám jinak ráda, ale dnes je s námi spojená třída, které 'korunuje' parta těch 'borců' - takže sedím se Somersem... A jako prémii si do dnešní hodiny učitelky pozvala Ashley Gomez...Ano, tu Ashley Gomez! Mojí sestru...
,,Jdeme, ne? Ať máme aspoň lavice vedle sebe." začala mě Nic tahat do třídy.
,,Mně se tam nechce...sedim se Somersem a bude tam Ashley..." svěřila jsem se, proč se mi vyjímečně nechce na hodinu.
,,Ashley? Áá, doufám, že zazpívá aspoň jeden song z toho připravovaného alba!" začala Nic hysterčit.
,,To snad ne.Už i ty..?" vyčetla jsem jí, ale právě jsme vešly do třídy, tak neodpověděla. Je mi jasné, co by řekla, ale já stejně vím, jak to doopravdy je.
Ve třídě bylo tak krásné ticho, ale to by nebyli oni, aby to nezkazili. Přiřítili se do třídy se smíchem a když zjistili, že tady učitelka není, spustili ještě víc nahlas.
Somers si automaticky šel sednout vedle mě a roztáhnul se po celé lavici. Když to vezmu od začátku řady, tak sedí Flores, Twist, Bieber, Butler a Somers, nepočítaje chudáčky, co sedí vedle nich (i když oni to tak neberou...) Panebože, jaká čest sedět v řadě debilů! Všichni samozřejmě čuměli na mojí sestřičku, která se už ráčila za tu dobu přijít a flirtovat s Dereckem.
,,Když ležíš s nějakou holkou v posteli, taky se tak roztahuješ?" odsunula jsem ho z mé půlky lavice a Butler s Bieberem to asi slyšeli, protože sebou začali cukat, jako by měli srdeční záchvat.
,,To bys chtěla vědět, co..?" uchechtl se Somers, mrkl na mě a znovu se roztáhl přes celou lavici. Tentokrát jsem se ale nechtěla vzát! Ne tak lehce...
,,Radši ani ne, hele..." zašeptala jsem mu do ucha, odstrčila ho a na svou půlku lavice jsem si roztáhla ruce.
,,Ale jo..." vypískl pobaveně a zase se roztáhl po lavici. To už se na nás zase všichni otočili a na Dereckovi bylo vidět, jak se snaží nápadně potlačit vztek. Tužka, co měl doteď v ruce se mu (jakým zázrakem :O) rozdvojila... Mohl by půjčit Somersovi, ten jí zas určitě nemá.
,,Ne-e!" odstrčila jsem ho a znovu jsem si položila ruce na své "území". Začali jsme se tam prát jako malý a smát se na celou místnost. Nakonec usoudil, že to udělá jednoduše a na moje položené ruce si prostě položil hlavu. To ale neměl dělat...
Najednou se kdosi vymrštil ze židle, bylo mu jedno, že srazí k zemi několik lavic a vrhnul se na Chaze.
Ten někdo byl Dereck.
Holky začaly pištět, jak pominutý. Jediný, kdo se uchýlil k něčemu rozumnějšímu byla (kupodivu!) tlupa kreténů.
,,Derecku! Klid brácho!" začal na něho řvát Flores, a Twist s Bieberem se pustili do oddělování.
,,Kurva Derecku, ty kreténe! Začni se ovládat, neblbni! No tak Gomezová, řekni něco!" prudce ho odstrčil Bieber.
Já jsem neměla slov. To se perou kvůli mě...?
,,Derecku, zlato, uklidni se..." přišla za ním Ash a hladila ho po ruce.
,,Tak ať mi kurva nešahá na mojí holku!" začal řvát pro změnu Dereck. Najednou se Ash zatvářila ublíženě a odtáhla se.
,,Já..nejsem...tvoje...holka!" zaječela jsem dost zřetelně, aby mu to bylo jasné.
Bohužel v tu chvíli vešla do třídy učitelka: "Gomezová, Collins, Somers, Butler, Bieber, Twist a Flores...Do ředitelny. Hned!"
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Elík Elík | Web | 21. august 2014 at 14:13 | React

Pěkný :))!

2 L. L. | Web | 22. august 2014 at 1:01 | React

pekne az na to gomezOVA .. nesnasim pridavani ceskeho OVA za zahranicni jmena, aaagr!:D

3 zuzka zuzka | 18. october 2014 at 21:59 | React

super doufám že bude i pokračování !!

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement