Vtipy ze školy #5

19. august 2014 at 7:00 | Hančí ;)) |  Ostatní
Opět jsem tu s další várkou vtipů! :) Snažila jsem se, pokud možno, o co nejpestřejší výběr, tak doufám, že i vy zde najdete svůj oblíbený vtip a pobavení! :)
Untitled
Paní učitelka povídá dětem: "Děti a nyní mi řekněte větu, kde je slovo čelo." Přihlásí se Mařenka a povídá: "Tatínek hraje na čelo." Paní učitelka ji pochválí a říká. "A nyní aby to slovo tam bylo dvakrát." Přihlásí se Anička a říká: "Tatínek hraje na čelo a violončelo." "A nyní děti, aby to slovo tam bylo třikrát." Hlásí se Pepíček a říká: "Maminka s tatínkem leželi čelo na čelo a prcali jen to fičelo."


Pan Oliva přistihne ve své zahradě Pepíčka, jak mu trhá třešně a začne řvát: "Počkej, já to řeknu tvému tatínkovi, až ho uvidím." "To klidně můžete," odvětí Pepíček, "je pár větví nade mnou!"


Pepíček říká mamince: "Maminko, děti se mi ve škole smějí, že mám velké zuby. Je to pravda?" "To víš, že není. Děti přeháněj. Ale teď už koukej zavřít pusu, abys nám nepoškrábal parkety."


Čech, Němec a Rus ztroskotají na ostrově. Zajmou je lidojedi a šaman říká: "Dám každému z vás 2 skleněné koule a zavřu vás na týden do chatrče, když mi s těma koulema ukážete něco, co jsem ještě neviděl, tak vás nesežerem." Po týdnu přijde k Rusovi, ten sedí uprostřed chatrče a koule se mu vznášejí nad hlavou. Šaman říká: "To už jsem viděl, sežrat!" Pak jde k Němci, tomu lítaj koule po celé chatrči. Šaman říká: "To už jsem viděl, sežrat!" Nakonec jdou k Čechovi, za chvilku vyjde šaman z chatrče ven a říká: "Tak to jsem ještě neviděl, ten debil jednu ztratil a druhou rozbil."


"Tati, kdo je to muž?" "To je takový člověk, který je velmi silný, vše dělá pro svoji rodinu, chrání ji, stará se o ni a má jí rád." "Tati, já bych chtěla být takovým mužem jako je maminka."


Pán prosí hocha postávajícího u vchodu do paneláku: "Prosím tě, chlapečku, ukážeš mi, kde bydlí pan Novák?" Chlapeček ho vyvede po schodech do desátého patra a ukáže na jedny dveře: "Tady bydlí, ale jestli s ním chcete mluvit, tak sedí před domem na lavičce."


Na procházce si malé děvčátko zvědavě prohlíží těhotnou paní. "Vy máte v bříšku miminko?" ptá se se zájmem. "Ano." odpoví paní. "A máte ho ráda?" "Ano, velice." "Tak proč jste ho sežrala?!"


Dívka povídá otci: "Tati, jeden kluk ve škole mi říkal něco, čemu jsem nerozuměla. Říkal, že mám hezký čelní sklo, překrásný kufr, super karoserii a moje nárazníky jsou bezchybné." Otec na to: "Vyřiď mu, že jsi ještě v záruce, a jestli se opováží otevřít ti kapotu, aby zkontroloval hladinu oleje, tak mu urvu výfuk!"

Jednou se manžel vrátí domů a najde svoji blonďatou ženu sedící v kuchyni u stolu s hlavou dlaních v slzách. Když se ptá, co se děje, blondýnka říká: "Upustila jsem kostky ledu na podlahu, tak jsem je vzala, opláchla teplou vodou a teď je nemůžu najít!"


Přijde blondýnka v Německu do krámu a říká: "Jedny baterky." Prodavač nerozumí, vykulí oči a opáčí: "Wie bitte?" Blondýna odpoví: "Ne, proboha, NABITÉ!"


Blondýnka se koupe a volá na kolegyni: "Přines mi šampon!" "Vždyť jich máš v koupelně spoustu." "Ale na všech je napsáno NA SUCHÉ VLASY a já jsem si je už namočila!"
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Nany Nany | Web | 19. august 2014 at 20:58 | React

Čtvrtý na začátku a čtvrtý od konce jsou nejlepší :D

2 Patas One Patas One | Web | 24. august 2014 at 9:23 | React

Díky za várku krásných vtipů =D A jak zmínila osůbka nade mnou, čtyřka a čtyřka jsou nejlepší =D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement