All life is one big suprise...

11. september 2014 at 7:00 | Hančí ;)) |  Život a já
Někdy mi opravdu příjde, že žiji v ironii...
Ironic
Nemůžu tomu uvěřit. Dějí se věci, které by se vzhledem k minulosti dít něměly a já mám výčitky...

Kdo by čekal, že holka, kterou jsem neměla ráda bude teď moje nejlepší kamarádka? (1/2) Kdo by tušil, že jako můj nepřítel skončí moje nejlepší kamarádka z dětství? Kdo by řekl, že já, která se vždycky tak styděla a bála se reakcí okolí, mám blog? Kdo by mě ještě před půlrokem znal a viděl mě teď, ptal by se mě ,,Jsi to ty?"...Tuto primitivní otázku si kladu také...Když se podívám do zrcadla.

Kdo by čekal, že se až tak změním? Že dnes absolutně nechápu svá rozhodnutí z minulosti a nejradši bych je vrátila zpátky? Že bych nejradši některá slova, které jsem před lety vyslovila, nejradši vrátila zpátky? Za něco bych si opravdu nafackovala. A za některé svoje činy bych si nafackovala i teď. Dělám věci, o kterých vím, že nejsou dobré...A dělám je vědomě. I když...jsem to vůbec já?

Někdy mi příjde, jako kdybych byla počítač. Vypadám jako nezajmavá bedna, ale uvnitř se skrývá spousta GB. Spousta informací, programů, je opravdu těžké s nimi manipulovat a už vůbec je rozluštit. Uděláte chybu, omylem něco vymažete a všechno je jinak. Nenávratně. Vystavený tokolika rizikům, která si ani neuvědomuje. Nenainstaluje si antivirus, navštíví zavirovanou stránku a chytí vir, který ho už neopustí, ať se snaží jak chce. Tak lehký k ovládání, manipulovatelný, úplná hračka pro hackery. I když se tento 'stroj' zdá silný, 'otevřený' dlouhé životnosti, zdání klame. Stačí málo a všechno, celý 'stroj' je zničený, nepoužitelný, nic ho nespraví. Nikdy.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Taila Maiahn Taila Maiahn | Web | 12. september 2014 at 16:46 | React

Ty mi úplně mluvíš z duše! Za poslední dva roky jsem se maximálně změnila. Dříve sem byla zamlklá, moc sem se neprojevovala a teď? Nedělá mi problém zařvat přes celou ulici úplnou kravinu, neustále kecám, sem mnohem živější a celkově se jinak oblékám.
Nejenom to, také se změnily názory, mám pocit, že sem celkově vyspěla, teda aspoň do role 15leté holky, o dospělosti se s mým šílenstvím ještě mluvit nedá :D

2 nikča nikča | Email | Web | 12. september 2014 at 18:46 | React

moc hezkej článek :), každý se v životě změníme :/. Jsem docela ráda za to, že jsem se změnila, protože bych to teď asi tak dobře nezvládala a tohle ještě není konec, ještě se změníme. I když nevíme jak a v čem, ale nějak jo. Předtím jsem byla hrozně stydlivá, teď jsem společenská a jsem za to ráda, ale je pravda, že si taky někdy říkám proč dělám to co dělám :(.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement