Objasnění

14. september 2014 at 12:49 | Hančí ;)) |  New!
Ahoj.
Docela zvláštní začátek článku...
Dlouho jsem tu nebyla. Už víc jak měsíc. Asi to mnohým z vás bylo zvláštní: články má, ale komentáře nejsou. Měla jsem je totiž přednastavené od června a věděla jsem proč.
Kdo by taky neplánoval, když jsem hned po týdenní dovolené bez wifi odjela na 14ti denní tábor, pak jsme měli v rodině větší problémy o kterých nechci mluvit a nakonec jsem odjela na turistický kurz. Tak co byste chtěli...

Určitě plánuji články, kde se zaměřím na různé zážitky a hlášky. (a že jich bylo!) Přidám sem pár fotek, jen tak pro představu :)(ignorujte ten ksicht :D tady jde pouze o vlasy :D)


- A jinak...trochu jsme se nudily při hodině a kamarádka mě ostříhala :D Musím říct, že to pak mamka musela dorovnat a má to o dost kratší a za pár pramínků bych jí zabila... Ale mohlo to být i horší :D Už jsem měla tak nějak ideální délku 5 cm pod prsa (fotka vlevo je starší fotka s delšími vlasy) Teď budu snad mít konečky v pohodě.
Mám pramínky u 'krajů' krepaté a na jedné straně mi to dost šmikla. Představte si, že máte na straně krepatý, kudrnatý a 5x kratší pramínek. No, co s tím mám dělat? :( čekat, až to vyroste...zatím se to snažím co nejvíce zakrýt, ale nějak mi to nejde. Nevím...zní to divně, ale strašně mě to trápí. Mám to strašně kudrnatý....Když si to vyžehlím, je to o trochu lepší, ale suché i když používám ochranný vlasový přípravek proti horku. A rovné, jako ostatní vlasy to nemám nikdy :/ Proto bych se chtěla zeptat - neznáte nějaký přípavek proti krepatým vlasům?

- být krásná jako ona, tak si pískám...

- mám stejný účes jako ona, ale ten kratší pramínek po levé straně mám ještě kratší a kudrnatý :((
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Nany Nany | Web | 14. september 2014 at 21:29 | React

Od června? :D Jako věděla sem, že něco přednastavuješ, ale že až takhle? :D S těmi vlasy.. no, to bych mohla povídat. Jednou sem při hodině hrála na mobilu a "kámošky" mi vlasy asi o 5 cenťáků šmikly.. a na mých vlasech je to tak 3x víc vidět než na rovných :D Fakt super (y)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement