...Až ti bude někdy smutno...

16. january 2015 at 19:00 | Hančí ;)) |  Přemýšlím na téma...
Zná to snad každý. Někdy prostě máte špatné období. Nic se vám nedaří, příjde vám, že všechno na co šáhnete zkazíte a nemá cenu se snažit. Váš sen se topí v moři neúspěchu a připadá vám, že se vám ho už nikdy nepovede vzkřísit. Že pro vás neexistuje žádná naděje a že cítíte potřebu se vzdát.
Ten pocit, když vás stres zasáhne tak hluboko, že do sebe nedostanete žádné jídlo. Nerozesměje vás žádný kamarád, ani prosluhlý inside joke. Cítíte se tak sami a oddělení od ostatních. Od společnosti, od přátel...i od rodiny. Hádky, bída, problémy a samé negativní věci kolem vás se kupí a vám příjde, že z toho zrádného lesa už nikdy nenajdete cestičku zpět. Nenacházíte žádná pozitiva a je vám pod psa.

Zatímco vy jste uzavřeni hluboko do sebe, ostatní se smějí a nedělají si žádné starosti. Žijí si bezstarostný život. Ale je opravdu takový život, který my vidíme ten opravdový, který prožívají? Opravdu jsou tak bezstarostní a pořád se jenom smějí? Nebo jenom využívají situace, kdy mají možnost se smát? Co když špatné známky nejsou jediné co je tíží a opravdové peklo si prožívají doma? Ne každý má milující rodiče. Ne každý rodiče. Ne každý je zdravý. To, že je někdo při těle, neznamená, že nemá anorexii. To stejně jako široký úsměv ve společnosti neznamená, že je člověk doopravdy šťastný.

Quotes
Těžko říct, jestli je člověk někdy šťastný... Já se vždycky snažím být šťastná a radovat se z každé maličkosti. Ale někdy je to dost těžké... A pro mě poslední dobou. Ani nevím proč. V podstatě to nemělo důvod. Ale ten pocit samoty... Těžko se o tom mluví. Přislo mi, že se mi vrací pár věcí, o kterých jsem si myslela, že jsou za mnou. Věci, které bych už nikdy nechtěla prožít, ale přesto... Přesto mě ty 'věci' někdy dohání ve snech. A to je na tom nejhorší...Když už se cítím v pohodě, že je to za mnou zjistím, že se mě ta nepříjemná část minulosti pořád drží a nechce pustit. A nejhorší je, že nikdo neví...Ale život není o jenom o trápení, kterého je všude dostatek. Každý z nás se narodil z nějakého důvodu. Kdybychom byli zbyteční, nikdy bychom nebyli ani počati. Každý další člověk, i s krátkým životem, něco do světa a ostatním lidem přinese. Jen je potřeba najít to pravé ořechové, co nás bude při nějtěžších chvílích při životě. Těžko říct, co to bude. Ale když budete opravdu hledat, učitě něco najdete.

Na každého někdo čeká. Každý má někde své místo. Každý má někdy špatné období. Někdo má víc těch špatných, někdo naopak více dobrých. Ale to je život. Někdy je prostě třeba otočit se věci čelem a řešit jí. A někdy třeba to prostě přejít a vys.rat se na to.

Be happy

Když nejde o život, tak jde o ho.vno! Vždycky může být líp, ale vždycky taky hůř. Život není jenom bílý, nebo černý. Život má spoustu barev a my musíme pečlivě zvážit, jaký odstín si vybereme. Nenechte se zastrašit neúspěchem a jděte dál! Nestěžujte si na osud, že na vás byl zlý. To vy ho máte ve svých rukách zatímco on jen čeká na váš postoj.

STOP DEPKÁM!!!

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Nany Nany | Web | 17. january 2015 at 16:00 | React

Do nového roku jsem si dala jisté předsevzetí, že už nebudu depkařit a tak, což sice stejně budu, ale dle mého názoru už myslím mnohem optimističtěji, i když jsou některé věci ještě horší, než bývali. Jak se člověk přizpůsobí, tak to má ;)
Jinak jsi to napsala fakt krásně. Ne každý má tohle a tohle, to je prostě život. Musíme se s tím sžít a všechno si náležitě užít! :)

2 Patrik Patrik | Web | 17. january 2015 at 16:56 | React

Osobně mám své depky rád a nedám na ně dopustit =) Snažím se žít na maximum, což znamená naplno si užívat smích a možnost být veselý, ale i prožít si ty chvíle, kdy by se člověk nejraději druhý den neprobudil... Prožívám svůj život a kdykoli chci být šťastný, stačí se zastavit, nadechnout, podívat okolo sebe a usmát se...

3 Pauline Sparrow Pauline Sparrow | Email | Web | 17. january 2015 at 19:50 | React

Abych pravdu řekla, tak první odstavec mi příšel nehorázně depresivní, ale i přesto byl hodně k zamyšlení. A strašně se mi líbí, jak jsi napsala, že kdybychom byli zbyteční, tak by jsme se nenarodili. Skvělý článek:)

4 andyy5 andyy5 | Web | 17. january 2015 at 20:26 | React

Ahojky, krásně zpracovaný článek :). Je to pravda, s životem nemůžeme nic udělat on si vše dělá sám.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement