Přátelství mezi holkou a klukem...Existuje?

21. january 2015 at 7:00 | Hančí ;)) |  Přemýšlím na téma...
Rozhodla jsem se věnovat zrovna tomuto dost řešenému tématu proto, že jsem si na něj poslední dobou udělala dost jasný názor. Proč si lidé myslí, že se mezi sebou nemůžou mít opačné pohlaví přátelství?
Best friend

To musí být pravidlem, že se do sebe zrovna ty dva kamarádi zamilují a celé přátelství je pryč? Ale proč si to všichni myslí? A proč, když jdu s kamarádem po ulici, si lidé myslí, že jsme....pár?
Lidé mají strašnou tendenci soudit a posuzovat úplně všechno i to, o čem nemají ani ponětí. Proč lidé říkají, že "mezi holkou a klukem neexistuje přátelství", když to neví jistě? To, že někomu podobné přátelství nevyšlo ještě neznamená, že neexistuje...

Existuje a já jsem tomu živým důkazem. Dokonce znám i spoustu lidí, kteří mají za nejlepšího kamaráda/kamarádku opačné pohlaví. Stačí, když jsi ti dva rozumí, věří si a mají se čemu smát a o čem si povídat. Vůbec nemusí být pravidlem, že se ti dva do sebe zamilují (i když pravděpodobnost samozřejmě existuje). Nejlepší je, když se vzájemně nepřitahují a ví o tom navzájem. A já osobně si neumím ani v těch nejdivočejších snech představit, že bych někdy chodila s nějakým sým kamarádem. A už vůbec ne s tím nejlepším. -.- :DD

My mezi sebou naštěstí máme naprosto čisté přátelství. On už strašně dlouhou dobu chtěl mojí kamarádku a ona si pořád nebyla jistá. Tak jsme mu s mojí nejlepší kamarádkou pomohli a teď jsou spolu. Ale nadruhou stranu, oni spolu byli kdysi velmi dobří přátelé, ale vzniklo mezi nimi něco víc, protože on se do ní zamiloval. Stejný případ mají právě moje nejlepší kamarádka a další velmi dobrý kamarád. Ale to ještě neznamená, že to doopravdy přátelství neexistuje.

Jo, často si vyslechnu nějakou úchylnou narážku. Navíc, kluci umí být dost zlí a hodně zákeřně upřímní, že to někdy bolí. Ale je to zase jiný pohled na svět. Je to jiná legrace, jiné problémy. A i přes to všechnou jsou kluci mnohdy citliví stejně jako holky, někdy i víc. Kluci nebrečí? Naprostá blbost. "Klučičí" kamarádi prostě umí jinak okořenit život, když je mezi vámi opravdové přátelství. Navzájem se toto pohlaví prostě potřebuje, ale ne jenom kvůli partnerství apod. Rady a názory z "opačného světa" jsou prostě nad zlato. A musím říct, že i přes ty předsudky se vyplatí mít kamarády i mezi kluky.

Blog de EmotionsCoquelicot - Tu es tordue et torturée, ce n’est pas un défaut, c’est une force, ça fait de toi ce que tu es. - Skyrock.com

A co vy? Jaký na to máte názor? Máte s přátelstvím mezi klukem a holkou nějaké zkušenosti?
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 moj-maly-svet moj-maly-svet | Web | 21. january 2015 at 7:28 | React

Kluci jsou super kamarádi. Mnohdy lepší než holky.
Pondělím se s tebou o můj příběh. Také jsem věřila, zeť toto přátelství existuje. Ale už tomu není tak. Před sedmi lety jsem se strašně líbila jednomu klukovi. Pořád se mě snažil získat, no až po několika letech (troufla bych si říct, ze ro mohlo byt tak 5 roků), jsem zvolila a šla s ním ven. Hned od začátku věděl, že s ním nechci mít vztah, on to přes to zkoušel dál. Po dalším roku ho to přestalo bavit a naše přátelství se rozpadlo. Neměl už na to síly a já to chápu. O cosi později jsme se zas kontaktovali a chodili spolu ven. Milovala jsem naše přátelství. Názor kluků je odlišný a to se vždy hodí vědět. Hlavně on je rozumný a se vším mi poradil, zažili jsme kupu srandy. A to měl přítelkyni.... Tyto Vánoce jsme šli spolu opět ven, ale něco se změnilo. Do své přítelkyně se konečně zamiloval a mě nechal tak. Uz se o mně víc nezajímal a když jsme byli venku, byl jak jiný člověk. Zaujem prostě zmizel a on se dál nechtěl vyptavat na můj život, neměl chuť mě rozesmivat..... A tak skončilo přátelství. Pro mně přátelství. Pro něj to bylo možná trápení. Ja nevím, pořád mi říkal, ze už mě nechce, i když naše přátelství rozkvetalo.

2 nikča nikča | Email | Web | 21. january 2015 at 18:03 | React

já mám kámoše kluky, ale nejlepší, takže boužel nevím jaký to je :(((, ale hrozně bych chtěla nej kámoše kluka :/, třeba někdy :D. Určitě by tokový přátelství mohlo být, ale vážně tě nesmí skoro vůbec přitahovat jinak je to už docela možný, že se do něj zabouchneš, protože když jste kámoši tak máte rádi stejný věci atd., takže... Mně se to teda taky stalo(že jsem se do někoho zabouchla a byl to kámoš), ale nebyl můj nej kámoš, jenom jako kámoš :D. Je to hrozně rozsáhlý téma prostě.. :D Ale je pravda, že spousta lidí když vidí nej kámoše kluka a holku si myslí, že spolu chodí, protože jsou si vážně hodně blízcí a chovají se až na nějaký věci jako pár. (nechci aby to znělo nějak blbě, ale já to tak cítím.)

3 Nany Nany | Web | 21. january 2015 at 19:42 | React

I když je to velmi podobné, tak rozlišuju přátelství a kamarádství. Myslím si, že kamarádství mezi holkou a klukem existuje, ale přátelství ne. To už je takové hlubší a.. to mi prostě nejde dohromady. Jinak jsi to ale napsala pěkně, samozřejmě, já se bavím hodně s klukama a jsme si blízcí, ale fakt jen jako kamarádi.

4 viky viky | 4. may 2015 at 7:42 | React

Já si myslím, že přátelství mezi klukem a holkou je jen do nějakého věku a pak přátelství zmizí já sama se z někým přátel alet i ho miluji . To je muj nazor

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement