Víkend ve znamení odpočinku.

23. january 2015 at 7:00 | Hančí ;)) |  Tipy
Týden plný namáhavého učení je konečně za námi a my si můžeme konečně oddechnout. Škola sice tvoří dílnou část našeho života, někdy jí je ale až moc. Co třeba si udělat chvíli čas na něco jiného?

:)

Přátelé
Potkáváš své přátele jenom ve škole? To ale není úplně nejlepší místo na setkání, navíc bych se vsadila, že škola není úplně jediné místo, kde máš kamarády... Co třeba zajít někam na návštěvu, nebo udělat rovnou přespávačku? Přes všední den není čas a když už je víkend, není na co čekat.

Nákupy!!!
Holky, co si budeme povídat. Nákupy jsou oblíbená činnost většiny z nás, když je z čeho platit :D Tak proč si jednou za čas nezajít do nějakého toho nákupního centra? Nejen, že po nákupu spálíte nějaké ty kalorie (i obsah v peněžence), ale oblečení není nikdy dost.

Je libo čas pro sebe?
V tom strašném shonu, který se točí jenom kolem školy si pro sebe moc času nenajdete. Ale od toho je tu víkend, co bysme si bez něj počaly :D Není nad hodinovou horkou koupel s pěnou a dobrou knihou :3

Movie večer
Asi většina z nás má své oblíbené filmy a seriály. Já osobně už nějaký ten měsíc nesleduju absolutně nic, ani své oblíbené TVD. Ale plánuju si udělat večer, kdy si připravím horu chipsů a popcornu všechny díly zase doženu a zkouknu i nějakou tu filmovou novinku.

Beauty
Ve všední den nestíhám absolutně nic. Ráno na sebe hodím řasenku a korektor a večer se odlíčím, trochu vyčistím pleť a nanesu nějaký ten krém proti akné. To je ale vše. Vlasy si myju jednou za týden, protože se mi nemastí a myji si je právě o víkendu. A pokud od pondělí do pátku od sebe nestíháš pečovat, jak bys chtěla, využij právě víkend. Je libo maska na vlasy či peeling?

Dobré skutky
Těch nikdy není dost. Co třeba navštívit a vypomoci v útuleku, nebo domově důchodců? Pomůžeš tím někomu a budeš z toho mít i dobrý pocit. A ta ten dobrý skutek se ti určitě jednou vrátí. Taky bys v tísni uvítala pomoc, ne?

Učení
No jo no, tato činnost je nutná a jen tak se tě jen tak nepustí. Ale věnovat nějakou tu hodinku vzdělání se vyplatí. Nejlepší je se našprtat v klidu o víkendu, než někdy pozdě večer, kdy tě ještě ke všemu další den čeká škola.
Jak vypadá tvůj ideální víkend?
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Nany Nany | Web | 24. january 2015 at 2:11 | React

Můj ideální víkend vypadá následovně: v pátek přijdu ze školy a usnu, probudím se v sobotu kolem jedné hodiny raní a začnu blogovat, protože to je prostě ten nejlepší čas na psaní. Kolem páté si usmyslím, že se mrknu na nějaký filmík a kolem deváté, když už je aspoň část rodiny vzhůru, tak si dám nějakou megadobrou snídani a potom jsem schopná celý den sledovat youtube a hrát hry, než jdu zase spát. Mezitím si najdu čas na točení videa a na jeho úpravu. Potom v neděli opakuju to stejné jako v sobotu s tím, že místo točení videa si zacvičím a večer to zakončím minimálně dvouhodinovou koupelí s dobrou hrou (jsem jediná, kdo si bere noťas do vany? :D).

Je vtipný, jaký je mezi námi rozdíl :D Protože já všechny věci, které si vypsala, naprosto v pohodě stíhám během týdne. Zkus se třeba měsíc o něco míň učit a uvidíš, že se ti do starých kolejí nebude chtít vracet ;) :D

2 nikča nikča | Email | Web | 4. february 2015 at 21:52 | React

tenhle článek se mi opravdu líbil :)). Já tohle docela potřebuju, poslední dobou boužel moc času s kámoškama venku netrávím, spíš se bavíme ve škole :/, ale tenhle pátek jdem k nám :3. Všechno umývání vlasů atd. taky dělám v neděli, takže rada ani nebyla potřeba :D. Čas pro sebe možná využívám až moc často, ale jednou na podzim jsem si udělala movie večer a bylo to naprosto úžasný :). Můj nejlepší večer a to doslova jenom MŮJ, takže tohle musím doporučit ;).
A abych řekla pravdu kvůli tebe se na ten dobrej skutek mrknu :D. Určo bych to udělala i normálně, ale tys mě jestě víc ponukla :). díky

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement