Vyčerpaná.

19. january 2015 at 7:00 | Hančí ;)) |  Deníček
Poslední dobou je toho na mě moc. Příjde mi, že se nedokážu pořádně soustředit, zvlášť pak na více věcí. Škola, přátelé, nebo blog?
Neslibuju, že budu přidávat pravidelně, ale přidávat budu, protože ve všem v tom shonu je blog úžasné odreagování. I když bych teď měla dělat milion jiných věcí, blog mi prostě nedá spát a nebudu mít klid, dokud nepřednastavím nejméně 3 články. Ale teď k konečně k tomu, čemu se doopravdy chci v tomto článku věnovat. Škole.

Learning

V osmé třídě mi jde dost o známky, takže jsem většinu času strávila s učebnicí, než s tvořením dalších článků, to říkám upřímně. Ale to bych prostě měla moc velké štěstí, kdyby stačilo 'jenom' se to naučit. Fyzika je prostě prokletý předmět, všechno kazí a i když mi vycházela jednička, dostala jsem (dostanu) dvojku. I když ta jedna zbytečná dvojka trochu zamrzí, jsem celkově za své známky docela ráda :) Udělala jsem pro to v podstatě maximum a to je hlavní.

A mezi tou horou učení a not na klavír jsem si pořád snažila najít si nějaký ten čas na přátele. Nikdo není ideální a mají hrozně špatných vlastností (upřímnost nadevše, že? :D), jeden je nasírací, další umí být hrozně zlej, tamhleta náladová a tahleta má ráda flirt a nedokáže říct ne a tahle je strašná provokatérka, mám je hrozně ráda a ta sranda s nimi je nenahraditelná :3 Ty vzpomínky a ty záchvaty smíchu. Někdy jsou vážně na zabití, ale mají navíc strašně kladných vlastností a všichni se dobře doplňujeme :') I když jejich narážky na moje učení... Nesnáším -_-

Musím říct, že i když učení není pro někoho úplně nejpříjemnější strávení času, vážně se to vyplatí. Ten pocit, když víte, že jste udělali všechno, co jste mohli... Úžasný :33 Ale musím říct, že i ten blog se mi vážně místy hodil. Hodně mi to pomohlo i v olympiádě z ČJL, což mi může za rok pomoci k bonusovým bodům na střední školu. Naprosto úžasná možnost, jak si zábavně a v podstatě v praxi procvičit gramatiku a sloh.

A mezitím, co píšu tento článek, ubíhá mi neuvěřitelným způsobem čas naučit se nazpaměť výklad na sloh, takže tímhle to asi zakončím.
Takže vypneme veškerou elektroniku a jdeme se učit!

A co vy a škola? :)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Nany Nany | Web | 19. january 2015 at 14:46 | React

Fakt to strašně přeháníš.. já bych to ani nevydržela, učit se takhle často a dlouho. Neříkám, že jsem příkladový studijní typ, ale tohle taky není v pohodě. Na fyziku se vykašli, tak máš dvojku, no :D Hlavně si ještě trošku užívej života, ty naše slušňáckáá Hančí :)

2 fakynn fakynn | Email | Web | 19. january 2015 at 19:28 | React

Já se neučím, já nevím, fakt na to v druháku kašlu. Mám prostě dost problémů se sebou a doma. Takže mi vychází první čtyčka a spoustu trojek, cože divný, když jsem na konci prváku neměla ani jednu trojku. Uhh, já to do konce vylepší. :)

Joo, blog moc pomáhá se sloheem a gramatikou, I já to dost pociťuji. :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama