June 2015

Návrat?

30. june 2015 at 13:49 | Hančí ;)) |  Život a já
Je to sakra dlouhá doba... Od chvíle, co jsem naposledy rozklika blog.cz uplynuly víc jak tři měsíce...

Ano, žiju! :D

Nejsem ten typ člověka, který by si musel vymýšlet X výmluv. Je pravda, že škola mi zabírá (zabírala) 40% mého života, ale dalších 50% mi zabírají přátelé, (kolektiv ve třídě) a zbylých 10% byla prostě lenost. Blog je úžasné odreagování, vypíšu se, protože psaní mě neskutečně baví, tak je to pro mě i koníčkem... Ale když mám období, kdy je realita vážně mega zábavná a děje se milion věcí kolem, blog jde tak nějak stranou. Je tolik věcí, které bych Vám chtěla říct, bohužel nevím, jestli můžu... Svět je malý, stačí pár slov a někteří to můžou poznat..:D Nějak jsem si uvědomila, že sem nemůžu dávat úplně všechno...Věřte mi, že po letošním školním roce mám opravdu stovky fotek, které by Vám mohly vykouzlit úsměv na tváři. Takže pokud máte zájem se pobavit, nebo Vás jenom prostě aspoň trochu zajímá můj život, můj instagram je hanienes :DD

Nejvíc anonymní fotky, co jsem našla :DD více vtipných bude na instagramu

Už mám prázdniny... Odteď budu mít více času, což znamená více článků. Další školní rok bude hard, protože nejenom že budu pokračovat ve svých obvyklých zájmech a francoužštině, ale přiberu si i němčinu a celkově se začnu ještě více věnovat jazykům. (vylepšuji si angličtinu, jsem pokročilá v ruštině a částečně i ve francoužštině, tak jsem zvědavá na němčinu). I přesto všechno budu mít doučování na matematiku (kvůli přijímačkám), které budu mít třeba 2x-4x do týdne... Vysvědčení na toto pololetí není žádná sláva... ty moje 2 dvojky sice nejsou úplně nejhorší vysvědčení (když vezmu v potaz to, jak jsem na to prděla..:D), ale 1 dvojka je přece jenom lepší... Kdybych dostala z velké písemky z matiky 2 (chyběl mi jeden bod!) dostala bych prý s přehledem 1!!! :(( (když je jediná důležitá trojka, co z daného předmětu máte pololetní práce...Nevyplatí se to)
Příští rok bude každopádně velmi zajímavý, už kvůli aktivitám, ale i kolektivu... Nedokážu si v podstatě představit život bez našeho kolektivu ve třídě. Že půjdeme každý svojí cestou? To ani náhodou! Navždycky nás bude něco spojovat, ať už ty příšerné průsery, titul "nej--- třída", nebo ty absolutně bezkonkurenční zážitky... Pro některé z nás jsou i prázdniny kvůli tomu rozdělení problém (já mezi ně patřím) a co teprve střední škola! No co... Příští rok odejdeme ve velkém a někteří učitelé na nás nadosmrti nezapomenou 3:)))))

A co vy a vysvědčení? Jak jste si užili poslední chvíle v tomto školním roce?

Co plánujete na prázdniny a jaké články byste tu uvítali..? :))