Nový začátek.

12. april 2017 at 21:49 | Hančí ;)) |  Život a já
Nejsem mrtvá, žiju.
Navzdory tomu, že si občas mrtvá skutečně přijdu, moje existence je stejně reálná jako tání ledovců. Bohužel?
Znáte ten pocit, když vám život protéká skrze prsty? Tak nějak proplouvám životem, který je občas plný stereotypů a občas až podzřele zábavný takovým způsobem, že jenom čekám, až se něco zvrtne. A vždycky zvrtne - v mé hlavě.

Ve dnech, kdy je člověk doslova zavalen učením všeho druhu, které se musí souběžně na další den naučit, je blog nebo psaní opravdu to poslední, na co by pomyslel. Je celý gympl takový? Nebo jenom já musím mít vyznamenání, snažit se o přiblížení k "dokonalosti"? Nemůžu se divit, že v roce 2016 jsem vydala pouze dva články. Ale já se stejně divím.

Vím, že už to nikdy nebude jako dřív. Nemám čas prohlížet si své oblíbené blogy, nemám čas snažit se svůj blog nějak zpropagovat. Nechci tvrdit, že si chci psát pro sebe, protože kdybych chtěla, psala bych si do deníčku. Nezáleží mi na počtu lidí, kteří kliknou na můj blog, místo, kam jsem se od svých dvanácti let stále vracela. Nechci psát o celebritách, o líčení, nechci provázet lidi svým každodenním životem a dělat, že to někoho doopravdy zajímá.

Posledních pár měsíců mám pocit, že jsem se našla. Zjistila jsem, o co mi tak zhruba v životě jde (jaké klišé, patnáctiletá holka našla smysl života). Nechci trávit svůj volný čas s lahví v ruce, taková jsem nikdy nebyla a nikdy nebudu. Chci dělat, to co chci, protože musím a blog je můj odrazový můstek.

Výsledek obrázku pro life quotes
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama